خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

نمای شسته آمل

  • ارسال شده: خرداد ۶, ۱۳۹۷ ۸:۵۲ ب.ظ
  • انقضاء: 6 روز, 1 ساعت
نمای شسته آمل

توضیحات بیشتر

نمای شسته آمل

نمای شسته آمل | نمای شسته آمل نمای ساختمان | نمای شسته آمل سیمانی | نمای شسته آمل شسته کاری ساختمان مازندران | پیمانکاری نمای شسته آمل نما رومی سیمانی و شسته | نمای شسته آمل نما ویلا آپارتمان و مجتمع های مسکونی و تجاری | شمال نمای شسته آمل | مازندران نمای شسته آمل

جهت هماهنگی و استعلام قیمت با شماره۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ تماس بگیرید

تلفن دفتر : ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱

پیمانکاری نما شسته سیمانی در مازندران

گروه ساختمانی ویلا تک در مازندران در شمال ایران مجری طرحهای نما شسته بتنی در مازندران در محمودآباد  سرخرود

گروه ساختمانی ویلا تک در  نما روم و نما شسته
این گروه در راستای خدمت رسانی به هم میهنان عزیز مجری کارهای زیر میباشد که عبارتست از :

فروش مصالح شسته سیمانی

طرح و اجرای نما شسته و نمای رومی
طراحی و اجرای کلیه کارهای سیمانی و نما کاری
طراحی فرآیند ضدآب کردن مصالح ساختمانی با فناوری نانو که شامل
ضد آب کننده دائمی سطوح بتنی ، سیمانی ، سنگ ها و انواع مصالح ساختمانی
اجرای نقاشی ساختمان و مولتی کارلر و کنتکس و رولکس و رنگ نما .
کادر مجرب این مجموعه با حضور بیش از ۲۵سال در عرصه صنعت ساختمان .
و نماسازی افتخار دارد درخدمت هم میهنان عزیز در سرتاسر ایران اسلامی باشد.
–ارائه ضمانت اجرای کار
— ارائه مشاوره رایگان
— ارائه نمونه کار

گروه ما، اولین توزیع کننده مصالح نماشسته در مازندران  توسط گروه ساختمانی ویلا تک با ارائه طرح برای کلیه نماهای ساختمانی از قبیل شسته ، چکشی ، کمچه ای ، سنگ پلاک نما ، سنگ آنتیک ، میرونکس ، مینرال ، کامپوزیت ، آجرنما ۲ – راهنمایی مشتریان از معایب و مزایای کلیه نماهای فوق با استفاده از تجربیان ۲۵ ساله در خصوص نمای ساختمانی ۳ – فروش سنگ مینرال و میرونکس با چسب مخصوص و ضدآب ۴ – اجرای شومینه ، استخر ، آلاچیق ، باربیکیو ، آبنما ، برکه ۵ – آبندی سقف های بتونی ، آبندی استخر و موتورخانه و مکانهایی که از نشت آب آسیب پذیر ستند با هزینه بسیار کم و سرعت اجرای سریع ۶ – تولید رنگ آسفالت جاده ای برای خط کشی جاده ها و رنگ ضد آب بتن برای مکانهای بتونی که همیشه در تماس با آب باران می باشد با قیمت مناسب ۷ – اگر می خواهید از دست حشرات کوچکی همچون مورچه و سوسک برای همیشه راحت شوید قبل از اجرای کف با ما در میان بگذارید . ۸ – معرفی بهترین استادکارها برای اجرای نما در داخل و خارج کشور طراحی و اجرای نمای ساختمان طراحی و اجرای نمای داخل ساختمان

جهت هماهنگی و استعلام قیمت با شماره۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ تماس بگیرید

تلفن دفتر : ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱

نمای شسته آمل

نمای شسته آمل

مزایا ی نمای شسته  :
–    طول عمر بالا نسبت به بعضی ازمتریالها مورد استفاده در نمای ساختمان
–    خطرات کمتر نسبت به نمای سنگ
–    زیبای خاص و طبیعی نمای سیمان شسته با  رنگ های طبیعی
–    مقاوم در شرایط گرمائی و سرمائی

معایب نمای سیمان شسته :
–    عدم اجرای سریع ( اجرای پوشش نمای سیمان شسته کند و زمان بر است) حداکثر اجرا در یک روز کاری  ۱۰مترمربع می باشد
– تنوع رنگ خیلی زیادی نداشته ( نمای سیمان شسته نسبت به بعضی از پوشش های نمای ساختمان از تنوع رنگی کمی برخوردار است)
–    عدم آنتی استاتیک بودن (  درمقایسه با نمای سنگ و  خیلی از پوشش های نوین نما که خواص عدم جذب گرد و غبار  بوده و بعضا خواص خود تمییز شونده دارند . نمای سیمان شسته ، به دلیل وجود سیمان سفید، جاذب گرد و خاک می باشد )
–    نداشتن خواص عایق حرارتی و رطوبتی ( نمای سیمان شسته  نسبت به پوشش های  نوین نمای خارجی ساختمان دارای خواص عایق گرمائی نبوده و ازطرفی چون نمای شسته بصورت اسفنج عمل کرده رطوبت را به داخل هدایت می کند)
–    هزینه تمام شده بالا ( در کل هزینه تمام شده  از ۵۰۰۰۰ تومان به بالا می باشد و لذا درمقایسه با بعضی از پوشش های جدید نما از نظر هزینه قابلیت رقابت ندارد )
–    وزن سنگین آن نسبت به پوشش های نوین نمای ساختمان و در نتیجه افزایش بار مرده ساختمان

طریقه اجرای نمای شسته ( طرزاجرای سیمان شسته) یا نحوه اجرای نمای شسته :
دراجرای سیمان شسته اول قالب بندی  را مشخص می کنند. اندازه قالب ها معمولا ا الی ۲ متر می تواند( بستگی به طرح نمای ساختمان )  و به شکل مربع یا مستطیل یا لوزی باشد . که طرح کلی به صورت شبکه ای درمی آید
نوع قالب می تواند شیشه و یا آلومینوم انتخاب گردد. در حالت استفاده از شیشه دومدل وجود دارد : تک شیشه و جفت شیشه
و ضخامت قالب با توجه به ضخامت پوشش نمای سیمان شسته ، انتخاب شده  ( ۱-۲سانتی متر) انتخاب می گردد. با توجه به طرح نمای ساختمان و رنگ بندی انتخابی در نمای سیمان شسته ،   متریال مورد نیاز به محل پروژه آورده می شود .  مواد و مصالح مورد استفاده  در نمای سیمان شسته معمولا  عبارتند از : سنگ  – پودر سنگ  و سیمان سفید  . نسبت اختلاط سنگ  و  پودر جوشقان  تقریبا به یک اندازه است  ولی سیمان سفید تقریبا به اندازه ۱/۶ خاک سنگ اضافه می گردد.   با توجه به طرح انتخاب شده فوم گذاری انجام میگردد. و بعد از ترکیب مواد با آب ، کم کم از ملات حاصله برداشته و روی سطح می زنند به طوری که داخل قالب به اندازه مشخص شده از قبل ( ۱-۲سانتی متر) با ملات به یک اندازه هم سطح قاب ها شده باشد. حال به وسیله تخته ماله و شمشه سطح حاصله را صاف می کنند. بعد از حدود ۵ الی ۲۰ دقیقه ( بستگی به شرایط هوای)  روشوئی سطح انجام می گردد . دقت شود که روشوئی  ( ساب روئی) نباید زیادباشد به طوری که دانه های سنگ سست نگردد.
مصالح مورد نیاز برای یک متر مربع سیمان شسته:
–    سنگ تقریبا ۱٫۵ کیسه
–    پودر جوشقان تقریبا ۱٫۵ کیسه
–    سیمان سفید تقریبا ۱۰ کیلو
ضخامت سیمان شسته :
ضخامت  نمای سیمان شسته معمولا بین ۱الی ۲ سانتی متر می باشد. ویلاها اکثرا یک سانتی کار می کنند البته این مسئله به نظر و خواست  مشتری مربوط می شود و ممکنه که  مشتری بخواهد که دو سانتی کار شود. دربرج ها معمولا ۱٫۵  و ۲ سانت کار می شود.
هزینه سیمان شسته :
هزینه های مربوط شامل دوبخش می شود . الف – هزینه مصالح  ب – اجرت اجرا
–    هزینه مصالح در نمای سیمان شسته : هزینه مصالح سیمان شسته شامل هزینه سنگ ، پودر جوشقان ، هزینه سیمان سفید  و هزینه حمل مصالح به پای کار و هزینه های جانبی دیگر می باشد
درمجموع با توجه به توضیحات در بخش مقدارمصرف مواد ومصالح ، با در نظر گرفتن پرتی مصالح با یک  برآورد تقریبی می توان گفت که هزینه مصالح مصرفی در هر مترمربع سیمان شسته بین ۱۰۰۰۰الی ۱۵۰۰۰ می تواند باشد.
–    اجرت اجراء سیمان شسته یا هزینه مربوط به اجرای نمای سیمان شسته با توجه به حجم و متراز کار ، ساده یا دستگیر بودن کار ، نوع قاب های مورد استفاده  و طرح و نقشه نمای ساختمان  می تواند متغیر باشد. درحالت کلی می توان گفت که در کارهای بزرگ ، سطوح صاف نما معمولا بازای هرمترمربع بین ۱۸۰۰۰ الی ۲۵۰۰۰ توان متغیر است. بندکشی ها ( قاب گذاری) به صورت متر طول محاسبه می گردد و باتوجه به نوع قالب متغیر می باشد. مثلا در کارهای با متراژ بالا قاب آلومینیوم بازای هرمترطول ۵۰۰۰ الی ۷۰۰۰ و تک شیشه ۴۰۰۰ الی ۷۰۰۰ و جفت شیشه ۹۰۰۰ الی ۱۳۰۰۰ می تواند باشد. همچنین آب ساب دور پنجره ها به ازای هرمتر طول حدود ۶۰۰۰الی ۹۰۰۰ می باشد.
طرح ها و رنگ بندی در نمای سیمان شسته :
رنگ بندی در سیمان شسته  با توجه به سنگ استفاده شده متفاوت می تواند باشد .

در ایران معمولا از۸ نوع سنگ به رنگ های  اصلی  : قرمز جگری  – قهوه ای – لیموئی – سفید – کرم – سیاه  – سبز – سفید استخوانی   مورد استفاده قرار می گیرد.
حال با توجه به طراحی نمای ساختمان می توان تک رنگ یا تلفیقی از رنگ ها استفاده کرد . معمولا در برج ها از رنگ سفید استفاده می شود. سنگ های رنگی تیره معمولا به صورت نواری برای تکمیل یک طرح در طراحی نمای ساختمان استفاده می گردد.

شناسه آگهی : 3415b0b185d7aade

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر