خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

تولید درب و پنجره UPVC چمستان

  • ارسال شده: ۰۵/۰۵/۱۳۹۷ ۲۱:۰۶
  • انقضاء: 122 روز, 6 ساعت
تولید درب و پنجره UPVC چمستان

توضیحات بیشتر

تولید درب و پنجره UPVC چمستان

تولید درب و پنجره UPVC چمستان | شمال تولید درب و پنجره UPVC چمستان | مازندران تولید درب و پنجره UPVC چمستان | نمایندگی تولید درب و پنجره UPVC چمستان نور رویان ایزدشهر | نماینده تولید درب و پنجره UPVC چمستان | شمال نماینده تولید درب و پنجره UPVC چمستان | مازندران نماینده تولید درب و پنجره UPVC چمستان

 تولید درب و پنجره UPVC

تولید درب و پنجره UPVC

تولید کننده درب و پنجره UPVC در آمل و ارایه خدمات به شهرهای نور، رویان، محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر در مازندران

 گروه تولیدی کاسپین تولید کننده و عاملیت فروش چندین شرکت تولید و تولید کننده درب و پنجره upvc در استان مازندران در شمال ایران می باشد

شماره تماس جهت سفارش: ۰۹۱۱۱۲۷۱۲۹۷ اسفندیاری

۰۹۲۱۳۷۵۵۶۵۴ باقری


 تولید درب و پنجره UPVC چمستاندرب و پنجره UPVC چمستاندرب و پنجره UPVC چمستان درب و پنجره UPVC چمستان

Upvc Windows

پنجره های UPVC

Upvc Doors

UPVC درب

پورفیل upvc

یکی از مطمین ترین و پر مصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمانی بوده مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد. سبکی وزن، خمش پذیری، عدم اشتعال، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولیوژیک، قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف، و انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد، به همین دلیل مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی در صنعت پنجره سازی تبدیل نمود.

درب و پنجره upvc در پروسه تولید
در پروسه تولید در و پنجره UPVC ابتدا پروفیل های مربوطه پس از برش جوش و استفاده از پروفیل های گالوانیزه میانی(جهت تقویت چارچوب اصلی) به یکدیگر متصل می شوند و سپس با دستگیره ها و یراق آلات نوارهای لاستیکی مخصوص و انواع شیشه دو جداره (بنا به نیاز مصرف کننده) به بازار عرضه می گردند. این پنجره ها از خواص و کیفیت منحصر به فردی برخوردند.

کاهش مصرف انرژی

به علت شیارهای خالی میان پروفیل ها نصب شیشه دو جداره بر روی قا لب پنجره و استفاده از درزگیرهای مقاوم لاستیکی در میان قطعات باعث گردیده است تا پنجره به صورت یک سطح عایق موثر در بدنه ساختمان نقش موثری را در کاهش مصرف انرزی و حفظ گرما / سرمای محیط داخلی سا ختمان ایفا کند. مطالعات انجام شده نشان می دهد استفاده از در و پنجره های استاندارد باعث صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان ۴۰٫/. می گردد.

 

شناسه آگهی : 6995b5b4035992f0

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

*

code