خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

نما کامپوزیت ساختمان

  • ارسال شده: ۱۳۹۷-۰۶-۰۹ ۱۳:۳۹
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
نما کامپوزیت ساختمان

توضیحات بیشتر

نما کامپوزیت ساختمان

نما کامپوزیت ساختمان فریدونکنار | شمال نما کامپوزیت ساختمان فریدونکنار | مازندران نما کامپوزیت ساختمان فریدونکنار | نماهای ساختمانی کامپوزیت فریدونکنار | نمای کامپوزیت ساختمان فریدونکنار قیمت | نمای کامپوزیت ساختمان مسکونی فریدونکنار | نمای کامپوزیت ساختمان تجاری فریدونکنار | اجرای نما کامپوزیت ساختمان فریدونکنار گروه فنی مهندسی ویلا تک

ما مفتخر به معرفی دفتر فنی مهندسی ویلا تک هستم که به طور مستمر راه حل های فنی و مهندسی نما را  برای مشتریان بخش دولتی و خصوصی از زمان آغاز بکار خود را در سال ۱۳۸۵ ارائه کرده است.

در هر پروژه ای همیشه حرف جدیدی نهفته است، موضوعی برای اکتشاف و ابداع یک کار جدید که سهولت و کیفیت بهتری را نوید می دهد. این موضوع، شرکت را در زمینه اجرای نماهای خاص بعنوان راهنما به جامعه شرکتهای نماسازی معرفی می نماید. مهم نیست که چالش پروژه های مشتریان ما تا چه اندازه باشد، مهم این است که ما بهترین راه حل، پرسنل با میل تعهد به انجام کار درست و صحیح را ارائه می دهیم.

ما علاوه بر طراحی و اجرای نمای  پروژه های دولتی و خصوصی، تعهدی ایجاد می کنیم برای درک هر چه بهتر نیازهای مشتریان و همچنین ارائه بهترین راه حل های موجود برای هر پروژه.

رویکرد خلاقانه ما باعث متمایز شدن این دفتر فنی مهندسی ویلا تک از مابقی  همکاران  گردید، و به همین دلیل پروژه های ما موفق به کسب تقدیرنامه می گردند. در همین راستا همواره وجود یک منبع اطلاعات جامع در خصوص نما احساس میشد که بتواند اطلاعات کاملی در خصوص انواع نما به مشتریان ارائه دهد تا بتوانند در خصوص انتخاب بهترین نما برای پروژه خود تصمیم گیری نمایند، خوشبختانه با تلاش همکاران من در مجموعه طرحهای زیبا این امر میسر شده و اطلاعات انواع نمای ساختمان در حال حاضر بر روی وب سایت جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است . لازم به ذکر است که در این امر هنوز به تکامل نرسیده ایم اما لحظه به لحظه در حال کامل تر کردن این مجموعه هستیم تا به یاری خداوند کامل ترین و قویترین نیروی طراح و اجراء نمای ساختمان در آینده ای نه چندان دور داشته باشیم .

شماره تماس جهت طراحی و اجراء کامپوزیت ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ = ۰۱۱۴۴۸۸۶۳۲۱حبیبی

آدرس مازندران سرخرودماموريت دفتر فنی مهندسی ویلا تک

نمای کامپوزیت به نمایی گفته می‌شود که در آن از ورق های کامپوزیت آلومینیومی به عنوان پوشش نهایی استفاده شده باشد. پوشش نمای ساختمان با پانلهای بزرگ يا کوچک آلومینیومی در ابعاد دلخواه به ضخامت اکثراً ۴ میلیمتر متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم و هسته داخلی آنها از پلی‌اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه از جنس رزین PVDF، اصطلاحاً(Aluminum Composite Panels) یا ACP خوانده می‌شود

نمای کامپوزیت به نمایی گفته می‌شود که در آن از ورق های کامپوزیت آلومینیومی به عنوان پوشش نهایی استفاده شده باشد. پوشش نمای ساختمان با پانلهای بزرگ يا کوچک آلومینیومی در ابعاد دلخواه به ضخامت اکثراً ۴ میلیمتر متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم و هسته داخلی آنها از پلی‌اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه از جنس رزین PVDF، اصطلاحاً(Aluminum Composite Panels) یا ACP خوانده می‌شود .

کاربردها

– نمای بیرونی ساختمان‌ها

– بازسازی ساختمان‌های قدیمی و تغییر دکوراسیون

– دکوراسیون دیوارهای داخلی، سقف‌ها، آشپزخانه، تراس‌ها

– دکوراسیون داخلی فروشگاهها

– تابلوهای تبلیغاتی

– نمای فرودگاه‌ها، بیمارستان‌ها و جایگاه‌های سوخت CNG

مزایا و معایب

مزایا

– سبکی وزن که مهمترین مزیت ورق‌های کامپوزیت می‌باشد. این ورق ها دارای وزن کمی بین ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می‌باشند که در مقایسه با دیگر مصالح نما مانند سنگ و شیشه و غیره دارای وزن کمتری هستند. وزن برخی متریال‌های نما در جدول ۱ با هم مقایسه شده است.

جدول ۱٫ مقایسه بین وزن متریال‌های مختلف نما

نوع مصالح وزن/متر مربع وزن مصالح زیرسازی کیلوگرم/ مترمربع جمع (کیلوگرم بر مترمربع)
سنگ گرانیت ۳ سانتیمتر حدود ۸۱ حدود ۲۰ با زیرسازی آهنی ۱۰۱
سنگ گرانیت ۳ سانتیمتر حدود ۸۱ حدود ۱۵ ۹۶
سیمان ۴ سانتیمتر حدود ۷۵ —- ۷۵
شیشه ۶ میلیمتر حدود ۲۵ حدود ۲۰ با پروفیل ۴۵
ورق آلومینیوم ۳ میلیمتر حدود ۱۵ حدود ۱۱ ۲۶
ورق کامپوزیت حدود ۵ تا ۸ حدود ۵- ۸ حدود ۱۰ تا ۱۶
سنگ تراورتن ۴۰ ۵ ۹۰

– عایق صوتی: فضای خالی پشت ورق‌های کامپوزیت باعث ایجاد خاصیت آکوستیک می‌شود.

– شکل‌پذیری (کارایی): به وسیله ابزار مخصوصی می‌توان زوایای مختلف تا ۱۳۵ درجه را در این ورق‌ها ایجاد کرد و همچنین این ورق ها قابلیت قوی پذیری با قطر حدود ۲۲ سانتیمتر را دارند.

– تنوع رنگ

– مقاومت در برابر آتش‌سوزی در نوع ضد حریق

– نصب سریع و آسان و قابلیت جابجایی پنل‌ها و تعویض پنلها در صورت آسیب دیدن

– با توجه به ضریب نفوذ حرارتی پلی‌اتیلن هسته مرکزی ورق‌ها و محبوس شدن هوا در پشت ورقها، در صورت اجرای صحیح عایق حرارتی خوبی محسوب می‌شود.

– قابلیت اجرای تاسیسات توکار مانند چراغ‌ها

– قابلیت شستشو

– مقاومت بالا در شرایط آب و هوایی: این ورقها به واسطه پوشش رنگ PVDF ، پایداری قوی فوق‌العاده‌ای در برابر نور خورشید، اشعه ماوراء بنفش و مواد اسیدی و قلیایی دارند.

معایب

– هزینه خرید و نصب این ورق ها نسبتا گران می‌باشد.

– جهت نصب نیاز به ابزار مخصوص و اکیپ ماهر دارد.

اجزاء تشکیل دهنده

مشخصات فنی

ضخامت پنل‌های کامپوزیت بین ۳ تا ۶ میلیمتر می‌باشد که جهت نما ضخامت ۴ میلیمتر (۵/۰ میلیمتر ضخامت لایه‌های آلومینیوم و ۳ میلیمتر ضخامت هسته میانی) توصیه می‌شود. از انواع نازکتر جهت دکوراسیون‌های داخلی استفاده می‌شود. ضخامت لایه‌های آلومینیوم نیز بین ۳/۰ تا ۵/۰ میلیمتر متغیر است. عرض پنل‌ها نیز بین ۱ تا ۶۰/۱ متغیر بوده و در طول‌های مختلف تولید می‌شود (معمولاً ۴ متر)

انواع کامپوزیت

آلومینیوم کامپوزیت پنل

آلومینیوم کامپوزیت پنل معمولی، از ترکیب چند لایه مختلف به همراه پوشش آلومینیوم  به دست می‌آید. دو صفحه آلومینیوم روکش شده هسته مرکزی پلی‌اتیلنی آن را پوشانده‌اند. چسباندن این سطوح آلومینیومی به هسته توسط فرایندهای شیمیایی و مکانیکی صورت می‌گیرد به طوری که در مقابل ورقه‌ورقه شدن به شدت مقاومت می‌کند.

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانوNano –PVDF

آلومینیوم کامپوزیت نانو ضمن دارا بودن خواصی نظیر ضد آلایندگی،  مقاومت در برابر آتش، استحکام مناسب و … به دلیل بهره‌مندی از تکنولوژی نانو از خصوصیاتی همچون خود تمیز کنی و مقاومت در برابر اسیدی و قلیایی نیز برخوردار است. لذا با توجه به ویژگی‌های فوق، هنگام استفاده از ورق‌های نانو در مقایسه با ورق‌ها PVDF معمولی دیگر نگرانی برای تمیز کردن نما به خصوص در ساختمان‌های بلند وجود ندارد.

آلومینیوم کامپوزیت پانل طیفی (رنگی)

به این نوع ورق‌های کامپوزیتی به اصطلاح چند رنگ (رنگارنگ) می‌باشد  سطح بین ورق به وسیله رنگ براق خاصی پوشانده شده که باعث ایجاد حس لطافت و رنگارنگی می‌شود. در واقع بسته به زاویه تابش نور به ورق، رنگ‌های متفاوتی دیده می‌شود. در حقیقت این نوع ورق‌ها که دارای پوشش اسپکترا می‌باشد، بوسیله چند لایه رنگ و یک پوشش با درخششی بالا پوشیده شده‌اند. همچنین در شبانه‌روز با تغییر میزان نور شاهد این طیف رنگی متفاوتی خواهیم بود.

آلومینیوم کامپوزیت پانل ضد باکتری

این نوع آلومینیوم از هسته پلی‌اتیلن با وزن مخصوص کم و ضد آلاینده، بین  دو ورق آلومینیومی با تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است. بر روی سطوح این ورق، رنگ ضد باکتری به کار رفته که در اثر آن ظاهر زیبا و مطلوب ایجاد شده و همچنین خصوصیات ضد باکتری موجود در رنگ، سبب محافظت محیط‌های خاص نظیر اتاق‌های عمل، مراکز تولید و نگهداری دارو و آزمایشگاه‌ها و غیره می‌گردد.

آلومینیوم کامپوزیت پانل مقاوم در برابر آتش

این نوع ورق از هسته پلاستیکی نسوز به همراه دو لایه ورق  آلومینیومی تشکیل شده که نمونه‌ای جدید از ورق‌های کامپوزیت محسوب می‌شود. در واقع هسته مرکزی شامل عناصر ضد آتش بوده که سبب می‌شود این ترکیب به سختی آتش بگیرد. ضمناً این ماده نسوز دارای ویژگی مناسب بوده که در هنگام آتش‌سوزی هیچ گونه گاز مضری از خود متصاعد نمی‌کند.

ورق آلومينيوم کامپوزيت با پوشش خشدار

این پنل از دو لایه ورق مقاوم در برابر خوردگی تشکیل یافته که توسط  یک هسته پلی‌اتیلن به یکدیگر متصل شده‌اند. پوشش آلومینیوم نما بصورت خش‌دار می‌باشد. به خاطر ظاهر بسیار زیبا و مدرن این نوع از پنل بسیار مناسب جهت نمای خارجی، دکوراسیون داخلی، طراحی آشپزخانه و مبلمان می باشد. آلومینیوم خش‌دار توسط روش آنودایز (اکسیداسیون اندیک) با خش‌های حقیقی عمیق تشکيل می شود.

کامپوزيت پنل آلومينيوم طرح سنگ

ورق‌های آلومینیومی طرح سنگ به عنوان نمونه پیشرفته از ورق‌های به بازار عرضه شده است. مزیت این ورق‌ها نسبت به سنگ بسیار بیشتر است. این ورق‌ها شامل طرح‌های متنوع و گوناگونی از انواع سنگ است که بسیار در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود و در تولید آنها از ۳ لایه پوشش رنگی لمینیت شده بروی سطح آلومینیوم استفاده می‌شود.

کامپوزيت پنل آلومينيوم طرح چوب

این نوع ورق گونه دیگری از کامپوزیت است که همانند طرح فلز هم در داخل و  هم در خارج کاربرد وسیعی دارد. رویه این ورق‌ها از یک لایه لمینیت پوشیده شده است.

 

شناسه آگهی : 1745b88fc2763b4e

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

Sponsored Ads

  • Ad 5
  • Ad 3