خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

فروش آجر نسوز نور

  • ارسال شده: ۱۳۹۷-۰۴-۰۵ ۲۰:۲۹
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است

توضیحات بیشتر

فروش آجر نسوز نور

فروش آجر نسوز نور | دفتر فروش آجر نسوز نور | مازندران فروش آجر نسوز نور | فروش آجر نسوز در نور | فروش آجر نسوز شهرستان نور | شمال نماینده فروش آجر نسوز نور چمستان ایزدشهر رویان | نماینده فروش آجر نسوز نور چمستان رویان ایزدشهر | قیمت فروش آجر نسوز نور در مازندران | شمال قیمت فروش آجر نسوز نور | شمال قیمت فروش آجر نسوز نور در نمایندگی

 

فروش آجر نسوز نور در مازندران

فروش آجر،فروش آجر نما،فروش آجر نسوز،فروش آجر قزاقی،نمایندگی آجر نسوز،نمایندگی آجر نما،نمایندگی آجر،آجر،فروش آجر،آجر مازندران،آجر نسوز،فروش آجر،آجر نسوز،نسوز

فروش آجر در محمودآباد و سرخرود

عاملیت فروش آجر در استان مازندران شماره تلفن جهت سفارش ۰۹۱۲۴۰۱۴۶۱۶ هوژبری

دفتر عاملیت فروش: سرخرود

نمایندگی فروش آجر|فروش آجر نسوز|فروش آجر سفال|فروش آجر نسوز کوره|فروش آجر نما

چند خاصیت آجر نسوز تولیدی کارخانه آجر نیک

۱ – مقاومت بالای آجر نسوز

آجرهای نسوز با توجه به ساختار مواد اولیه که دارد و فرمول شیمیای خاص خود را دارد باعث گردیده که از سایر آجرهای نسوز متمایل باشد نسبت به کار خانه های دیگر که آنها هم تولید آجر نسوز دارند،
و همین امر باعث گردید است که آجرهای این کارخانه در تمام شرایط آب وهوایی و بخصوص یخبندان های شدید و مکرر، مقاومت بالای ازخود نشان می دهد این محصولات دوام و ماندگاری بسیار بالایی در برابر تغیرات ناگهانی جوی (اختلاف دما در روز وشب) از خود به نمایش بگذارد. لازم است که اشاره کنم که در این کارخانه بروی آجر های نسوز آزمایش صورت میگیرد و این کار خانه مجهز به آزمایشگاه نسبتا پیشرفته ای می باشد و مهندس این کارخانه همه روزه تست های لازم را بروی آجرهای نسوز و نظارت کامل از ابتدا مواد اولیه تا سنگ شکن و آسیاب و پخت آجر نسوز و بسته بندی زیر نظر مهندس کارخانه صورت می گیرد.

 

۲ – مقاوم در برابر باران های اسیدی

با توجه به شرایط فعلی کشور و با توجه به رشد روز افزون در ایران و حتی کشورهای بزرگ دنیا و افزایش جمعیت در شهرهای بزرگ یکی از مشکلاتی که همیشه گریبان گیر انسان هست و بیشتر در زمستان ها صورت می گیرید پدیده وارونگی هوا می باشد باتوجه به این که بعد از وارونگی هوا باران اتفاق بی افتد این باران شامل آلایند های است که در شهر های بزرگ بوده و این پدیده باران اسیدی گفته می شود که این باران با توجه به میزان آلایندگی که همراه دارد باعث نفوذ در سنگ های نما وآجر نما شود.

این کار خانه باتوجه به همین امر آجرهای نسوز نما را به شما معرفی میکند چون این آجرهای نسوز با توجه به مواد اولیه وساختار سنگ آن باعث گردیده که آجرهای نسوز این کار خانه بتوان در شهرای بزرگ که همیشه مشکل باران های اسیدی دارند از این آجرهای نسوز استفاده کنند تا خیالشان از این بابت در برابر سوراخ شدگی (در اصطلاح مهندسی معدن کرم زدگی ) باشد یا اینکه شما دنبال آجر در محیطهای اسیدی میخواهید بدانید که بهترین نوع آجر آجر نسوز می باشد با توجه به نوع مواد تشکیل دهنده خاک آن دربرابر مایعات اسیدی مقاومت بالای دارد وبه بافت آجر آسیبی وارد نمی شود.

۳ – اجر نسوز ضد حریق است

این محصول در مناطقی که ارتباط مستقیم با حرارت شدید و آتش دارند مورد استفاده قرار میگرید آجر نسوز بالاترین مقاومت در برابر آتش در شرایط سخت حرارتی تادما ۱۲۰۰ درجه سانتیگراد را دارد و این به این معنا است که شما محصول که دارای عایق حرارتی است خریداری میکنید از کارخانه آجر نما نیک . لازم است بگوییم که علت اینکه آجر نسوز می تواند این در جه حرارت را تحمل کنند به خاطر خاک نسوز که استفاده می شود و درصدی از سنگ به این خاک اضافه میشود لازم است که این فرمول درصد حاصل چندین سال تجربه می باشد .

۴ – ماندگاری رنگ و ثبات رنگ آجر نسوز نما

رنگ پریدگی عامل است که تقریبا همه اشیا مخصوصا مصالح ساختمانی را تهدید می کنند تقریبا همه اشیا زیر نور مستقیم خورشید رنگ خود را از دست میدهند ولی در آجرهای نسوز به دلیل انتخاب از خاک های مخصوص نسوز و پخت ویژه اجر باعث گردیده که آجر های نسوز کارخانه نیک باعث ماندگاری رنگ و ثبات رنگ، و حتی رنگ مغزآجر با بیرون آجر نسوز رنگ آن شبیه هم می باشد که اینه همه طی تجربه های زیاد و آزمایشهای مختلف به دست آمده است و همین امر باعث گردیده که کارخانه آجر نما نیک بهترین نوع آجرنسوز با بالاترین کیفیت را عرضه نماید.

نکات مهم هنگام اجرای نما

نکات مهم هنگام اجرای نما

فروش آجر نسوز نور

* استفاده شمشه بنایی و ریسمان برای شاقولی  یکنواختی در طول  سطح کار لازم می باشد .

* استفاده از شمشه ملات برای ایجاد فضای یکنواخت در بین دو آجر ضروری می باشد

* توجه به بندهای عمودی در هنگام اجرا با نصب تعدادی ریسمان قپانی در طول کار( عمودی ) لازمه دقت زیاد است.

* در صورت وجود تغیر اندازه در طول آجرها ، از فواصل میانی بندها برای برطرف نمودن این موضوع کمک گرفته تا بند های عمودی به صورت منظم در یک امتداد قرار گیرند.

* انتخاب ماسه با دانه بندی مناسب برای ملات بین آجرها به صورتی که مانع از تراز کردن آن نشود .

*کنترول آجر کاری از لحاظ شاقولی ، تراز و مسطح بودن در هر متر از فضای کار شده ضروری می باشد.

* تمیز نگه داشتن سطح آجر شده در هنگام بند کشی به اندازه حساسیت در چیدمان آجرها حائز اهمیت است.

نکاتی در باره نحوه بند کشی آجر نسوز

نکاتی در باره نحوه بند کشی آجر نسوز

فروش آجر نسوز نور

*قبل از نصب آجرها محل اتصال آجربروی دیوار مرطوب گردد.

* حداقل وحداکثر ملات خور پشت آجر بین ۲تا۴ سانتی مر باشد.

* بهترین دما جهت نصب  آجر نسوز بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد است وهرگز در در زمان یخبندان نباید عملیات نما کاری انجام شود.

* ماسه وآب مورد استفاده در ملات ها باید عاری از هرگونه مواد آلی باشد.

* مناسب ترین زمان جهت بند کشی حداقل چند هفته بعد از نصب آجرها است.

* قبل از بند کشی محدوده مورد نظر باید مرطوب گردد.

* بهترین زمان برای استفده از ملات آماده شده جهت بند کشی حداکثر ۲تا ۵ ساعت می باشد.

* به منظور همگن شن ملات مناسب برای بند کشی ، حداقل چند دقیقه باید آن را ورز داد و هیچگاه از صفحه ملات برای این منظور استفاده نشود .

* هنگام بند کشی باید ملات را روی قلم بند کشی قرار داد وسپس ان را بین شیار ۲ آجر فرو برد .

* هرگز نباید از دستمال مرطوب به منظور تمیز نمودن اضافات ملات بین شیارها استفاده نمود.

* بهترین گزینه به کار بردن برس ، پس از گذشت ۲ ساعت می باشد.

* چنانچه از رزین به منظور ضد آب نمودن آجر استفاده شود باید سازه کاملا خشک وتمیز باشد.

* به ملات بند کشی میتوان پودرهای رنگی اضافه نمود اما مقدار ان در ملات نباید از ۱۰ درصد وزن سیمان تجاوز کنند و علاوه بر آن باید ضد قلیا بوده ودر مقابل نور ، ثبات خود را در دراز مدت حفظ نمایید.

نمایندگی فروش آجر|فروش آجر نسوز|فروش آجر سفال|فروش آجر نسوز کوره|فروش آجر نما

آجر نسوز نما و انواع آن

از آجر نسوز بدلیل مقاومت در برابر حرارت ، در شومینه ها ، پوشش درونی کوره‌های صنعتی و سایر مواردی که نیازمند کارکرد در درجه حرارت زیاد است ، استفاده می‌شود . آجرهای نسوز انواع مختلفی دارند که هرکدام با توجه به نوع مواد به کار رفته در آنها ، محدوده های مختلفی از درجات حرارت بالا را تحمل می‌کنند .فروش آجر نسوز نور

آجر نسوز در واقع نوعی چینی است که از انواع خاکهای نسوز تهیه می‌شود . چینی ، همان سرامیک با کیفیت است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکم تر از سفال است . درجه حرارت پخت آجر نسوز ، حدود ۱۵۰۰ درجه سانتی‌گراد است . انواع آجر نسوز و موارد کاربرد آنها به شرح زیر است :

آجر نسوز آلومینیومی

این آجرها ، حاوی درصد بالایی از آلومین (Al2O3 ) هستند . آنها را از مخلوط کائولن ، بوکسیت و کروندوم که بیش ار ۷۰% آلومین دارد ، تهیه می‌کنند . دمای پخت این آجرها حدود ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ درجه سانتی‌گراد است . از این نوع آجر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌های ذوب فولاد استفاده می‌شود . به علت مقاومت این آجرها در برابر مواد قلیایی ، از آنها بعنوان پوشش جداره درونی کوره‌های سیمان و شیشه هم استفاده می‌شود .

آجر نسوز سیلیسی

بخش عمده این آجرها از خاک‌ سیلیسی که به کوارتزیت معروف است تشکیل می‌شود. کوارتزیت شامل ۹۵ درصد SiO2 و به مقدار جزئی Al2O3 ، Fe2O3 ، Ti2O ، K2O و Na2O می‌باشد . از این آجرها در گذشته برای پوشش جداره درونی کوره‌های تولید فولاد استفاده می‌شد . ولی به علت رسانایی گرمایی زیاد و نفوذناپذیری در مقابل گازها ، امروزه بیشتر برای پوشاندن جداره درونی کوره‌های تولید خمیر شیشه در کارخانه های شیشه سازی ،کوره های کک سازی گازسوز و کوره‌های تولید سرامیک استفاده می‌شود .

آجرهای نسوز ویژه

این آجرها نوع خاصی از آجرهای نسوز هستند که در صنعت کاربردهای ویژه‌ای دارند. این آجرها از ترکیبات فلزات واسطه تهیه می‌شوند . متداولترین آجرهای این گروه عبارتند از :

آجر نسوز اکسید کروم – کوروندوم

این آجرها دارای ۵ تا ۱۰ درصد اکسید کروم I  و  II و ۹۰ تا ۹۵ اکسید آلومینیوم (Al2O3 ) هستند و در مقابل مواد قلیایی مقاومند . از این نوع آجر برای ساختن بخش درونی کوره بلند ذوب آهن استفاده می‌شود .

آجر نسوز زیرکونیوم

این آجر از سولفات زیرکونیوم طبیعی با افزودن مقدار کمی آلومین به کوارتز تهیه می‌شود . بیشترین کاربرد آن در ساختن کوره ذوب آلومینیوم ، کوره مخزن شیشه مذاب و کوره‌های دارای با درجات حرارت بالا می‌باشد .

از ذوب سولفات زیرکونیوم با آهک ، ناخالصی آن به همراه سیلیکات کلسیم جدا می‌شود و  Zr2O (اکسید زیرکونیوم) خالص بدست می آید . Zr2O مقاومت گرمایی زیادی دارد ، به همین دلیل از آن در ساختن بوته ‌های  ذوب فلز در صنایع ذوب فولاد و در راکتورهای اتمی به عنوان بازتاب دهنده نوترون استفاده می‌شود .

آجر نسوز اکسید کروم

این نوع آجر حاوی ۹۵ درصد Cr2O3 می‌باشد . برای تهیه آن از Cr2O3 سنتزی استفاده می‌شود . از این نوع آجر در تولید کوره ذوب خمیر شیشه در صنعت شیشه‌سازی استفاده می شود .

آجرهای نسوز قلیایی

این آجرها شامل SiO2 و اکسید منیزیم (MgO )  می‌باشند . برای تهیه اکسید منیزیم ، کربنات منیزیم طبیعی (ماگنزیت) یا دولومیت را در دمای بین ۵۵۰ تا ۱۸۰۰درجه سانتی‌گراد حرارت می‌دهند .

از این آجرها برای پوشش جداره درونی کوره‌های باز تولید فولاد ، کوره‌های دوار در کارخانه‌های تولید سیمان و در قسمتهای بالای کوره های ذوب شیشه و صنایع فلزات غیرآهنی ، استفاده می‌شود.

 

شناسه آگهی : 6515b325fdb90d32

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

Sponsored Ads

  • Ad 5
  • Ad 3