خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

ویلا استخردار سرخرود اجاره

  • ارسال شده: ۱۳۹۷-۰۸-۰۴ ۳:۴۳ ب.ظ
  • انقضاء: 120 روز, 21 ساعت
ویلا استخردار سرخرود اجاره

توضیحات بیشتر

ویلا استخردار سرخرود اجاره

ویلا استخردار سرخرود اجاره | ویلا استخردار سرخرود اجاره ساحلی | ویلا استخردار سرخرود اجاره سه خواب | ویلا استخردار سرخرود اجاره چهار خواب مستقل | ویلا استخردار سرخرود اجاره پنج خواب | ویلا استخردار سرخرود اجاره دوبلکس نوساز

شمال ویلا استخردار سرخرود اجاره

۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

جهت بازدید از ویلاهای استخردار در سرخرود بر روی تصویر زیر کلیک نمائید

ویلا استخردار سرخرود اجاره

ویلا استخردار سرخرود اجاره

ویلا استخردار سرخرود

در مورد ویلای استخردار

استخر چیست؟

در تعریف استخر آب باید گفت: آبگیری کوچک و بزرگ مصنوعی است که به دلیل شنا، آب‌تنی، تفریح، سرگرمی و ورزش‌های آبی مانند واترپلو و غواصی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر موارد استفاده از استخر آب به منظور استفاده علمی و آموزشی نیز به کار می رود.
برای بهداشتی نگه داشتن آب استخر و باکتریها، به آب استخرها  کلر و کات کبود و مواد دیگر که از نظر سازمان بهداشت مجاز است افزوده می‌شود تا استفاده کنندگان از استخر به بیماری های مختلف پوستی و …… دچار نشوند.

استخرها را می توان در مراکز شهر ها پیدا کرد به این صورت که مکان هایی فراهم شده برای استفاده افراد .ولی در این بین خانه هایی هستند که در داخل خودشان استخر شخصی دارند.

در شمال هم ویلاهایی وجود دارند که دارای استخر های مدرن هستند و مسافرین عزیز با اجاره کردن این ویلا ها می توانند از آنها استفاده کنند.در شمال دو نوع استخر ویلاها دارند یکی از این مدل استخر داخل ویلا می باشد که اصطلاحا به آن استخر سرپوشیده می گویند که این نوع استخرها هم در زمستان و هم در تابستان قابل استفاده است.

مدل دیگر استخر که در حیاط ویلا ها قرار دارد و به صورت غیر پوشش است و اصطلاحا به آن استخر های روباز گویند.این نوع از استخر ها در شمال به دلیل بارندگی زیاد و سرما در فصول سرد مثل زمستان قابل استفاده نیست.به همین دلیل متقاضی کمتری برای اجاره ویلای استخردار روباز وجود دارد.

از دیگر امکانات یک ویلای استخردار وجود جکوزی و بیلیارد می باشد که وجود هر کدام از اینها روی قیمت یک ویلای استخردار تاثیر می گذارد.

شناسه آگهی : 8015bd3004126ac7

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.