آسمان مجازی سقف کشسان در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 14183

  • تاریخ ارسال: 2023/02/27

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 8

توضیحات آگهی

آسمان مجازی سقف کشسان در سرخرود

آسمان مجازی سقف کشسان در سرخرود  | فروش آسمان مجازی سقف کشسان در سرخرود | اجراء آسمان مجازی سقف کشسان سرخرود | اجرای آسمان مجازی سقف کشسان  | فروش و اجرای آسمان مجازی سقف کشسان  | مازندران آسمان مجازی سقف کشسان | شمال آسمان مجازی سقف کشسان  | آسمان مجازی سقف کشسان  در مازندران | آسمان مجازی سقف کشسان در شمال

آسمان مجازی سقف کشسان در سرخرود

گروه کناف گستران شمال با در اختیار داشتن گروهای مجرب و با تجربه نصب و همچنین طراحی سقف کاذب با دانش علم روز و طراحی های مدرن سقف کاذب کشسان و آسمان مجازی و کناف آماده اجرای پروژه های شما می باشد. برای دیدن نمونه کار های سقف کاذب اجرا شده به قسمت پایین صفحه مراجعه نمایید.

آسمان مجازی سقف کشسان

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت های اجرای سقف کاذب دکوراتیو یا سقف کاذب مشبک و دیدن نمونه طراحی های سقف کاذب کناف. با ما تماس بگیرید.

مدیران مجموعه: صلواتی – ادریسی

تلفن همراه-۱ : ۰۹۱۲۹۲۶۸۱۸۳

تلفن همراه-۲ : ۰۹۱۱۱۰۰۸۸۹۲

تلفن دفتر : ۰۱۱۴۴۲۶۴۵۹۴

تلفن دفتر مرکزی : ۰۱۱۴۴۲۶۸۴۵۴

تلفکس : ۰۱۱۴۴۲۷۳۱۳۸

آسمان مجازی سقف کشسان

آسمان مجازی نوعی سقف کاذب از جنس طلق و یا پلکسی بوده که بصورت تایل های 30*30 یا 60*60 و در انواع طرح های چاپی (آسمان، طبیعت و…) در بازار مصالح ساختمانی دکوراتیو در دسترس می باشد. این سقف ها سال ها انتخاب مردم به عنوان سقف سرویس بهداشتی، حمام و … بوده است.

آسمان مجازی سقف کشسان

تکنولوژی سقف کشسان به عنوان سقف کاذب روز دنیا به رفع معایب آسمان مجازی پرداخته است. سقف کشسان  به دلیل ضخامت بسیار کم (حدود 0.2 میلی متر) ،بسیار سبک تر از آسمان مجازی میباشد. همچنین به دلیل قابلیت انعطاف پذیری،سقف کششی قابلیت اجرا در فرم ها و شکل های هندسی مختلفی دارد.  همچنین این ویژگی باعث می شود تا درصورت نشت لوله های تاسیساتی پشت سقف کاذب یا طبقه بالا آب در پشت سقف کشسان جمع شده و پس از تخلیه آن بدون ایجاد هر گونه آسیب،  سقف به حالت اولیه خود بازگردد.

آسمان مجازی سقف کشسان سرخرود

تفاوت حائز اهمیت دیگر آسمان مجازی و سقف باریسول یک پارچه بودن آن می باشد. از این رو می توانید تصویر واقعی تری از آسمان، طبیعت و هر طرح دیگری در فضای منزل، محل کار، فروشگاه و … خود داشته باشید. سقف کششی علاوه بر مدل چاپی در انواع براق، مات و نیمه شفاف در رنگ بندی ها و بافت های متفاوتی موجود است که برای شما امکان انتخاب بیشتری نسب به سقف آسمان مجازی فراهم می کند.

آسمان مجازی سقف کشسان

سقف کشسان به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و بخار آب و همچنین به دلیل عدم وجود درز و عبور بخار آب به پشت خود، سقف کاذب مناسبی جهت اجرا در فضاهای مرطوب نظیر سرویس بهداشتی، حمام، استخر، آشپزخانه و …. می باشد.

سقف کششی علاوه بر نورپردازی از پشت کار (مشابه آسمان مجازی) قابلیت ترکیب با انواع نورپردازی از روی کار را نیز دارد. از این رو طیف متنوع و گسترده ای از نورپردازی را برای کاربران خود فراهم می نماید.

تفاوت سقف کاذب آسمان مجازی با سقف کشسان

شاید به تازگی در زمینه ی سقف کاذب با نام های آسمان مجازی و سقف کشسان یا کششی برخوردهای زیادی داشته اید و به احتمال خیلی زیاد سوالی در این باب در ذهن شما خطور کده که چه تفاوتی با یکدیگر دارند. پس برای کسب اطلاعات بیشتر در این زیمنه با ما هراه باشید …
ما در این مقاله سعی به توضیح این نوع سقف کاذب و همچنین تفاوت آنها با یکدیگر و اعلام مزایا و معایب هر کدام خواهیم داشت. امیدواریم که بتوانیم در این مقاله اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان گذاشته باشیم. پس همراه ما باشید.
سقف کاذب آسمان مجازی و سقف کاذب کشسان یا کششی هر دو از یک جنس تقریبا بوده و یک کارایی را دارند. این مدل سقف ها که امکان عبور نور را از خود دارند بسیار کاربردی بوده و شما میتوانید با نورپردازی در زیر این سقف های کاذب هم روشنایی لازم را برای دکوراسیون داخلی تان بوجود آورید و هم زیبایی مد نظرتان

آسمان مجازی سقف کشسان

زیبایی که این دونوع سقف کاذب به دکوراسیون داخلی شما میبخشد کاملا غیر قابل انکار است به طوری که در هر محیطی که وارد شوید و این نوع سقف کاذب در آنجا به کار گرفته شده باشد ناخودآگاه چشمان شما به سمت سقف سوق پیدا میکند و شما را محصور زیبایی خود مینماید
همچنین سقف کاذب آسمان مجازی و سقف کاذب کشسان امکان چاپ انواع طرح ها را بر روی خود داشته و میتوانند به راحتی طرح مد نظر شما را در دکوراسیون داخلی تان پدید آورند. پس اصلا نگران طرح های این نوع سقف کاذب نباشید زیرا شما هیچ محدودیتی جهت چاپ تصویر دلخواه خود بر روی سقف کاذبتان نخواهید داشت.
علاوه بر مزایای گفته شده، هر دو نوع سقف کاذب امکان استفاده در مناطق مرطوب را داشته و شما میتوانید از این سقف کاذب بدون هیچ محدودیتی در هر مکانی که خواستارش باشید اجرا نمایید. پس میتوان نتیجه گرفت این نوع سقف کاذب بسیار مناسب مکان هایی مانند سرویس بهداشتی و حمام و یا حتی شهرایی که رطوبت بالایی دارند و فرسودگی اجسام در آنجا بالاست را میتوانید استفاده نمایید .
تا اینجای مطلب هر دو ویژگی های مشترکی داشته اند و یکی از تفاوت های فاحش میان سقف کاذب آسمان مجازی با سقف کاذب کشسان به نوع نصب و اجرای آنها بر میگردد.
سقف کاذب آسمان مجازی به صورت تایل های 60*60 بوده و تکه تکه بر روی سطح مورد نظر نصب میشود

سقف کاذب کشسان و یا کششی به صورت یک تکه بوده و زیبایی چشمگیر تری را به نسبت سقف کاذب آسمان مجازی را دارا میباشد. البته علاوه بر موارد ذکر شده قیمت هم میتوان جزء تفاوت این دو مدل سقف دانست به گونه ای که همانطور که از ظاهر امر پیداست سقف کاذب کشسان یا همان کشسان باریسول از قیمت بالاتری نسبت به آسمان مجازی برخوردار است.

نکاتی در مورد سقف کاذب کشسان

اگر به تازگی تصمیم به اجرای سقف کاذب کشسان برای دکوراسیون داخلی خود گرفته اید، لازم است که قبل از هر اقدامی به یک سری نکات توجه نمایید که در ادامه گام به گام این نکات را با شما در میان میگذاریم. نام دیگر سقف کشسان، سقف کششی و سقف کشسان باریسول یا سقف کاذب باریسول و ترکیبی از این واژه ها با یکدیگر میباشد.
اولین قدم برای نصب سقف کاذب، توجه به ارتفاع میباشد. اگر شما از ارتفاع کمی در دکوراسیون داخلی خود برخوردارهستید باید از نصب سقف کاذب صرف نظر نمایید، زیرا سقف کاذب باید پایین تر از سقف اصلی نصب شود،که این امر خود موجب کوتاه تر شدن ارتفاع میشود . پس اگر در مکانی زندگی میکنید که سقف کوتاهی دارد بهتر است در انتخاب این نوع سقف کاذب تحقیقات بیشتری به عمل آورید و تمامی جوانب را بسنجید .

آسمان مجازی سقف کشسان سرخرود
قدم بعدی برای نصب سقف کاذب کشسان انتخاب طرح مورد نظرمیباشد. این طرح میتواند شامل یک آسمان آبی یا آسمان شب پر ستاره یا حتی ساحلی زیبا باشد و یا اینکه میتواند شامل یک اثر هنری زیبا از یک هنرمند مشهور باشد که انتخاب هر یک از آنها کاملا بسته به سلیقه ی شخصی شما میباشد.

آسمان مجازی سقف کشسان سرخرود

داشتن یک طرح زیبا و آرامش بخش میتواند علاوه بر زیبایی دکوراسیون داخلی شما به آرامش شما نیز کمک فراوانی نماید و شما در حالی که در آشپزخانه مشغول کار هستید از زیبایی این منطقه لذت ببرید. پس تا میتوانید در انتخاب طرح خود وسواس به خرج دهید زیرا بعد از اتمام کار اگر پشیمان شده باشید از طرح مورد نظر امکان تعویض آن میتواند دچار هزینه ی بسیار بالایی باشد.

آسمان مجازی سقف کشسان سرخرود

و در آخر با یک نصاب ماهر وارد معامله شوید تا بتواند این سقف کاذب زیبا را برای شما به زیبایی در دکوراسیون داخلی تان نصب نماید. بهتر است که برای اجرای این نوع سقف کاذب با یک شرکت معتبر و یا نمایندگی های سقف کشسان باریسول وارد معامله شوید تا خیالتان از همه جهات راحت باشد. پس، بعد از بررسی موارد ذکر شده با یک شرکت معتبردکوراسیون داخلی تماس حاصل نمایید تا اقدامات لازم را در جهت اجرا سقف کاذب کشسان به عمل آورند.

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید