آموزش خیاطی خانگی در آمل

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 13578

  • تاریخ ارسال: 2023/02/20

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: آمل

  • بازدیدها: 82

  • وب سایت: نیاز شمال

توضیحات آگهی

آموزش خیاطی خانگی در آمل | آموزش خیاطی خانگی از صفر تا صد در آمل | آموزش خیاطی دوخت دوز خانگی | آموزش خیاطی بدون بدون مدرک فقط برای خونگی

آموزش خیاطی خانگی دیگر نگران دوخت دوز خودتان نباشید با آموزش ما به راحتی برای خود و فرزندان دل بندتان و دوستان و فامیل و بستگان نزدیک دوخت دوز انجام بدید و لباس های شیک و مجلسی بدوزید

خانم فلاحیان 09391153149

آموزش خیاطی خانگی در آمل

تاریخ شروع خیاطی را نمیتوان به طور دقیق تعریف کرد، از ابتدای بشریت انسان ها به دنبال رفع نیاز خود بوده اند و در این بین پوشاک یکی از نیازهای اساسی انسان به شما میرود. بنابراین دوخت لباس گذشته ای به وسعت تاریخ بشریت دارد.

برای شروع هر هنر شما باید اصول آن را به خوبی فرا بگیرید، خیاطی یکی از هنرهای کاربردی است و شما باید برای شروع این هنر زیبا گام هایتان را اصولی و درست بردارید تا پیشرفت برای شما رقم بخورد. بنابراین اگر به یادگیری خیاطی علاقه دارید این مقاله را تا پایان بخوانید.

آموزش خیاطی خانگی در آمل

خیاطی چیست؟
خیاطی را میتوان هنر برش و دوخت پارچه دانست و اغلب یک خیاط ماهر میتواند هنر طراحی لباس را نیز داشته باشد. یک خیاط باید هنر، ظرافت، دقت و خلاقت داشته باشد تا بتواند بهترین نتیجه را کسب کند.

آموزش خیاطی خانگی در آمل

تاریخچه خیاطی
در زمان گذشته پارچه را روی اندام افراد قرار داده و فرم دلخواه را با کوک و سنجاق زده و اقدام به برش و دوخت می کردند، یا برخی بر حسب تجربه و بدون الگو لباس را برش زده که نیاز به چندین پرو داشت.

با پیشرفت علم و و تجربه متدهای تدوین و بصورت کلاسیک در کشورهای مختلف رایج گردید. متد گرولاین، متد فرانسوی، متد ژاپن، متد متریک متد مولر آلمانیف دو استاد فن خیاطی به نام های ویونت (Vionnet)، و شانل (Shanel)، که حساسیت و استعداد خاصی نسبت به زیبایی شناسی و مسایل اجتماعی داشتند، تغییرات خطوط اندام و بدن را کشف کردند و این زمان را میتوان نقطه عطفی برای هنر خیاطی دانست.

مراحل یادگیری خیاطی

مرحله اول

در گام اول هدف خود از خیاطی را تعیین کنید. این هدف تعیین کننده ادامه مسیر شما است، اگر قصد شما خیاطی شخصی است شاید تنها مرحله نازک دوزی برای شما کفایت کند. اما در صورت داشتن اهداف شغلی در این زمینه لازم است تا مراحل دیگر را به صورت پیشرفته و مرحله به مرحله طی کنید.

آموزش خیاطی خانگی در آمل

در گام اول شما باید دوره مقدماتی و مبانی را بگذرانید، این دوره با نام نازک دوزی خوانده میشود.

مرحله دوم

شما در این مرحله باید ابزار مورد نیاز برای یک خیاط را بشناسید و کاربرد هر یک را شناسایی کنید. در این جدول ابزار مورد نیاز برای شما مطرح شده است:

متر خیاطی گچ
کاغذ الگو رولت خیاطی
خط کش بلند چرخ خیاطی
خط کشی منحنی قیچی مناسب پارچه
خط کش، خط کش ماری و پیستوله نخ زن و بشکاف
چسب نواری کاغذی یا چسب ماتیکی نخ و سوزن
قیچی کاغذ، ابزار برش الگو انواع لایی مانند لایی حریر، لایی چسب و لایی ارگانزا
صابون خیاطی یا مل اتو سرد و گرم

 

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید