استخراج بیت کوین رایگان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

 • شناسه تبلیغ: 3219

 • تاریخ ارسال: 2022/06/29

 • شرایط: بدون استفاده

 • موقعیت مکانی : مازندران

 • شهر: آمل

 • بازدیدها: 82

توضیحات آگهی

استخراج بیت کوین رایگان

استخراج بیت کوین رایگان | استخراج بیت کوین رایگان با گوشی اندروید | استخراج بیت کوین رایگان با موبایل | استخراج بیت کوین رایگان با کامپیوتر | روش استخراج بیت کوین رایگان | بهترین سایت استخراج بیت کوین رایگان | روش استخراج بیت کوین رایگان
لینک آموزش استخراج بیت کوین رایگان در کانال تلگرام در این کانال آدرس سایت استخراج بیت کوین و روش برداشت بیت کوین و انتقال آن به کیف پول دیجیتال

استخراج بیت کوین رایگان

استخراج بیت کوین رایگان

استخراج بیت کوین رایگان
در سری مطالب مرتبط با ارزهای دیجیتال و بیت‌کوین در این صفحه امروز قصد داریم به این موضوع بپردازیم که آیا درخواست بیت‌کوین رایگان از سایت‌هایی که بیت‌کوین مجانی می‌دهند ارزش دارد یا خیر.

استخراج بیت کوین رایگان

ابتدا به این بپردازیم که Bitcoin Faucet چیست؟
سایت‌هایی که به کاربرانشان اجازه می‌دهند مقدار اندکی بیت‌کوین دریافت کنند با نام Faucet ها شناخته می‌شوند و از ابتدای پیدایش بیت‌کوین وجود داشته‌اند. معادل فارسی Faucet شیر آب است و علاوه بر بیت‌کوین، این سایت‌ها برای سایر ارزهای دیجیتال نیز ایجاد شده‌اند.

برای دریافت بهترین محتوای مرتبط با ارزهای دیجیتال در کانال تلگرام عضو شوید: عضویت در کانال استخراج بیت کوین رایگان

استخراج بیت کوین 

دلیل پیدایش Bitcoin Faucet ها

این سایت عملا پول رایگان را بین کاربران خودشان توزیع می‌کنند. شاید با خودتان فکر کنید چرا شخصی باید اینکار را بکند؟ دو دلیل عمده برای اینکار وجود دارد.
دلیل اول: در اوایل شروع بیت‌کوین، به خاطر اینکه هنوز افراد زیادی با این ارز رمزنگاری‌شده آشنایی نداشتند، توسعه‌دهندگان آن با ایجاد سایت‌های Faucet بیت کوین رایگان به افراد می‌دانند تا کاربران بیشتری با این ارز آشنا شده و شروع به کار کردن با آن کنند.

استخراج بیت کوین 

زیرا خیلی از افراد اعتقاد دارند با گستردگی استفاده از بیت‌کوین، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد ( مانند این تحلیلگر که در این مطلب اشاره کردیم و اعتقاد دارد تا سال 2022 قیمت بیت کوین به 25 هزار دلار می‌رسد)

استخراج بیت کوین 

دلیل دوم: بیت‌کوین رایگان برای بسیاری از کاربران در سطح دنیا (مخصوصا کشورهایی با جمعیت فقیر) جذابیت زیادی دارد و این سایت‌ها بعد از مدتی ترافیک خوبی را جذب می‌کنند.

استخراج بیت کوین 

بنابراین بسیاری از سایت‌هایی که بیت‌کوین یا سایر ارزها را رایگان ارائه می‌دهند هدف‌شان نمایش تبلیغات در سایت و کسب درآمد است.
جالب است بدانید سایت هایی بودند که در اوایل پیدایش بیت کوین، (حوالی سال 2010 ) به کابران‌شان 1 تا 2 بیت‌کوین رایگان می‌دادند! اما چه کسی فکر می‌کرد قیمت بیت کوین چنین رشد عظیمی داشته باشد و حتی به 20 هزار دلار برسد.

استخراج بیت کوین 

نحوه دریافت بیت‌کوین رایگان از سایت‌های Faucet

نیازی نیست کاربر برای دریافت بیت کوین رایگان از این سایت‌ها کار سختی را انجام دهد.
کاربر با وارد کردن آدرس کیف پول بیت کوین، ایمیل و رمز عبور در سایت ثبت نام می‌کند و می‌تواند در زمان‌های مشخص (مثلا هر از 1 ساعت یا هر از 30 دقیقه) با کلیک روی یک دکمه، درخواست بیت‌کوین رایگان دهد.

استخراج بیت کوین 

این بیت‌کوین سپس در حساب کاربری سایت انباشته می‌شود و تا زمانی که به حداقل برداشت نرسیده باشد، نزد سایت باقی می‌ماند.
به طور مثال اگر حداقل برداشت در سایت 30000 ساتوشی (0.0003 بیت‌کوین) باشد، فقط زمانی بیت کوین به کاربر پرداخت می‌شود که کاربر در حساب خود توانسته باشد حداقل 30000 ساتوشی جمع آوری کند.

استخراج بیت کوین 

مطلب مرتبط: ساتوشی چیست؟

از سایت‌های بیت کوین رایگان چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟

نحوه کار سایت‌ها و میزان پرداخت آنها بسیار متفاوت است. اما به طور کلی پرداخت آنها در هر بار درخواست معمولا پایین‌تر از 0.003 دلار است.
بیشتر آنها امکان کسب درآمد از زیرمجموعه گیری را نیز برای کاربران‌شان فعال کرده‌اند و کاربران به ازای هر شخصی که معرفی کنند و شخص موردنظر درخواست بیت کوین دهد، مقداری پورسانت به آنها تعلق می‌گیرد.

استخراج بیت کوین 

برخی از آنها نیز به کاربران وفادارشان با استفاده از امتیازهایی که اهدا می‌کنند، جایزه میدهند (مانند سایت Freebitco.in)

بررسی موردی سایت Freebitco.in

بیایید برای درک بهتر میزان دریافتی بیت‌کوین، سایت Freebitco.in را در نظر بگیریم
این سایت یکی از سایت‌های قدیمی و پربازدید بیت‌کوین است و از مدت‌ها پیش به کاربران خود بیت‌کوین رایگان می‌دهد. کاربران پس از ثبت نام در این سایت هر از 1 ساعت (بعد از صفر شدن تایمر) می‌توانند با وارد کردن کد امنیتی و کلیک روی یک دکمه، مقداری بیت‌کوین رایگان در حساب‌شان دریافت کنند.
ارزش بیت‌کوین دریافتی طبق محاسبات ما حدود 250 ریال است (با احتساب دلار 15000 تومانی)

استخراج بیت کوین 

البته سایت Freebitco.in به کاربران وفادارش با امتیازهایی که اهدا می‌کند، جایزه می‌دهد. کاربران در این سایت با خرج کردن این امتیازها می‌توانند میزان بیت‌کوین دریافتی‌ از سایت را از 2 تا 10 برابر افزایش دهند.

استخراج بیت کوین 

اگر یک کاربر وفادار بوده باشد و این افزایش 10 برابری را نیز در پنل خود فعال کند، در هر بار درخواست می‌تواند مقداری بیت‌کوین با ارزش حدودا 250 تومان دریافت کند. (با احتساب دلار 15000 تومانی)

استخراج بیت کوین 

و اگر یک نفر در هر روز 10 بار در این سایت درخواست بیت‌کوین داده بدهد، با یک حساب سرانگشتی می‌توانیم به این نتیجه برسیم که می‌تواند روزانه حدودا 2500 تومان درآمد کسب کند.

نکاتی مهم قبل از اینکه به فکر جمع‌آوری بیت‌کوین رایگان بیفتید

نباید با دیدن هر فرصتی که در اینترنت می‌بینید و هر لینکی که برایتان ارسال شد، صرفا به خاطر کنجکاوی یا طمع روی آن کلیک کنید.
درست است که برخی سایت‌ها بیت‌کوین رایگان پرداخت می‌کنند ولی تعداد مواردی که معتبر هستند بسیار کم است.
برای حفظ امنیت مالی خودتان و جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی، به این نکات توجه کنید که:

پنیر مجانی فقط در تله موش یافت می‌شود

اگر بخواهیم رک و پوست کنده صحبت کنیم، پنیر مجانی فقط در تله موش یافت می‌شود. با مشاهده هر فرصت و دیدن هر پیشنهاد، بررسی کنید چرا طرف مقابل باید چنین پیشنهادی به شما بدهد و چه سودی برای او دارد.

استخراج بیت کوین 

البته قرار نیست به همه چیز شک داشته باشیم و به خاطر مشکوک بودن بیش از حد، فرصت‌های کسب درآمد و کسب سود را از دست بدهیم.
اما از طرف دیگر، ساده‌لوحی و زودباور بودن را هم باید کنار بگذاریم.

استخراج بیت کوین 

ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین، تتر و اتریوم و … دارای ارزش هستند و به راحتی می‌توان آنها را به پول تبدیل کرد. پس به نوعی معادل پول هستند. بنابراین به هر پیشنهادی که در آن بدست آوردن ارز دیجیتال مجانی و به میزان زیاد و بدون زحمت وجود داشت باید به آن شک کرد.

استخراج بیت کوین 

هدف اکثر کلاهبرداران به طمع انداختن شماست. ممکن است پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی دریافت کنید یا با جستجو در سایت‌ها ببینید که در آنها وعده داده شده در ازای کلیک روی تبلیغات و برخی کارهای ساده دیگر، مبالغ زیادی مانند 100 دلار یا 200 دلار بدست آورید.

استخراج بیت کوین 

اینجاست که باید عقل سلیم‌تان را بکار بگیرید: در دنیای واقعی چه کسی حاضر می‌شود با چند کار ساده‌، چنین مبالغی به شما پرداخت کند؟ هیچ‌کس با نیت خیر حاضر به چنین کاری نیست!

استخراج بیت کوین رایگان

قبلا در یک مطلب بطور مفصل نکاتی را شرح دادیم که برای تشخیص کلاهبرداری‌ها به شما کمک می‌کند؛ توصیه می‌کنیم اینجا بخوانید.

استخراج بیت کوین رایگان

نحوه فروش بیت‌کوین‌ رایگان

اما فرض کنید توانستید از طریق سایت‌های فاست، مقداری بیت‌کوین جمع‌آوری کنید.
چطور باید بیت کوین را نقد و در حساب بانکی دریافت کرد؟
بیت‌کوین مانند هر دارایی یا ارز دیگری قابل خرید و فروش است. در ایران هم در صرافی‌های آنلاین زیادی بیت‌کوین در برابر ریال و دلار مورد خرید و فروش قرار می‌گیرد (منظور ما از دلار، دلار دیجیتال است که ارزهایی مانند تتر با نماد USDT معادل آن هستند).

استخراج بیت کوین 

بیشتر بخوانید: ارز تتر چیست؟
در حال حاضر یکی از بهترین سایت‌ها برای معامله بیت‌کوین (هم خرید و هم فروش) سایت نوبیتکس است.
بدون نگرانی از بابت تحریم می‌توانید در سایت نوبیتکس عضو شوید کد دعوت 432092 و پس از احراز هویت، شروع به معامله کنید.
بیشتر بخوانید: در این مطلب نحوه نقد کردن بیت‌کوین را بصورت تصویری آموزش داده‌ایم.

استخراج بیت کوین

خلاصه مطلب

 • بیت‌کوین رایگان را می‌توان از برخی سایت‌ها بدست آورد ولی مقدار آن بسیار ناچیز است.
 • اغلب افراد از طریق زیرمجموعه‌گیری به درآمد قابل برداشت می‌رسند.
 • به دلیل کارمزد تراکنش بالایی که برای ارسال بیت‌کوین وجود دارد، مبالغ کم بیت‌کوین ارزش فروش و تبدیل به ریال ندارند.
 • مبالغ مناسب بیت‌کوین که ارزش فروش دارند را در سایت نوبیتکس می‌توانید بفروشید.
 • هر وعده‌ای را باور نکنید، ارز دیجیتال مانند پول است و کسی مبالغ بالای ارز دیجیتال را به طور مجانی پرداخت نمی‌کند مگر اینکه تله‌ای در کار باشد.
 • استخراج بیت کوین

نتیجه گیری

صدها و شاید هزاران سایت برای دریافت بیت کوین رایگان وجود دارد و همگی در تلاش هستند تا بازدیدکنندگان بیشتری به سمت خود بکشانند و امروزه هدف بیشتر آنها کسب درآمد با نمایش تبلیغات است. میزان درآمد حاصل از کسب بیت کوین رایگان (صرفا با درخواست بیت کوین و نه زیرمجموعه گیری) معمولا روزانه کمتر از 3000 تومان است.
می‌توانید با جستجوی عبارت Bitcoin Faucet در گوگل، بسیاری از این سایت‌ها را بیابید. اما تصمیم بر عهده شماست که بخواهید از این سایت‌ها استفاده کنید یا نه.

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید