املاک VIP در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 13798

  • تاریخ ارسال: 2023/02/21

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 7

توضیحات آگهی

املاک VIP در سرخرود

املاک VIP در سرخرود – وی آی پروفسور حسینی | املاک VIP سرخرود مازندران مدیریت پروفسور حسینی | املاک VIP سرخرود خرید و فروش زمین | املاک VIP سرخرود خرید و فروش ویلا |املاک VIP سرخرود خرید و فروش باغ ویلا

املاک VIP در سرخرود

جهت استعلام قیمت و سفارش خرید با شماره 09130000617 پروفسور حسینی تماس بگیرید

آدرس مجتمع فرهنگی تجاری دانشگاه نیما محمودآبلاد

املاک VIP   املاک VIP سرخرود

 
راه حل های حرفه ای برای مشاوره در زمینه خرید و فروش انواع ملک، ما را بر آن داشت که با برنامه ویژه ای پس از سالها تلاش بصورت مستمر  در امور ملکی با پشتکار فراوان و اعتماد به نام درخشان املاک وی آی پی قربانی  که شما به آن ، اعتبار می بخشید ؛ باشیم.

املاک VIP

نسل جدید با استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی روش‌های کار در مشاورین املاک را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در مشاورین حرفه ای املاک هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول در امر خرید – فروش – اجاره – معاوضه و مشارکت مجبور می‏‌کند.

املاک VIP

این روزها دیگر افراد روشهای مدرن مشاوره را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن و خاص می پسندند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت مشاورین حرفه ای با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. تیم ما سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی در حرفه کاری خود می باشد.

املاک VIP سرخرود

امروزه ارزش وقت و زمان ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار مهم شده است. ما برای این وقت و زمان ارزشمند شما برنامه ریزی بهتری کردیم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی و دوندگی های بدون نتیجه در زمینه املاک معنایی در افکار و ایده های ما و شما ندارد.

املاک VIP

شرایط فعلی انسان‌ها، ما را مجور می‏‌کند که با تغییر روش در الگوهای قدیمی و نا‏ کار آمد مشاوره های طولانی و بدون نتیجه، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنیم. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال ریسک پذیر تر مانند جابجایی ملک و نقل مکان کردن دارد.

املاک VIP سرخرود

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتر و عاقلانه تری وجود دارد، از جمله برای انتخاب بهترین مشاورین املاک با گشتن در وب سایتهای املاک و یا نیازمندی های استانی میتوان یافت دیگر کمتر کسی برای مشاوره در زمینه ملک، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
تعهد تیم مشاورین املاک وی آی پی قربانی (VIP)
1- تعهد
2- احترام
3- راستی و صداقت
4- عملکرد
5- سادگی
6- شفافیت
7- همکاری
با رسیدن به بهترین و  مطلوب ترین ملک پیشنهاد جهت سرمایه گذاری برای شما مابه آرامش بیشتری خواهیم رسید.

املاک VIP

در همین راستا تیم املاک وی آی پی با مدیریت : جناب آقای قربانی که از سال 1399 در استان مازندران شروع به فعالیت نموده و با بازار پر هیاهو و هزار چهره ملک آشنا شده در نهایت با تلاش های بی وقفه و کسب تجربه و آموزشهای لازم در زمینه ملک ؛ موفق به تاسیس املاک VIP در سال 1390 شدند.

املاک VIP

املاک VIP افتخار دارد با کادری موفق در محیطی آرام ، مدرن و گردآوری مجموعه ای پویا با خدمت رسانی مطلوب تر همواره نام املاک وی آی پی قربانی را در خاطره ها به یادگار داشته باشد.

املاک VIP

آرامش و امنیت شما در مجموعه املاک وی آی پی قربانی  آرمانهای بزرگ ما را به سوی اهدافی بزرگتر در جهت تصمیمات بهتر برای ارائه خدمات در زمینه ملکی تضمین مینماید .

املاک VIP  

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید