باغ ویلای فروشی در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 13191

  • تاریخ ارسال: 2023/02/14

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 10

توضیحات آگهی

باغ ویلای فروشی در سرخرود

باغ ویلای فروشی در سرخرود | باغ فروشی در سرخرود | باغ ویلای فروشی ما 1150 متر زمین 143 متر بنا سند شش دانگ 150 اصله درخت مرکبات با قیمت بسیار مناسب

قیمت 3/500/000/000

صحبت اولیه تیم ویلا تک با شما مشتریان محترم
تیم ویلاتک، چراغ پُر نوری را به دست گرفته است به این امید که ذهن و ایده سرمایه گزاری خریداران ویلای شمال را روشن‌تر کند تا اینگونه به هدف اصلی‌اش که حمایت از متقاضیان ویلای شمال است، برسد.
حتی با بودجه مالی اندک هم می‌توان به نوعی یک ویلای ارزان در شمال خریداری کرد. ویلاهایی که کمتر از 1 میلیارد تومان قیمت دارند نیز در استان مازندران یافت می‌شود. برای آشنایی با گزینه‌های خرید می‌توانید با کارشناسان ویلا تک در شعب مختلف تماس بگیرید.

09115706548

09214213728

01143239307

وب سایت ما : vilatak.com

باغ ویلای فروشی سرخرود

تعریفی اجمالی از باغ ویلا

باغ ویلای شمال چه ویژگی‌هایی دارد

باغ ویلای شمال، یکی از معدود پروژه‌های ساختمانی است که در بهترین شهرهای مازندران، در مناطق جنگلی و ساحلی می توانند نظیر آن را پیدا کرد. باغ ویلا، همانطور که از نام آن بر می‌آید یک ویلای بزرگ با محوطه‌ای شبیه به باغ است. یک باغ اختصاصی در محدوده زمین‌های یک ویلا قرار دارد و سرسبزی ویژه‌ای را به ملک می بخشد. خرید باغ ویلای در شمال یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های خرید ویلا در شمال است.

باغ ویلای فروشی سرخرود

بسیاری از مشتریان ثروتمند خرید ویلاهای شمال در استان مازندران به خرید باغ ویلای شمال علاقه بیشتری دارند. این ویلاها به نحو مطلوب با زیباترین ایده‌های محوطه سازی و طراحی فضای سبز، ساخته شده‌اند. با ما همراه باشید تا شما را با انواع باغ ویلا در شمال و طراحی‌های آن آشنا سازیم.

باغ ویلای فروشی سرخرود

 در ویلا باغ، تمرکز اصلی بر باغ و فضای سبزی است که ساختمان ویلا را احاطه کرده است. به زعم اینکه ویلا، ساختمانی لوکس و مرفه ترجمه می‌شود،
ویلا باغ، باغی بزرگ و مملو از درخت است که در میانه‌اش، ساختمانی به چشم می‌خورد که این ساختمان نامش ویلاست و برخی امکانات اضافی را نیز شامل می‌شود. مراد و منظور از باغ ویلا، مکانی است مجلل که نگاهمان را به باغ و طبیعت بند می‌زند و پایمان را به جایی می‌گشاید که جزء یکه تازی طبیعت، چندان چیزی محسوس نیست.

تفاوت اصلی ویلا و باغ ویلا در چه مواردی هستش؟

 اذعان نمودیم زیبایی‌های ویلا به باغ ویلا نیز سرایت کرده، با این اوصاف، مهم‌ترین سوالی که مطرح می‌شود این است که تفاوت اصلی ویلا و باغ ویلا در چیست؟ از آنجا که جهان بی‌حد و مرز است و به عقیده خیلی‌ها، سقفی برایش تعریف نشده، خلق ایده‌ای بهتر در شرایط دشوار، لحظه‌ای انسان را رها نمی‌کند. توامان با رشد قیمت ویلای شمال، راه برای ورود و یکه تازی باغ ویلا هموار گشت، ما که تا پیش از آن، نام باغ ویلا به چشممان آشنا نبود، زین پس، بارها و ماه‌ها، نامش را شنیدیم و حتی تصاویرش را از قاب اینترنت دنبال نمودیم. مخلص کلام اینکه، مهم‌ترین تفاوت باغ ویلا و ویلا، در قیمت و هزینه ریشه دوانده است.

ارزان‌ترین شهرهای مازندران برای خرید باغ ویلا کدام شهرها می باشد؟

چهار شهر آمل- محمودآباد- سرخرود- و چمستان را به عنوان ارزان‌ترین شهرهای شمالی برای خرید باغ ویلا معرفی می‌کنند. به علاوه دسترسی به این شهرها حتی در شلوغ‌ترین روزهای سال نیز سهل و ساده است که سبب می‌شود جدی‌تر از قبل به خرید باغ ویلا در این شهرهای مازندران بیندیشیم.

باغ ویلای فروشی سرخرود

سه شهر مذکور که با ترافیک میانه خوبی ندارند، خیالمان را از رسیدن زودهنگام به ویلا باغی که برای تماشایش بی‌تاب هستیم راحت می‌سازند. اگر موافق باشید انواع باغ ویلا در چمستان و دیگر شهرهای شمالی را زیر ذره‌بین ببریم و جان مایه چنین باغ ویلاهایی را روایت کنیم.

باغ ویلای مسکونی در مازنردان

چنین باغ ویلایی در مکان‌های مسکونی و حتی نقاط مرکزی روستا و شهر جای دارد. با توجه به اینکه در گذر زمان بسیاری از زارعان و کشاورزان با فروش زمین و اراضی کشاورزی، آنچه در چنته داشته‌اند را به ویلا باغ بدل کرده‌اند، این راز عیان می‌شود که باغ ویلا مسکونی نیز سال‌ها پیش باغی بزرگ و پر ثمر بوده است.

باغ ویلای فروشی سرخرود

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید