بالابر هیدرولیکی در کلاردشت

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 7427

  • تاریخ ارسال: 2022/12/17

  • بازدیدها: 22

توضیحات آگهی

بالابر هیدرولیکی در کلاردشت

بالابر هیدرولیکی در کلاردشت | قیمت بالابر هیدرولیکی خانگی در کلاردشت | بالابر هیدرولیکی صنعتی | قیمت بالابر هیدرولیکی مغازه | قیمت بالابر برقی انسان | بالابر صنعتی ثابت | سازنده بالابر صنعتی | بالابر نفر بر هیدرولیکی | قیمت بالابر تک نفره | قیمت بالابر تک نفره هیدرولیک

بالابر هیدرولیکی در کلاردشت شرکت —————

هوشمند سازی ساختمان  در کلاردشت شرکت ————

جهت مشاوره و استعلام قیمت هوشمند سازی ساختمان به شماره های درج شده در مطلب مراجعه فرمائید

( دکتر———) دارای ددکترای مهندسی کنترل طراح و آنالیزور و مجری تخصصی پروژه های برق صنعتی و اتوماسیون و هوشمند سازی
( ————— )

برای بازدید از رزومه ما به صفحه اینستاگرام مراجعه کرده و یا در واتساب پیام ارسال کنید تا فایل pdf رزومه کاری برای شما ارسال شود.

بالابر هیدرولیکی کلاردشت

( مهندس ————– ) دارای مدرک برق صنعتی – الکترونیک و مهندسی فناوری
( ———————- )

بالابر هیدرولیکی کلاردشت

بالابر هیدرولیکی

بالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابر می باشد که با توجه به داشتن مکانیزم هیدرولیکی در حرکت دارای ضریب امنیتی بالایی بوده و یکی از پر فروش ترین انواع بالابر در دنیا می باشد. در بالابرهای هیدرولیکی از نیروی هیدرولیک استفاده می شود، بالابر هیدرولیک را برای انتقال قدرت از جریان سیال پر فشار در لوله ها استفاده می کند.

بالابر هیدرولیکی

علت طراحی ساده سیستم بالابر هیدرولیک ، استفاده کم از اجزای محرک است که همین طراحی ساده باعث افزایش راندمان بالابر شده است. از مزیت های استفاده بالابر  های هیدرولیکی می توان به به صرفه بودن از نظر هزینه، درصد خرابی پایین قطعات و اشغال کم فضا، نیاز نداشتن به ساخت موتور خانه اشاره کرد.

انواع بالابر هیدرولیک شامل: بالابر هیدرولیکی ویلچر ، بالابر هیدرولیکی صنعتی، بالابر مغازه ، بالابر فروشگاه ، بالابر خانگی ، بالابر هیدرولیکی انبار اشاره کرد. از بالابر هیدرولیک نه تنها برای جابه جایی وسیله ها بلکه برای جابه جایی افراد در مراکز صنعتی و فروشگاها و مغازه ها حتی در منزل نیز استفاده می شود.

 

نحوه کار بالابر هیدرولیکی کلاردشت

نحوه کار بالابر به این شیوه است که با روشن شدن موتور، بالابر به سمت بالا حرکت می کند اما در صورتی که شیر برقی روشن شود بالابر به سمت پایین حرکت می کند.

بالابر هیدرولیکی

زمانی که بالابر به سمت بالا حرکت می کند موتور شروع به چرخش می کند و پمپ هیدرولیک را به چرخش در می آورد و روغن داخل مخزن را به سمت جک هیدرولیک انتقال می دهد تا پمپاژ صورت گیرد در این لحظه است که بالابر شروع به حرکت می کند و به سمت بالا می رود و زمانی که بالابر به سمت پایین حرکت می کند، در صورتی که برق وارد بالابر شود، شیر برقی اجازه تخلیه روغن را به تانک می دهد. دلیل انعطاف پذیر بودن بالابر هیدرولیک استفاده از شلنگ های قابل انعطاف است.

بالابر هیدرولیکی کلاردشت

بالابر هیدرولیکی کلاردشت

کاربردهای بالابر هیدرولیکی کلاردشت

بالابر هیدرولیکی به دو دسته کلی تقسیم می شوند، بالابر های نفر بر و بالابرهای باربر. بالابر هیدرولیکی در کارخانه ها، فروشگاه ها، مغازه ها، انبار ها، ساختمان های مسکونی و تجاری کاربرد دارد.

 برای حمل کالاها و بارها در فروشگاه ها مناسب است

 به حداقل فضا نیاز دارد، عمق چاله و اورهد

 برای حمل نفر در منازل مناسب است

 با برق تک فاز و 3 فاز اجرا می شود

 میزان تخریب بسیار کم

✔ سرویس و نگهداری در حد کم

✔ قیمت پایین تعمیرات

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید