بوتیک لباس مردانه آمل

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 2070

  • تاریخ ارسال: 2022/06/22

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: آمل

  • بازدیدها: 102

توضیحات آگهی

بوتیک لباس مردانه آمل | مستر بوتیک در آمل فروش انواع لباس اسپرت مردانه | فروشگاه لباس مردانه امل | فروشگاه اینترنتی لباس مردانه امل | بهترین سایت خرید لباس مردانه امل | پوشاک مردانه ایرانی | بوتیک آنلاین | بوتیک مردانه اینستاگرام | خرید اینترنتی لباس مردانه

بوتیک لباس مردانه آمل مستر بوتیک

فروشگاه پوشاک اسپرت مستر بوتیک

تلفن تماس 09120381502

آدرس : آمل خیابان امام رضا رضوان 12 نبش پاساژ داوودی

بوتیک لباس مردانه آمل

معیارهای انتخاب فروشگاه برای خرید لباس مردانه چیست؟ آقایان تا حالا به این فکر کرده اید که از کجا لباس مردانه بخرید یا بهتر بگوییم ب چه شکلی خرید کنید؟

آقایان تا حالا به این فکر کرده اید که از کجا لباس مردانه بخرید یا بهتر بگوییم ب چه شکلی خرید کنید؟

بوتیک لباس مردانه آمل

از کدام فروشگاه اینترنتی لباس مردانه بخرم؟
اول درباره خرید اینترنتی صحبت می کنیم؛ خب دلیل آن چیست؟  اما در خرید اینترنتی لباس مردانه موضوع فرق دارد؛ شما باید در مرحله اول مطمئن شوید وب سایت فروشگاهی امنیت دارد سپس با چشم های خود عکس لباس ها را ببینید و گزینه دلخواه خود را انتخاب کنید.
ریسک خرید اینترنتی بیشتر است چون امکان اشتباه کردن مثلاً خرید لباس نامتناسب با سایز بدن وجود دارد. ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب آورده شده است:

بوتیک لباس مردانه آمل

فروشگاه اینترنتی باید یک پلتفرم ایمن و معتبر باشد

مهمترین ویژگی یک فروشگاه اینترنتی خوب تضمین امنیت اطلاعات و حریم شخصی مشتری است.
لازم است اول مشتری به سایت اعتماد کند تا بدون استرس دست به خرید از آن بزند. بنابراین باید هنگامی که یک فروشگاه آنلاین را انتخاب کردید حتماً وجود ای نماد یا همان نماد الکترونیکی را چک کنید تا از صحت و اعتبار قانونی سایت مطمئن شوید.
اما چرا اینقدر روی امنیت سایت تأکید داریم؟ زیرا شما قرار است برای خرید لباس هزینه را در درگاه بانکی که داخل سایت قرار داده شده واریز کنید؛ اگر سایت جزو منابع کلاهبرداری باشد یا پولتان را بالا می کشند و در قبال آن محصول خود را دریافت نمی کنید یا جنس تقلبی به دستتان می رسد!

لینک محصولات در فروشگاه اینترنتی باید سازمان یافته باشد

در یک کلام؛ دنبال فروشگاه های مرتب باشید. همه ما دوست داریم با ورود به یک فروشگاه اینترنتی نهایت با دو کلیک بتوانیم محصول مورد نظر خود را پیدا کنیم؛ قطعاً دلتان نمی خواهد پا در وب سایتی بگذارید که لینک های به هم ریخته و پخش و پلایی دارد و حالا باید یک ساعتی وقت بگذارید تا لباس باب میل خود را گیر بیاورید!
مثلاً به عنوان یک آقا وقتی دنبال خرید لباس مردانه رسمی می گردید از سایز بدنی خود و طرحی که دنبالش هستید کاملاً آگاهید؛ بر این اساس دنبال فروشگاه هایی باشید که بتوانید تنها با یک لینک وارد پنل پوشاک مردانه شوید و در کوتاه ‎ترین زمان ممکن لباس دلخواه خود را بیابید.

در فروشگاه اینترنتی عکس محصولات باید باکیفیت و شفاف باشد

 
همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم شما در خرید اینترنتی فقط بر چشم های خود تکیه دارید و با نگاه کردن دقیق باید طرح و شکل لباس را بسنجید و به تک تک اجرای آن یعنی مدل یقه، دور آستین، دکمه یا زیپ، کلاه و… توجه کنید؛ خب پس این کار نیازمند عکس با کیفیت بالا است.
همیشه وب سایت هایی را برای خرید آنلاین انتخاب کنید که از عکس های فوق العاده شفاف و باکیفیت برخوردار هستند؛ عکس هایی که تداعی واقعی از خود لباس باشد و بعداً که لباس به دستتان رسید ظاهر آن با خود عکس مو نزند.
جدا از عکس خود لباس حواستان باشد بنرها و لوگوها هم باید کیفیت و جذابیت کافی داشته باشند!

فروشگاه اینترنتی باید از راهنمای اندازه لباس برخوردار باشد.

حواستان باشد اگر با یک فروشگاه اینترنتی برخورد کردید که راهنمای اندازه و اطلاعات لازم درباره محصولاتش را نداشت فوراً از آن خارج شوید! یک برند معتبر و فعال در تجارت الکترونیک این سیاست را پیشه می گیرد که “مشتری باید بار اول از خرید خود راضی باشد”.
مطمئناً هیچ از کدام از ماها حوصله سفارش و تحویل لباسی را نداریم که وقتی به دستمان رسید ببینیم برایمان کوچک است و نمی توانیم آن را بپوشیم؛ زیرا باز باید وقت بگذاریم و با هزار دنگ و فنگ لباس را به فروشگاه بازگردانیم درنهایت منتظر بمانیم تا لباس فیت تن خود را دریافت کنیم!
بنابراین هنگامی که برای خرید اینترنتی لباس مردانه مثلاً کاپشن وارد یک فروشگاه آنلاین شدید حتماً جدول سایز شامل اندازه دور سینه، اندازه دور آستین، قابلیت جدا شدن کلاه، جنس، نوع شستشو و… را خوب مطالعه کنید و با سایز و استایل خود مطابقت دهید.

از کدام بوتیک لباس مردانه بخرم؟

خب بخش دیگری از بحث ویژگی های فروشگاه لباس مردانه به خرید حضوری و رفتن به بوتیک های لباس برمی گردد.
از هر جهت که حساب کنید خرید اینترنتی از نظر زمانی مقرون به صرفه تر است و با خرید آنلاین می توانید حتی با هزینه کمتر لباس بخرید؛ اما اگر در کنار خرید دنبال تفریح و سرگرمی هم باشید باز خرید حضوری ارجعیت دارد.

دیزاین فضای ورودی بوتیک لباس باید جذاب باش

شاید در ابتدا با خود بگویید خب دکور و دیزاین بوتیک لباس چه ربطی به من دارد؟ من می خواهم یک لباس بخرم و بروم! خودتان متوجه نیستید ولی دیزاین راهروی ورودی به شکل ناخودآگاه روی ذهن و روان شما تأثیر می گذارد.

وقتی قرار است برای خرید لباس مردانه وقت بگذارید و از یک بوتیک لباس دیدن کنید پس حواستان باشد فضای داخل بوتیک را هم بسنجید.

بوتیک لباس باید اتاق پرو مناسب داشته باش

دقت کنید قرار است برای خرید بهترین لباس مردانه حالا هرچه باشد سرمایه گذاری کنید؛ پس باید فروشگاهی را در نظر بگیرید که یک اتاق پرو مناسب و جادار همراه با آینه های قدی و چوب لباسی های محکم دارد تا لباس دلخواه خود را قبل از خرید امتحان کنید. اگر اتاق پرو صندلی هم داشته باشد خیلی بهتر است.

یک بوتیک لباس استاندارد از نورپردازی مناسب و شاد برخوردار است

خرید برابر با تفریح است؛ همه ما موقع خرید کردن حس خوبی داریم؛ یک حس قشنگ و دوست داشتنی که شاید از مدت ها قبل تجربه نکرده بودیم. به همین دلیل چه اشکالی دارد که دکوراسیون و زیبایی فروشگاه را هم به عنوان یک معیار برای خرید در نظر بگیریم؟ جدا از جنبه تفریحی نورپردازی لازمه یک بوتیک مجلل و حرفه ای است؛ زیرا نورپردازی درست و اصولی تصویر بهتری از لباس ها و مانکن های در معرض نمایش را نشان می دهد.
 
مسئله انتخاب فروشگاه لباس مردانه بحث شیرین و پرچالشی است؛ اما انتخاب شکل خرید که حضوری باشد یا اینترنتی از آن هم پرهیجان تر است!   اما به طور کلی اگر دنبال خرید آسان تر و کم هزینه هستید خرید اینترنتی لباس مردانه گزینه بهتری برای شماست!

بوتیک از دیرباز یکی از مشاغل پرطرفدار و در سال‌هایی کم‌هزینه و پردرآمد بوده است.

بوتیک (Boutique) کلمه‌ای فرانسوی است و به معانی بسیاری ترجمه‌شده است، مانند: مغازه‌ای که در آن لباس، عطر، کفش، کیف و… می‌فروشند و یا معانی مختلفی مانند: دکان، لوکس‌فروشی و… را به آن اطلاق کرده‌اند. اما همان‌طور که گفتیم، بوتیک انواع مختلفی دارد و لزومی ندارد مغازه‌ای با اجناس مختلف باشد؛

 

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید