بیلبورد در گرگان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 1377

  • تاریخ ارسال: 2022/05/20

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : گلستان

  • شهر: گرگان

  • بازدیدها: 60

  • وب سایت: نیاز شمال

توضیحات آگهی

بیلبورد در گرگان

شرکت بیلبورد تبلیغاتی در گرگان ارائه دهنده انواع نصب تابلو بیلبورد شهری بنری و دیجیتالی در گرگان با قیمت مناسب جهت اجاره و رزرو با ماتماس بگیرید
نام و نام خانوادگی: قاسم حبیبی

موقعیت: استان گلستان

تلفن تماس: 01143239307

موبایل: 09115706548

وب سایت: https://niazshomal.ir

پست الکترونیکی:

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس آپ: 09214213728

آدرس: گرگان

بیلبورد در گرگان

تعرف بیلبورد

بیلبوردها معمولاً در جاهایی مثل شریان های اصلی و فرعی، میادین شهری، بزرگ راه ها و جاده ها نصب می شوند و جهت درج محتوای تبلیغاتی بر روی بیلبورد بیشتر از تصاویر استفاده می شود تا متن.
بیلبورد تبلیغاتی
یکی از بزرگ ترین و گران ترین روش های تبلیغاتی بیلبورد است . پیام تبلیغاتی فقط در حد چند کلمه کوتاه بر روی بیلبوردها طراحی می شود.

بهتر است این چند کلمه طوری طراحی شود که کوتاه، آهنگین، گیرا و جذاب باشد . زیرا مخاطبانی که نظاره گر بیلبوردها هستند، معمولاً افرادی خواهند بود که سرنشین اتومبیل ها می باشند و با سرعت بالایی از مقابل بیلبوردها عبور می کنند . بنابراین فقط چند ثانیه برای دیدن پیام تبلیغاتی روی بیلبورد مهلت دارند . به همین دلیل نوشته های بلند، قابلیت خوانده شدن سریع را ندارند.

از آنجایی که بیلبوردها در ابعاد بزرگی طراحی می شوند، از دوردست نیز قابلیت خوانایی را دارند و شما به راحتی می توانید با درج یک پیام آهنگین و زیبا،  بر ذهن بصری بینندگان رسوخ نموده و نام برند تجاری خود را معرفی کنید، به شرط اینکه که تبلیغات را تکرار کنید.

برای مثال اگر در یک بزرگراه، چند بیلبورد تبلیغاتی را در فاصله های منظم و به صورت های مختلف تکرار کنید، مطمئن باشید که سرنشینان اتومبیل تا انتهای بزرگراه نام برند شما را در یاد خود خواهند سپرد.

قیمت بیلبورد در گرگان

بیلبوردها با توجه به نوع چاپ و نوع بیلبورد با قیمت های متفاوتی برای مشتریان تمام می شود که معمولاً هزینه بالایی دارد و نیاز به مجوزهایی برای نصب.

شما می توانید با اجاره بیلبورد، فقط قیمت اجاره بیلبورد را پرداخت کنید و محتوای چاپی خود را به نمایش بگذارید و هزینه اجرای فونداسیون، ستون فلزی، زیرساز فلزی و دیگر موارد را پرداخت نکنید . با این کار، نسبت به قیمت خرید بیلبورد هزینه کمتری متقبل می شوید.

اگر دائماً از طریق بیلبورد تبلیغات انجام می دهید، خرید بیلبورد باصرفه تر از اجاره بیلبورد است . با توجه به این نکته، در صورت عدم نیاز، فروش بیلبورد نیز به راحتی قابل انجام است.

تلفن تماس بیلبورد در گرگان | شماره تلفن دفتر شرکت بیلبورد در گرگان | آدرس شرکت اجاره دهنده بیلبورد در گرگان | رزرو بیلبورد در گرگان | رزرو اجاره بیلبورد

پیشنهادها

آمار پیشنهادات : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید