تبلیغات پل هوایی عابر پیاده گرگان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 1434

  • تاریخ ارسال: 2022/06/04

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : گلستان

  • شهر: گرگان

  • بازدیدها: 164

  • وب سایت: نیاز شمال

توضیحات آگهی

تبلیغات پل هوایی عابر پیاده گرگان

تبلیغات پل هوایی عابر پیاده | قیمت تبلیغات محیطی پل هوایی عابر پیاده و بیلبورد و تلویزیون و تابلو شهری در گرگان | بیلبورد ارزان | اجاره بیلبورد از شهرداری | قیمت اجاره بیلبورد در اتوبان گرگان | قیمت بیلبورد تبلیغاتی در گرگان | قیمت بیلبورد تبلیغاتی در گرگان | اجاره بنر تبلیغاتی در گرگان

نام و نام خانوادگی: قاسم حبیبی

موقعیت: استان گلستان

تلفن تماس: 01143239307

موبایل: 09115706548

وب سایت: https://niazshomal.ir

پست الکترونیکی:

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس آپ: 09214213728

آدرس: گرگان

تبلیغات پل عابر پیاده گرگان
اگر به تازگی کسب‌ و کاری به راه انداخته‌اید و به دنبال این هستید که از راه تبلیغات محصولات و خدماتی که دارید را به مردم معرفی کنید و به نوعی دیده شوید؛ بهترین راه برای تبلیغات و دیده شدن برندتان، تبلیغات روی پل عابر پیاده است. تبلیغات پل عابر پیاده به دیده شدن محصولات و خدمات شما در دنیای وسیع کسب‌و‌کار امروزی به ویژه در شهر بزرگی مانند گرگان کمک بسزایی می‌کند؛ چراکه توجه تمامی مردم به تبلیغات شما جلب می‌شود و کسب‌وکار شما یک بار برای همیشه در ذهن مردم ثبت می‌شود.
تبلیغات پل هوایی عابر پیاده گرگان
خوشبختانه مجموعه تبلیغاتی نیاز شمال خدمات تبلیغات پل عابر پیاده گرگان ، را بر عهده دارد به تمامی شرکت‌های کوچک و بزرگی که قصد تبلیغات برند خود را داشته باشند، ارائه می‌دهد؛ با این وجود اگر به دنبال بیلبورد تبلیغاتی پل عابر پیاده هستید، می‌توانید از طریق شماره‌های بالا با مجموعه نیاز شمال به عنوان بزرگترین مجموعه تبلیغاتی در گلستان و مازندران تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

قیمت تبلیغات محیطی پل هوایی عابر پیاده و تعرفه سفارش بیلبورد

پل عابر پیاده یکی از المان های اصلی شهرهای بزرگ هستند و تبلیغات بیلبوردی بر روی پلهای عابر پیاده از بازده خوبی در تبلیغات محیطی از خود دارد.

این گونه پل‌ها، معمولاً برای عبور امن افراد پیاده از موانع طراحی می‌شوند. این موانع ممکن است طبیعی یا مصنوعی باشند. از موانع طبیعی می‌توان به رودخانه‌ها و از موانع مصنوعی می‌توان به ریل راه‌آهن یا جاده‌ها و آزادراه‌ها اشاره کرد. در کنار آن برخی از شرکتهای تبلیغاتی اقدام به نصب بیلبورد جهت تبلیغات محیطی روی پلهای عابر پیاده میکنند.
سفارش تبلیغات محیطی پل عابر پیاده
اگر عزم سفارش و یا استعلام قیمت در خصوص طراحی و اجرای تبلیغات پل عابر را دارید حتما قبل از شروع با مشاورین ما در تبلیغات محیطی آراد گفتگو نمایید. ما بهترین راهکارهای برندینگ، افزایش فروش و رشد کسب و کار را به شما با بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ارائه می دهیم.

مزایای تبلیغات پل هوایی عابر پیاده گرگان

تبلیغات بر روی پل هوایی تقریبا شبیه بیلبورد است و مانند بیلبوردها یکی از ابزارهای قدرتمند و مهم در تبلیغات های محیطی محسوب می شوند.

لازم به ذکر است که اساسی ترین تفاوت بیلبوردها با تبلیغات پل عابر پیاده، محدودیت در فضای نصب است که باید پلی باشد تا این سازه بر روی آن نصب گردد

ایجاد تنوع بصری و زیباسازی در محیط شهری.

جذابیت خاص را در صنعت تبلبغات ایجاد کرده

معرفی محصولات و برند مورد نظر را به عموم مخاطبین

هزینه نسبتا کم این نوع از تبلیغات نسبت به سایر تبلیغات محیطی.

تعرفه تبلیغات پل هوایی نسبت به بیلبورد های تبلیغاتی ارزان تر و مقرون به صرفه تر است .

 

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید