تخلیه چاه آمل

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 2259

  • تاریخ ارسال: 2022/06/22

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: آمل

  • بازدیدها: 93

توضیحات آگهی

تخلیه چاه آمل

تخلیه چاه آمل | خدمات تخلیه چاه آمل | تخلیه چاه فاضلاب و دستشویی | کافیست در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید تا در هر نقطه از شهر و روستا که هستید در کمترین زمان ممکن تانکر تخلیه چاه جهت خدمت به حضورتان برسد .

خدمات تخلیه چاه آمل

رفع گرفتگی لوله های ظرفشویی ، لباسشویی ، کفشورآشپزخانه ، حمام ، تراس ، پشت بام ، حیاط ، دستشویی ، کفشور پارکینگ ، رایزراصلی
تخلیه و رفع ایرادات انواع توالت و سرویس های بهداشتی
تخلیه چاه حمام و سرویس و لایروبی چاه های قدیمی و بازکردن راه گرفتگی لوله و رسوب تراشی انها
خدمات چاه فاضلاب و لوله بازکنی ……………. با هدف انجام فعالیت های خدماتی و تاسیساتی،لوله بازکنی سیار و شبانه روزی ، تخلیه چاه  وساخت و راه اندازی  تاسیسات در سال ……………… فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون بعد از گذشت …….. دهه از فعالیت با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص در امر خدمات تاسیسات ، تخلیه چاه و لوله بازکنی به عنوان با کیفیت ترین ارائه دهنده از دید مشتریان عزیز انتخاب و موجب دلگرمی  مدیریت این شرکت گردید. خدمات چاه فاضلاب ………… امیدوار است بتواند با توجه به نیروهای متخصص و با تجربه، خدمات ماندگار و ارزنده ای را به هموطنان عزیز ارائه نماید. تیم ما در حال حاضر در تمامی نقاط …………… در حال فعالیت در زمینه کلیه خدمات ساختمان می باشد. این شرکت آمادگی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز، جهت انجام بازدید و مشاوره رایگان خدمات فاضلاب و خدمات تاسیسات ساختمان بصورت تلفنی ، حضوری و حتی اینترنتی اعلام می دارد.

نام و نام خانوادگی:

موقعیت:مازندران

تلفن تماس:

موبایل:

وب سایت:

پست الکترونیکی:

اینستاگرام:

تلگرام:

واتس آپ:

آدرس:

تخلیه چاه آمل
چاه فاضلاب پرشده را که دیگر هیچ کاری برای آن نمی شود کرد را باید به یک تخلیه چاه سپرد.کاری که آنها انجام می دهند به وضوه می توان فهمید که کاری سخت است و از پس هر کسی بر نمی آید.فرآیند تخلیه چاه به چند روش انجام می شود و جالب است بدانید که این کار در گذشته توسط یک شخصی که با طناب به اخل چاه فرستاده می شد انجام می شده . ولی امروزه این کار توسط انواع دستگاه های مختلفی که به لطف تکنولوژی در اختیار انسان ها قرار گرفته انجام می شود.

تخلیه چاه آمل

این امر یک مورد انتناب نا پذیر است و هرچقدر که از عمر چاه فاضلاب شما می گذرد شما یک قدم به این کار نطدیک تر می شوید.تمام خانه ها برای دفع فضولات خود نیاز به یک خروجی فاضلاب دارند که در شهر های پیشرفته دیگر این خروجی متصل به یک شبکه گسترده فاضلاب شده است و در مکان هایی که از شبکه فاضلاب خانگی برخوردار هستند نگرانی از بابت پر شده چاه فاضلاب خود ندارند

تخلیه چاه آمل

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید