تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در عباس آباد

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

 • شناسه تبلیغ: 1637

 • تاریخ ارسال: 2022/06/14

 • شرایط: بدون استفاده

 • موقعیت مکانی : مازندران

 • شهر: عباس آباد

 • بازدیدها: 121

توضیحات آگهی

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در عباس آباد

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در عباس آباد | بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک عباس آباد | بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در مازندران | تعمیرات گیربکس اتوماتیک

تعمیرات تخصصی گیربکس در عباس آباد با کیفیتی بی نظیر

تعمیرگاه حسین زاده عباس آباد، ارائه خدمات تعمیرات تخصصی گیربکس های اتوماتیک انواع خودروهای سواری داخلی و خارجی.

خدمات تخصصی گیربکس های اتوماتیک، سرویس های دوره ای و تخصصی گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی در عباس آباد

تعمیر تخصصی گیربکس های اتوماتیک خودروهای سواری بهمراه تکنولوژی های روز دنیا

مرکز تخصصی گیربکس اتوماتیک

ساعات کاری: 8 صبح الی 9 شب همه روزه

تعمیرگاه تخصصی انواع گیربکس های نو و استوک با یک سال گارانتی
تعمیر انواع گیربکس های اتومات انواع گیربکس نو و استوک
قطعات اصلی گیربکس عباس آباد

جعبه‌دنده‌های خودکار پس از جعبه‌دنده‌های مکانیکی و در جهت رفع مشکلات آن‌ها طراحی شدند. یکی از بزرگترین مزیت‌های جعبه‌دنده‌های خودکار این است که به‌طور خودکار دنده‌ها را تعویض می‌نماید و وظایف راننده را کاهش می‌دهد در نتیجه راننده مجبور نخواهد بود در تعویض دنده‌ها مهارت خاص رانندگی را دارا باشد و تناسب با مقاومت مسیر که بستگی به وزن، سرعت و موقعیت خودرو دارد به‌طور خودکار در مواقع لزوم تعویض دنده‌ها انجام می‌گردد در جعبه‌دنده‌های معمولی بر اثر سرعت از حد معمول یا عدم ایجاد هماهنگی بین سرعت چرخ‌دنده‌ها، هنگام درگیر شدن توسط یک راننده غیر ماهر باعث فرسایش سریع قطعات خواهد گردید در صورتی که در جعبه دنده‌های خودکار راننده به یک اهرم تغییر وضعیت دنده‌ها و پدال گاز احتیاج دارد.

مراقبت از گیربکس‌های اتوماتیک خودرو[ویرایش]

در صورت استفاده صحیح و رعایت چند نکته مهم، می‌توان از هزینه‌های سرسام آور پیشگیری کرد و عمر طولانی گیربکس را تا دو برابر تضمین نمود:[۴]

  1. از تعویض حالت گیربکس (P, R, N, D) در زمان حرکت خودداری کنید. عمل مکانیکی تعویض حالتهای مختلف گیربکس اتوماتیک، با کمک تعدادی کلاچ و نوار قرارگرفته درون گیربکس صورت می‌گیرد. این کلاچ‌ها و نوارها دارای موادی هستند که با ایجاد اصطکاک، عمل تعویض حالت دنده را میسر می‌سازند. درصورتیکه همواره پیش از تعویض حالت دنده، کاملاً به حالت سکون درآمده و ترمز را فشار دهید؛ بدون تردید با این مکانیسم، اتومبیل شما بیشتر عمر خواهد کرد.
  2. در حالت خلاص (Neutral) رانندگی نکنید. خلاص کردن گیربکس اتوماتیک روی سراشیبی باعث کاهش مصرف سوخت خودروی شما نخواهد شد. خودروهای دنده اتوماتیک پیشرفته تر بهاندازهای هوشمند هستند که در سرازیری سوخت‌رسانی را به موتور کم کرده و موجب کاهش در مصرف سوخت می‌شوند.
  3. قبل از توقف کامل خودرو، حالت P (پارک) را درگیر نکنید. اکثر خودروهای گیربکس اتوماتیک جدید به شما اجازه انتخاب وضعیت پارک را در حال حرکت نمی‌دهند.
  4. عدم توجه به سرویس‌های دوره ای گیربکس اتوماتیک. عملکرد دنده‌های خورشیدی و مبدل گشتاور در گیربکس اتوماتیک با وجود روغن ارتباطی مستقیم دارند.

شماره تماس تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در عباس آباد | آدرس تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در عباس آباد | تلفن همراه تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  | ساعت کاری تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک  | لوکیشن تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید