عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 6070

  • تاریخ ارسال: 2022/12/02

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 20

توضیحات آگهی

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی  مشهد | عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی تهران | عطاری و گیاهان دارویی مازندران | عطاری و گیاهان دارویی شیراز | عطاری و گیاهان دارویی  اصفهان | عطاری و گیاهان دارویی در ایران

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

شعبه۱- محمودآباد سرخرود بازار بزرگ

شعبه۲- محمودآباد سرخرود عطاری دیار بوعلی 

تلفن ۱: ۰۱۱۴۴۸۸۹۰۷۴

تلفن ۲: ۰۱۱۴۴۸۸۵۳۹۰

تلفن همراه : ۰۹۳۵۷۳۴۱۶۴۴

مدیریت : خانم صادقی

با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه طب سنتی در مازندران سرخ رود
عضو رسمی اتحادیه گیاهان دارویی
دارای گواهینامه آموزش طب سنتی
دارای گواهینامه آموزش مزاج شناسی دارای گواهینامه آموزش اصلاح سبک زندگی به روش طب ایرانی اسلامی…
 
داروی لاغر کننده صددرصد گیاهی بدون عوارض جانبی
داروی چاق کننده صدرصد گیاهی
پماد گیاهی وینطو و کپسول سورنجانی مفید برای پا درد کمر درد
آرتوروز رماتیسم دیسک…
درمان بواسیر
درمان یبوست معده
درمان اگزما و خارش پوستی جوش صورت لک صورت
ریزش مو و رویش مو
روغن کندش برای رویش ریش مو آبرو
انواع روغن های گیاهی
صدردصد خالص و سنتی
روغن خراطین
روغن کندش
روغن سیاه دانه…
انواع عرقیجات انواع ادویه برای غذا
کلور برای استخر موجود است
درمان چاقی در عطاری دیار بوعلی سینا یکی از معضلات قرن حاضر  چاقی مفرط  است که یک از مهمترین علل پیدایش آن مصرف بیش از حد غذاهای پر کالری، فست فود، چرب و خوشمزه و انباشت آنها در بدن و مصرف نشدن و انباشت آنها در بدن است.

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

برای رسیدن به تعادل در وزن باید چند کار را همزمان باید انجام داد.
اصلاح رژیم غذایی و حذف روغن های نباتی متداول و استفاده از روغن های طبیعی موجود مثل روغن زیتون و ارده کنجد است که خطر سکته و سرطان را به میزان بسیار زیادی کاهش می دهد چون اگر این روغن ها را از جاهای مطمئن تهیه کنیم دیگر خبری از روغن های پایه، پالم، پارافین مایع شرکت نفت و ماده سرطان زای “هگزان” نیست و
مصرف داروی لاغری عطاری 
چه گیاهانی بخوریم؟
شاید بیش از هزار گونه گیاه در این عطاری به چشم بخورد که هرکدامشان فواید بسیاری دارند اما استفاده بی اندازه از آنها ممکن است عوارض جبران ناپذیری را به بار بیاورد.« معمولاً گیاهان دارویی عوارض چندانی ندارند اما باید طبق دستور فردی که در طب سنتی سر رشته دارد مصرف شوند».

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

گیاهان دارویی به سه دسته تقسیم می شود « گیاهان آشپزخانه ای هرچه خورده شوند اثر و عوارض خاصی ندارند؛ مثل گیاهان رایج در بین مردم از جمله« گل بابونه»، « چای ورون»، « به لیمو»، «اسطوخودوس»، « بادرنجوبه» و … دسته دوم گیاهانی هستند که برای امراض خاصی تجویز می شوند؛ مثل « هجون برگ»، «سناء» و « افتیمون»‌که ممکن است استفاده سرخود از آن با عوارضی همراه باشد. گروه سوم هم گیاهان سمی هستند که باید با دقت و براساس فیزیک بدن شخص تجویز شوند؛ مثل «هندوانه ابوجهل»، « کلچک هندی» و «کچوله».

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

۶۰ درصد گیاهان دارویی داخلی و ۴۰ درصدشان از هند پاکستان، چین و اروپا وارد می شوند. تقریباً تمامی نقاط ایران سرشار از داروهای گیاهی است که بیشتر در نواحی سلسله جبال زاگرس، البرز و رشته کوه های مرکزی ایران مثل کوه های کرمان قابل مشاهده است».

عطاری و گیاهان دارویی

سنتی به جای کلاسیک
حکمای طب سنتی معتقدند که بدن انسان به گیاهان دارویی زودتر واکنش نشان می دهد. شاید برای همین است که از همان روزهای نخستی که بشر خودش را شناخت، ناخودآگاه برای درمان بیماری هایش به طبیعت پناه برد. امروز هم افرادی که از طب کلاسیک سرخورده و ناامید می شوند به گیاهان دارویی و طب سنتی روی می آورند. به هر حال این روزها علاوه بر گیاهان دارویی و انواع آن که به صورت های مختلف پودری به عنوان دارو تولید و عرضه می شود، مجموعه ای از عرقیات گیاهی و اسانس های حاصله از گیاهان طبیعی کنار گیاهان خشک شده و تازه آن در عطاری ها یافت می شود که هرکدام خواص بسیاری دارند. به همین دلیل عده ای از مردم این عرقیات را مرتب مصرف می کنند.

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

جوشانده ها
براساس طب سنتی هرگاه بدن انسان دچار اختلال و بیماری می شود در واقع چهار خلط سودا، بلغم، صفرا و خون تعادل نسبی شان را در بدن از دست داده و طبیب برای درمان و برگشتن همه این عناصر به حالت طبیعی جوشانده ای را تجویز می کند که منزج و تنظیم کننده بدن است.

عطاری و گیاهان دارویی دیار بو علی سینا

مثلاً اگر رنگ زبان، پوست و چشم شخصی سرخ باشد، می گویند خون بر آن غالب شده و اگر سیاه باشد، میزان سودا در بدن شخص بالا رفته و اگر سفید باشد، شخص بلغمی مزاج شده و اگر زرد باشد، شخص صفرایی مزاج است. در واقع ما با توجه به تجربه خود داروهای گیاهی مناسب با بیماری مراجعه کننده تجویز می کنیم که بستگی به فیزیک بدن شخص بیمار نیز دارد»

عطاری و گیاهان دارویی

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید