فروش گاوصندوق نسوز در آمل

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 2846

  • تاریخ ارسال: 2022/06/27

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: آمل

  • بازدیدها: 44

توضیحات آگهی

فروش گاوصندوق نسوز در آمل

فروش گاوصندوق نسوز در آمل | فروش انواع صندوق های نسوز در سایزهای مختلف همراه با تحویل در منزل یا محل کار شما | گاو صندوق نسوز در مازندران

مدیریت : آقای مهدویان

09113250276

آدرس : آمل – بلوار امام رضا ابتدای ضلع غربی میدان صدف

همراه با تخصص و تجربه کاری بالا و نامی آشنا در سطح مازندران

فروش گاوصندوق نسوز آمل

 

گاوصندوق­ ها از دیرباز یکی از یاران همیشگی امنیت و نگهبانی از دارایی­ های شما بوده ­اند. این روزها استفاده از گاوصندوق بسیار رایج شده است به صورتی که در انواع سازمان­ ها، ادارات، شرکت­ ها و حتی در منازل شخصی افراد حداقل یک گاوصندوق را برای نگهداری از اسناد، مدارک، پول، طلا و برخی اشیا با ارزش می­یابید. ما در این مقاله به شما کمک می­ کنیم که با ویژگی های انواع گاوصندوق و همچنین گاوصندوق مناسب خود آشنا شوید، همچنین در ادامه معضلات جابجایی و تعمیرات آن­ها را بررسی می­ کنیم.

فروش گاوصندوق نسوز آمل

گاو صندوق ­ها انواع مختلفی دارند و بر حسب نوع استفاده شما و محلی که گاو صندوق را برای آن تهیه می ­کنید ویژگی­ ها، مزایا متفاوتی دارند و گزینه­ های بسیاری را مقابل شما قرار می­ دهند. یکی از مواردی که در مورد گاوصندوق ­ها بسیار مهم است نحوه حفاظت قفل درب گاوصندوق و نوع کاربری آن می ­باشد. ایمنی قفل­ های گاوصندوق را می ­توان به سه دسته تقسیم کرد، دسته اول گاوصندوق­ هایی هستند که به طور معمول برای مصارف خانگی و مکان­ هایی که به نسبت درجه امنیت پایین ­تری را می‌طلبند مورد استفاده قرار می­ گیرند، این دسته دارای سیستم قفل مکانیکی می­ باشند. قفل­ های مکانیکی نسبت به سایر مدل­ های حفاظتی گاوصندوق درجه ایمنی کمتری دارند به صورت یک اهرم مکانیکی از اشیا و مدارک ارزشمند شما محافظت می­ کنند.

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید