قوانین و مقررات نیاز شمال

شرایط و قوانین
استفاده از خدمات این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی آگهی دهندگان (مشتری حقیقی و حقوقی)، و نمایندگان فروش ، شرکت های تبلیغاتی و کاربران تلقی میگردد.

تعاریف

نیاز شمال: وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی می باشد که صاحب امتیاز آن آقا قاسم حبیبی می باشد و بستری مناسب برای معرفی کسب و کار و کالا و خدمات برای عموم مردم است.تعداد بالای بازدیدکنندگان از این وب سایت باعث شده نیاز شمال مکان هدفمندی برای درج تبلیغات آگهی دهنده گان باشد.

آگهی دهنده: هر شخص حقیقی یا حقوقی که با هدف ثبت تبلیغات خود در پنل سایت نیاز شمال عضویت فعال دارد.

نماینده فروش: شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که آگهی دهندگان را به وب سایت نیاز شمال معرفی می کند و وظیفه دارد کلیه امورات مربوط به تبلیغات آن ها را پیگیری کند.

کارشناس امور مشتریان: افراد متخصص تیم فروش می باشند که در راستای درج تبلیغات در سایت نیاز شمال، آگهی دهنده را در انتخاب جایگاه مناسب از نظر موضوع، هدف تبلیغ، مدت زمان و بودجه راهنمایی نموده و به آنها مشاوره می دهند.

شرکتهای تبلیغاتی : شرکت هایی که واسطه تبلیغات آگهی دهندگان و نمایش دهندگان آگهی می باشند. (نمایش دهنده در اینجا وب سایت نیاز شمال می باشد)

فرمت های تبلیغاتی: کلیه جایگاه های تبلیغاتی که از نظر موضوع، سایز نمایش، هدف و بودجه متفاوت می باشند.

کمپین تبلیغاتی: مجموعه ای از جایگاه ها و فرمت های تبلیغاتی، با بودجه وهدف مشخص می باشد که آگهی دهنده جهت ثبت تبلیغات در سایت انتخاب می نماید.

جایگاه تبلیغاتی: فضایی از سایت با ابعاد و ویژگیهای خاص که به تبلیغات اختصاص داده شده اصطلاحا جایگاه تبلیغاتی نام دارد.

تبلیغات بنری: بنرهای عادی با سایز استاندارد که معمولا با فرمت Gif می باشند.
حساب کاربری (پنل): مجموعه ای از اطلاعات شخصی کاربر، کمپین های ثبت شده، اطلاعات مالی و … می باشد. این اطلاعات برای هر شخص با نام کاربری و کلمه عبور منحصر بفرد قابل دسترسی می باشد.

مقررات عمومی

کلیه اصول، امور و فرآیندهای وب سایت نیاز شمال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه آگهی دهندگان، نمایندگان فروش و مشتریان موظف به پیروی از قوانین جمهوری اسلامی ایران در حوزه درج تبلیغات می باشند. وب سایت نیاز شمال می تواند در هر زمان قوانین و مقررات این توافقنامه را بصورت جزئی یا کلی متناسب با شرایط و برگرفته ازقوانین جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد و این تغییرات را از طریق وبگاه اعلام نماید و اولین مراجعه کاربر پس از اعمال تغییرات به معنی پذیرش این تغییرات است.
محتویات این وب سایت مشتمل بر کلیه آگهی های تبلیغاتی در کلیه شهرهای استان مازندران و کل کشور می باشد می باشد و آگهی های تبلیغاتی متناسب با هر بخش براساس سفارش آگهی دهنده اکران میگردد . وب سایت نیاز شمال در خصوص مناسب بودن تبلیغات با نیازهای کاربر، متعهد بودن و صداقت آگهی ها، هیچ تعهدی ندارد.
آگهی دهنده متعهد می شود مشخصات و اطلاعات صحیح خود را جهت درج آگهی در پنل ثبت نماید. آگهی دهنده با دسترسی به پنل خود می تواند نسبت به تمدید و یا خرید جایگاه جدید اقدام نماید. همچنین می تواند از تاریخ اکران، تاریخ پایان آگهی وگردش مالی مربوط به خود مطلع شود.
آگهی دهندگان، نمایندگان فروش و مشتریان متعهد می شوند هنگام ثبت نام از مشخصات و اطلاعات صحیح خود استفاده نموده و ایمیل صحیح خود را ثبت نمایند. از اطلاعات و مشخصات جعلی استفاده نکرده و اطلاعات حقیقی خود را مخفی نکنند.
آگهی دهندگان، نمایندگان فروش و مشتریان متعهد می شوند در این راستا از ایمیل ثبت شده در پنل هنگام ثبت نام استفاده نمایند و از هیچگونه ایمیل دیگری استفاده نکنند .
در صورت اختلال و یا قطعی سایت به دلیل فنی و یا قضائی، آگهی دهنده تعلیق تعهدات خدمات سایت نیاز شمال را پذیرفته است.
نیاز شمال از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور می باشد.
در زمان نمایش اگهی در وب سایت بیتوته، اگر بدون هماهنگی تغییر و یا سواستفاده ای خلاف مقررات سایت بیتوته و موازین جمهوری اسلامی ایران در ماهیت صفحه آگهی دهنده ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت نیاز شمال هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
وب سایت نیاز شمال از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت های مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشد.
مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده آگهی دهنده میباشد.
وب سایت نیاز شمال در قبال عکس العمل مشتریان به محتوای آگهی که منجر به خسارت شده باشد تعهدی ندارد
در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق فورا از سایت حذف خواهد شد و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

تعهدات آگهی دهنده

آگهی دهنده با ثبت آگهی در نیاز شمال تعهد می نماید که:

در محتوای آگهی، کلیه قوانین و مقررات جمهور اسلامی ایران را پیروی نموده وسایت نیاز شمال هیچ تعهدی نسبت به محتوای آگهی ندارد.
آگهی دهنده قبل از ثبت تبلیغ ، آدرس وب سایت یا محصول مورد نظر درآگهی خود را ، در اختیار وب سایت نیاز شمال قرار دهد تا از جهت تطابق با قوانین سایت بیتوته مورد بررسی قرار گیرد.
سایت آگهی دهنده جزء سایت های شرط بندی، پیام های متوالی و spam نباشد.
محتوای آگهی در مورد کالا یا خدمات دقیقا در راستای عمل به آنها باشد و منجر به فریب بازدیدکنندگان نباشد.
آگهی مربوط به تبلیغ کالا و خدمات به گونه ای باشد که سلامت مشتریان به خطر نیافتد.
تبلیغ به گونه ای باشد که مشتریان اطلاعات شفاف، درست و کاملی از کالا یا خدمات داشته باشند.
در متن تبلیغ هویت شخص یا موسسه ای که آگهی ، مربوط به آن است، دقیق و روشن باشد.
آگهی دهنده متعهد می گردد محتوای آگهی خود را بر اساس شرایط و قوانین وب سایت نیاز شمال ارائه نماید.
آگهی دهنده می پذیرد که کلیه پرداخت ها با احتساب ۹ درصد ارزش افزوده انجام می شود که به سازمان امور مالیاتی کشور تعلق می گیرد.
.

حریم خصوصی

وب سایت بیتوته کلیه اطلاعات شخصی مربوط به کاربران از جمله آگهی دهنده، نمایندگان فروش و مشتریان را محرمانه تلقی کرده و بجز موارد قضائی و حکم قانونی از سوی مراجع قانونی به هیچ شخص یا سازمانی این اطلاعات را ارائه نخواهد داد.
جهت ارتقائ کیفیت خدمات وب سایت نیاز شمال به آگهی دهندگان، آمار مربوط به کلیه جایگاه های تبلیغاتی آگهی دهندگان، اعم از تعداد کلیک، تعداد نمایش و … در بانک اطلاعاتی ذخیره می گردد. آگهی دهندگان با قبول این توافقنامه با ذخیره این آمار موافقت نموده اند. این آمار جهت ارتقاء کیفیت خدمات و اطلاعات صحیح به آگهی دهنده می باشد.
وب سایت نیاز شمال خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق ایمیل و راههای ارتباطی در وب سایت نیاز شمال با ما در میان بگذارید.

موارد ممنوع

تجاوز به حق قانونی و حریم خصوصی دیگران
اقدام به اموری که منجر به خسارت دیگران باشد.
سوء استفاده از مطالب وب سایت نیاز شمال جهت برهم زدن قانون و نظم عمومی.
اقدام به اعمالی که مطابق قانون مجازات اسلامی، قانون جرائم رایانه ای، قانون تجارت الکترونیک و سایر قوانین موضوعه مربوطه ، رفتار یا عمل مجرمانه تلقی می‌گردد.
استفاده از مطالب دارای حق نشر بدون اجازه مالک محتوا.
تلاش برای هر گونه نفوذ و دسترسی به اطلاعات سایر آگهی دهندگان.
ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.
ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.
ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.
ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.
آگهی دهندگان، نمایندگان فروش و مشتریان موافقت می نمایند که عدم پیروی از هر یک از قوانین و شرایط وب سایت نیاز شمال منجر به مسدود شدن حساب کاربری شخص خاطی شده و هیچ مسئولیتی در این راستا متوجه وب سایت نیاز شمال نیست.

امنیت پرداخت اینترنتی:

آگهی دهنده متعهد می شود موارد ذیل را مطابق با درخواست نیروی انتظامی رعایت نماید:

اطلاعات کارت و یا حساب بانکی خود بویژه رمز عبور را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید.
در زمان پرداخت اینترنتی، از صفحه کلید مجازی جهت وارد کردن رمز و پسورد خود استفاده نمایید .
در زمان وارد کردن اطلاعات حساب بانکی از اصالت صفحه پرداخت بانک، اطمینان حاصل نمایید .
کلیه هزینه ها فقط و فقط باید به حساب صاحب امتیاز نیاز شمال واریز شود. در غیر اینصورت وب سایت نیاز شمال هیچ مسئولیتی در قبال شخص واریز کننده نخواهد داشت.

استرداد وجه:

پس از ارسال آگهی و واریز وجه امکان استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد. در صورتیکه آگهی دهنده از انتخاب خود راضی نباشد و تحت شرایط و قوانین سایت نیاز شمال ، لغو شود وجه باقیمانده به کیف پول آگهی دهنده اضافه می گردد.

حوادث قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز موارد غیر مترقبه ، وب سایت نیاز شمال هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

حل اختلاف:

در صورت بروز هرگونه اختلاف در حسن اجراي مفاد قرارداد و یا عدم توافق در رابطه با تعبیر و تفسیر آن، حل اختلاف، موضوع به شوراي انتظامي سازمان نظام صنفي رايانه اي استان مازندران و يا محاکم و مراجع صالحه دادگستری جمهوری اسلامی ایران ارجاع و راي صادره براي طرفين قطعي، نهايي و لازم الاجرا است.