نماینده هافمن شمال

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

 • شناسه تبلیغ: 7039

 • تاریخ ارسال: 2022/12/11

 • شرایط: بدون استفاده

 • موقعیت مکانی : مازندران

 • شهر: آمل

 • بازدیدها: 18

 • وب سایت: پنجره سازان

توضیحات آگهی

نمایندگی هافمن شمال

نماینده هافمن شمال | نماینده پنجره دوجداره هافمن شمال | قیمت پنجره سه جداره نمایندگی هافمن | قیمت محصولات نمایندگی شرکت هافمن | پنجره دوجداره upvc در نمایندگی هافمن
پیش فاکتور : ۰۹۲۱۴۲۱۳۷۲۸
مدیریت : ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸
مشاوره : ۰۱۱۴۳۲۳۹۳۰۷

نماینده هافمن شمال

ویژگی های کلیدی پروفیل های هافمن

 • کنترل کیفیت چند مرحله‌ای
  1- کنترل کیفیت چند مرحله‌ای
  تمام محصولات هافمن در آزمایشگاه‌های ما با تست‌های ضربه، دما و..
 • سال ضمانت تغییر رنگ و شکل
  2- 25 سال ضمانت تغییر رنگ و شکل
  هافمن تمام پروفیل‌های سفید رنگش را در تمام مناطق آب و هوایی ایران
 • مقاوم در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار
  3- مقاوم در برابر صدا، حرارت و گرد و غبار
  پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی نماینده هافمن مازندران با درزبندی کامل، اجازه ورودِ صدا را نمی‌دهد

نمایندگی هافمن شمال

پروفیل درب و پنجره upvc هافمن

با بررسی پروفیل upvc نماینده هافمن شمال از منظر های مختلف و از طریق کارشناسان، تولید کنندگان و مصرف کنندگان از نظر عدم بروز مشکل تغییر فرم و رنگ پروفیل upvc میزان مقاومت در شرایط آب و هوایی مختلف، مقبولیت و تراز قیمتی و کیفی پروفیل پنجره دو جداره upvc ، از مجموع ۴۰ بارم کلی ، با ۳۶ بارم مثبت در مقایسه با سایر پروفیل های بازار در رتبه دوم مرغوب ترین پروفیلهای مصرفی قرار دارد.
این آمار بر اساس داده هایی است که مصرف کنندگان و خریدارن پنجره یو پی وی سی ، تولید کنندگان درب و پنجره یو پی وی سی و کارشناسان شرکتها بصورت داینامیک و بروز تهیه گردیده است لطفا نظرات خود را با کلیک روی ستاره روشن یا خاموش اعلان نمایید آمار فعلی بر اساس تجمیع داده های۱۰۰ تایی یوزر ها تهیه گردیده است هر کلیک از هرip یک رای تلقی میگردد.

نمایندگی هافمن

پروفیل پنل پنجره یو پی وی سی پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc نماینده هافمن شمال در این نوع ۱۰۰ میلیمتر و همچنین ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل نیز ۱۰۰ میلیمتر می باشد. پروفیل پنل هافمن دارای عرض ۲۴ میلیمتر می باشد.

پنجره پروفیل فریم پنجره upvc دو جداره پرفیل هافمن.
در این پروفیل ارتفاع دیواره خارجی پروفیل یو پی وی سی نماینده هافمن شمال ۶۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل فریم پنجره هافمن ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتری میباشد. در این نوع پروفیل یو پی وی سی هافمن محل استقرار گالوانیزه به ارتفاع ۲۳ میلیمتر و عرض ۳۲ میلیمتر میباشد.

نمایندگی هافمن

پروفیل لوله پنجره upvc پروفیل هافمن
در این نوع پروفیل upvc پروفیل نماینده هافمن شمال ارتفاع خارجی ۶۰ میلیمتر و ارتفاع داخلی این نوع پروفیل ۶۰ میلیمتر می باشد. عرض این پروفیل لوله ۶۰ میلیمتر می باشد.

پروفیل فریم بزرگ پنجره upvc دوجداره پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc نماینده هافمن شمال در این نوع ۶۸ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۴۸ میلیمتر می باشد. در این نوع پروفیل عرض پروفیل لنگه بزرگ هافمن ۶۰ میلیمتر و پروفیل ۵ کاناله بوده و دارای ۲۴ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل جایگیری گالوانیزه در این نوع پروفیل upvc هافمن به ارتفاع ۳۳ میلیمتر و عرض ۲۲ میلیمتر میباشد.

آداپتور پروفیل لوله پروفیل یو پی وی سی هافمن
عرض پروفیل آداپتور پروفیل لوله هافمن ۶۰ میلیمتر می باشد.

نماینده هافمن

پروفیل لنگه پنجره یو پی وی سی پروفیل هافمن
در این پروفیل ارتفاع دیواره خارجی پروفیل یو پی وی سی نماینده هافمن شمال ۵۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این پروفیل ۵۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل لنگه پنجره هافمن ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتری می باشد. فضای استقرار گالوانیزه در این پروفیل یو پی وی سی هافمن به ارتفاع ۳۳ میلیمتر و عرض ۲۲ میلیمتر می باشد.

پروفیل میانی ثابت پنجره upvc دوجداره پروفیل هافمن
در این نوع ارتفاع دیواره خارجی پروفیل upvc هافمن شمال ۸۲ میلیمتر و ارتفاع دیواره داخلی این نوع پروفیل ۴۲ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل میانی ثابت هافمن ۶۰ میلیمتر و پروفیل ۴ کاناله بوده و دارای ۲۴ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل استقرار گالوانیزه در این پروفیل upvc هافمن به ارتفاع ۳۳ میلیمتر و عرض ۲۲ میلیمتر می باشد.

نماینده هافمن شمال

فیل لنگه درب داخل بازشو پنجره upvc پروفیل هافمن
ارتفاع دیواره خارجی این نوع پروفیل upvc هافمن شمال ۸۵ میلیمتر و ارتفاع داخلی این نوع پروفیل نیز ۸۵ میلیمتر می باشد. عرض پروفیل لنگه درب داخل بازشو هافمن ۶۰ میلیمتر و این نوع پروفیل ۳ کاناله بوده و دارای ضخامت شیشه خور ۲۴ میلیمتر می باشد. در این نوع پروفیل upvc هافمن محل جایگیری گالوانیزه به ارتفاع ۳۰ میلیمتر و عرض ۵۱ میلیمتر می باشد.

نماینده هافمن

پروفیل لنگه درب بیرون بازشو پنجره یو پی وی سی پروفیل هافمن
در این پروفیل یو پی وی سی هافمن شمال ارتفاع دیواره خارجی ۱۰۵ میلیمتر و ارتفاع داخلی این پروفیل ۶۵ میلیمتر می باشد. عرض این پروفیل لنگه درب بیرون بازشو هافمن ۶۰ میلیمتر و این پروفیل ۳ کاناله بوده و دارای ۲۴ میلیمتر ضخامت شیشه خور می باشد. محل استقرار گالوانیزه در این پروفیل یو پی وی سی هافمن به ارتفاع ۳۰ میلیمتر و عرض ۵۱ میلیمتر می باشد.

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید