نمایندگی همراه اول در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 14007

  • تاریخ ارسال: 2023/02/25

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 5

توضیحات آگهی

نمایندگی همراه اول در سرخرود

نمایندگی همراه اول در سرخرود | نمایندگی همراه اول سرخرود محمودآباد | نمایندگی همراه اول سرخرود در مازندران

نمایندگان فروش و خدمات همراه اول

نمایندگی های مجاز رایتل که به صورت حضوری خدمات رایتل را ارائه می دهند
در این مرکز تمامی محصولات و سرویس‌های همراه اول و همچنین خدمات پس از فروش آن را ارایه می‌شود و امکان تست تمامی خدمات و اینترنت پرسرعت این اپراتور نیز در این مرکز فراهم است.

نمایندگی همراه اول سرخرود

فروش انواع سیم کارت همراه اول، انواع بسته های اینترنتی، انواع مودم، انواع آنتی ویروس، تعویض سیم کارت، تغییر مالکیت، اصلاح مشخصات، تنظمیات تلفن همراه و فعالسازی سیم کارت در این مرکز امکان‌پذیر است.

نشانی : جنب بانک ملی موبایل صداقت

تلفن تماس : ۰۱۱۴۴۸۸۶۲۶۵

نمایندگی همراه اول سرخرود

اولین مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات همراه اول در استان مازندران سرخرود

مرکز فروش محصولات و ارایه خدمات همراه اول، جهت رفاه هر چه بیشتر هموطنان، در شهر سرخرود

نمایندگی همراه اول سرخرود

نماینده رسمی فروش و خدمات  همراه اول ایرانسل و رایتل و در سرخرود فروش سیم کارت اعتباری و دائمی و دیتا ثبت نام سیم کارت اعتباری و دائمی و دیتا فعالسازی سیم کارت اعتباری و دائمی و دیتا در سریع ترین زمان تبدیل سیم کارت ها ی معمولی  ایرانسل به 4g تغییر مالکیت سیم کارت رایتل و  ایرانسل صدور سند مالکیت تعلیق و رفع تعلیق سیم کارت تعویض سیم کارت مفقودی ، سرقتی ، معیوب و ….  ایرانسل و رایتل فروش مودم های همراه اینترنت پرسرعت  ایرانسل و رایتل تنظیمات اینترنت مربوط به انواع گوشی ها بسته های اینترنت سیم کارت دانشجویی رایتل فروش کارت شارژ شهر ساحلی سرخرود

نگاهی به تاریخچه همراه اول

فناوري هاي جديد در دو دهه اخير تأثيرات بسياري بر زندگي داشته اند و تا حد زيادي سبک زندگي ما را تغيير داده اند. تلفن همراه از پديده هايي است که زندگي جوامع بشري را تحت الشعاع قرار داده است. در همين راستا، نخستين مرحله از راه اندازي فناوری تلفن همراه در سال ۷۳ با ظرفیت سازی برای ۹۲۰۰ شماره در شهر تهران آغاز شد. در ۱۹ مرداد ماه همان سال با واگذاری ۴ سیم کارت به نهاد ریاست جمهوری، برای اولین بار عرضه رسمی سیم کارت در ایران آغاز شد.

نمایندگی همراه اول

بنابراين با توجه به نياز و تقاضاي مردم به اين پديده، فعاليت هايي متناسب با جهت گيري جهاني براي توسعه شبکه تلفن همراه در اهداف عالي مجموعه مخابرات کشور صورت گرفت.

نمایندگی همراه اول سرخرود

در طول برنامه سوم، ۴ ميليون و ۵۹۰ شماره تلفن همراه واگذار شد که با ۸/۹۳۴ درصد رشد رو به رو بوده است و ضريب نفوذ تلفن همراه از ۷۸/۰ درصد در ابتداي برنامه سوم به ۵۰/۷ درصد در انتهاي برنامه افزايش پيدا کرد و سه استان اول از نظر ضريب نفوذ در پايان برنامه سوم تهران، اصفهان و يزد و نيز از نظر عملکرد واگذاري تلفن همراه تهران، اصفهان و فارس اول بودند.

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید