نیاز شمال در سرخرود 

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 12635

  • تاریخ ارسال: 2023/02/06

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 11

توضیحات آگهی

نیاز شمال در سرخرود

نیاز شمال در سرخرود | ثبت آگهی در مازندران سرخرود | وب سایت نیازمندی های مازندران در شمال : نیاز روز تبلیغات مردم استان مازندران در شمال را برطرف میکنیم

نیازمندی مازندران

نیاز شمال، پاسخی واقعی به نیاز شما در ایران

راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

نیازمندی مازندران

سایت نیاز شمال پاسخی قطعی به این نیاز می باشد. هدف تیم ما در نیاز شمال ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید.

نیاز شمال سرخرود

همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با آگاهی کامل بهترین روش را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

نیازمندیهای مازندران

نیاز شمال با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما کاربران گرامیان را جلب نماید.

نیازمندی مازندران

وب سایت نیاز شمال در سال 1395 متولد شد. در آن سال تعداد سایت های فعال در حوزه تبلیغات آنلاین به تعداد محدودی بودند و صاحبان کسب و کارها نیز آشنایی چندانی با تبلیغات در فضای مجازی نداشتند.

نیاز شمال سرخرود

با گسترش اینترنت در کشور و آشنا شدن بیشتر مردم، هر روز مثل قارچ سایتی جدید در این حوزه از گوشه ای رشد می کرد تا جایی که ظرف کمتر از 5 سال تعداد سایت های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین به چندین هزار رسید.

نیازمندی

مشکل اصلی این سایت ها عدم توجه به نیازهای واقعی مشتریان و تمرکز صرف بر روی کسب درآمد بدون ایجاد ارزش و سود برای مشتریان بود.

نیازمندی مازندران

ولی ما آمده ایم تا بمانیم و بعد از فراز و نشیب های فراوان، امروز که 6 سال از عمر آن می گذرد،خیلی از صاحبان مشاغل و کسب و کارها به ما اعتماد کرده اند و از خدمات نیاز شمال استفاده می کنند. این چیزی است که ما را به ادامه دادن این راه امیدوار و از نتایج تلاش هایمان مطمئن می کند.

 

خدمات و امکانات نیاز شمال

 

شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان و یا ویژه در سایت نیاز شمال درج کنید. این مرکز اصلی خدمات ما برای شما کاربران عزیز می باشد ولی همه خدمات ما این نیست.

نیاز شمال سرخرود

آگهی دهندگان اینترنتی، مخصوصا آنهایی که قصد درج آگهی در مورد کسب و کار خود را دارند، نیازهای مخصوص به خود را داشته که هر روز نیز با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین فناوری تغییر کرده و گسترش می یابند.

 

تیم های کاری نیاز شمال

 

برای اینکه بتوانیم همواره در حال رشد و توسعه بوده و در عین حال در کنار شما، پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشیم، از فعالیت چندین تیم مختلف در نیاز روز بهره می بریم.

 

1- تیم فنی و توسعه نرم افزار

وظیفه این تیم، توسعه فنی وب سایت niazshomal.ir است.

 

3- تیم بازاریابی و فروش نیاز شمال

وظایف این تیم، بازاریابی تلفنی از مشتریان و معرفی خدمات و امکانات نیاز شمال به آنها است. اعضای این تیم در ابتدا سعی می کنند که مشتری را شناخته و با زمینه فعالیت و نیازهای وی آشنایی کافی پیدا کنند. سپس با توجه به نیاز و نوع فعالیت مشتری، سرویس های مختلف نیاز شمال را به او پیشنهاد دهند. فقط در این صورت است که مشتری از خدمات ما بازخورد مناسب را خواهد گرفت و به مشتری دائم ما تبدیل خواهد شد.

 

سخن پایانی نیاز شمال 

ایده های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری رونمایی خواهند شد. تنها امیدمان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیافزاید.

 

لازم به ذکر است نام و برند تجاری نیاز شمال niazshomal.ir نیز در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.

نیاز شمال سرخرود

در صورت داشتن انتقاد،پیشنهاد ، دریافت تعرفه های تبلیغات و یا هر گونه مشکل در سایت از صفحه تماس با ما اقدام نمایید . لازم به ذکر است تایید آگهی شما توسط ما در 24 ساعت کاری انجام می گردد.

صاحب امتیاز : قاسم حبیبی

 

 

وب سایت نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود | سایت اصلی نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود | بهترین سایت تبلیغاتی نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود | تلفن تماس مال نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود | تبلیغات رایگان نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود | تبلیغات ویژه نیازمندی مازندران نیاز شمال سرخرود

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید