ویلا پلور

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 5108

  • تاریخ ارسال: 2022/09/13

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: آمل

  • تلفن: 09115706548

  • بازدیدها: 13

توضیحات آگهی

ویلا پلور

ویلا پلور | قیمت ویلا در پلور | خرید و فروش زمین باغ ویلا در جاده هراز پلور منظریه | مشاور املاک منظریه مشاوره در خرید و فروش ویلا جاده هراز

تیم ویلاتک، چراغ پُر نوری را به دست گرفته است به این امید که ذهن و ایده سرمایه گزاری خریداران ویلای شمال را روشن‌تر کند تا اینگونه به هدف اصلی‌اش که حمایت از متقاضیان ویلای شمال است، برسد.

حتی با بودجه مالی اندک هم می‌توان به نوعی یک ویلای ارزان در شمال خریداری کرد. ویلاهایی که کمتر از ۱ میلیارد تومان قیمت دارند نیز در استان مازندران یافت می‌شود. برای آشنایی با گزینه‌های خرید با ما تماس بگیرید

09115706548

01143239307

حبیبی

تاریخچه ویلا

ویلا ها مکان هایی هستند که ابتدا از معماری غربی بوجود آمده و وارد معماری جهان شده است. اولین بار در شبه جزیره ایتالیا در دوران باستان ویلا ها دیده شده اند و سپس در دوره رنسانس به شکوفایی و اوج خود در آن زمان رسیده اند. ایده ویلا از ابتدا به عنوان خانه هایی بیرون از شهر و در دل طبیعت که زاده تخیلات افراد ثروتمند و تفکر معمار میباشد شکل گرفته است.

ساختار ویلا ها با گذشت زمان دستخوش تغییراتی شد و حتی مکان ویلا ها از آن فضا های بکر در دل طبیعت به حومه شهر ها و باغ ها و گاه به داخل شهر ها منتقل شد . اما اصول اولیه ویلا که این مکان را مکانی متفاوت و خاص نسبت به دیگر سکونت گاه ها می کرد را با خود حفظ کرد . از این رو بعد از دوران رنسانس ویلا ها فراتر از یک معماری با زمینه ایتالیایی ظاهر میشود و به علت کیفیت های خاص خود به گونه های مختلفی در سراسر اروپا و جهان این معماری انتقال می یابد.

پلور روستایی از توابع بخش لاریجان آمل در استان مازندران ایران است.

ویلا پلور

این روستا در دهستان بالا لاریجان قرار داشته و براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال ۱۳۸۵ صورت گرفته، جمعیت آن ۳۱۶ نفر (۸۶خانوار) بوده‌است.[۱] مردم پلور به گویش آملی که گویشی از زبان مازندرانی است صحبت می کنند.

پلاک خانه ها

تا سال 1397 خانه های موجود در پلور پلاک نداشتند. اما در این سال دهیاری پلور اقدام به نسب پلاک برای خانه ها کرد. [۲]

پل سنگی پلور

آب و هوا

پلور منطقه‌ای کوهستانی است که به تابستان‌های بهاری‌اش شهرت دارد. از آنجا که روستای پلور در بالای ارتفاع ۲۲۸۰ متر قرار دارد، آب و هوایش خنک و ییلاقی است.و قله های دماوند،بزمچال و پروانه به خوبی از این روستا معلوم هستند،بخاطر همین،زمستان ها و آذرماه ها همیشه برفی است.

جاذبه‌ها

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید