پنجره لمینت مشکی  کلاردشت

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 8357

  • تاریخ ارسال: 2022/12/31

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: کلاردشت

  • بازدیدها: 16

توضیحات آگهی

پنجره لمینت مشکی  کلاردشت

پنجره لمینت مشکی  کلاردشت | کلاردشت نمایندگی انواع پنجره های دوجداره upvc با رنگ بندی لمینت مشکی و طرح چوب جهت سفارش خرید اینترنتی و استعلام قیمت پنجره لمینت کلاردشت در نمایندگی وین تک مازندران

پنجره لمینت مشکی در کلاردشت

لطفا جهت دریافت استعلام قیمت و پیش فاکتور و یا هرگونه مشاوره رایگان با روشهای زیر با ما تماس بگیرید

پنجره سازان وین تک

تلفن جهت پیش فاکتور : ۰۹۲۱۴۲۱۳۷۲۸

تلفن مدیرت : ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸

تلفن جهت مشاوره : ۰۱۱۴۳۲۳۹۳۰۷

تلفن جهت رسیدگی به شکایات: ۰۲۱۲۸۴۲۸۲۵۲

پنجره دوجداره لمینت مشکیUPVC

پنجره دوجداره مشکی UPVC براساس پروفیل به کار رفته است و پنجره دوجداره UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه بر پایه رنگ سفید تولید می شود که سفیدی و شفافیت آن با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورد استفاده متفاوت است.

پنجره لمینت مشکی  در کلاردشت

رنگ های مورد استفاده در پنجره یو پی وی سی پایه آب بوده و دوستدار محیط زیست هستند، پروفیل های لمینت رنگی نسبت به پروفیل های دیگر گران تر هستند.

پنجره لمینت مشکی در کلاردشت

این پروفیل های رنگی در برابر خراشیدگی و سائیدگی عدم ریزش و ترک خوردگی، مواد شوینده، تابش مستقیم خورشید و باران های اسیدی و گرما مقاوم هستند.

 لمینت پنجره دو جداره

ساخت لمینت پنجره دو جداره به دو صورت انجام می شود:

    1. پنجره دوجداره یک رو لمینت
    2. پنجره دوجداره یک دو رو لمینت

پنجره لمینت مشکی 

۱. تک رو لمینت : رنگ، تنها یک طرف سطح پروفیل را می پوشاند و خود در دو مدل : داخل لمینت و بیرون لمینت تقسیم بندی می شود که بر اساس نیاز هر پروژه می توان در و پنجره ای رنگی در نمای داخل یا خارج ساختمان داشت.در این حالت مغز پروفیل همچنان سفید است. که در صورت آسیب دیدگی به لایه رویی، جای آن را با رنگ می توان پوشاند.
۲. دو رو لمینت : هر دو طرف پروفیل رنگی بوده و همچنین مغز آن نیز دیگر سفید نیست و نزدیک به رنگ روکش لمینت خود است (به اصلاح به آن مغز قهوه ای هم می گویند)، از این رو در صورت خراشیدگی و یا جای پیچ ها و محل اتصال اجزا، همواره رنگی خواهد ماند.

مشخصات پنجره لمینت

لمینت علاوه بر کارایی در طراحی و تنوع بخشی به نمای ساختمان، به عمر پنجره نیز کمک خواهد کرد. لمینت به دلیل خاصیت ضد خشی که دارد می تواند یک لایه ضد سایشی را بر روی درب و پنجره دوجداره ایجاد کند.یک لمینت استاندارد، ثبات رنگی دارد، مانند عایقی از در و پنجره در عوامل جوی، رطوبت و آفتاب محافظت کرده و طول عمر آن تا دو سال بالاتر برد، دوام و استحکام دارند و به راحتی نظافت می شوند.

پنجره دوجداره مشکی

هر رنگی را نمی ‌توان برای اجرا و تغییر رنگ پروفیل ‌های پنجره یو پی وی سی استفاده کرد، برای تغییر رنگ پنجره ‌ها قسمت خارجی ساختمان که در معرض باد و باران و نور خورشید و باران‌های اسیدی هستند، باید از رنگ بادوام و مقاوم استفاده کرد.

 

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید