کانال تلگرام ویلا ارزان

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

 • شناسه تبلیغ: 7997

 • تاریخ ارسال: 2022/12/27

 • شرایط: بدون استفاده

 • موقعیت مکانی : مازندران

 • شهر: آمل

 • بازدیدها: 19

 • وب سایت: ویلا تک

توضیحات آگهی

کانال تلگرام ویلا ارزان | کانال ملک و املاک | کانال تلگرام اجاره ویلا شمال | کانال تلگرام املاک شمال | کانال تلگرام فروش ویلا ارزان شمال | بهترین سایت فروش ملک | سایت های آگهی املاک | کانال تلگرام ویلا ارزان در شمال

01143239307 تلفن دفتر ویلا تک

09115706548 – 09391218582 – 09214213728

کانال تلگرام ویلا ارزان

تلگرام ویلا ارزان

کانال تلگرام چیست
در این مقاله علاوه بر پاسخ دادن به سوال کانال تلگرام چیست؟ آموزش ساخت کانال تلگرام را نیز می آموزیم. بعد از معرفی ربات تلگرام و امکان اتصال به آن از طریق API سرویس جدید تلگرام که با نام کانال شناخته میشود را معرفی میکنیم. کانال تلگرام در واقع یک مجرای اطلاع رسانی از طریق نرم افزار تلگرام است که میتواند به تعداد نامحدودی عضو داشته باشد. مدیر کانال میتواند چندین مدیر به آن اضافه کند و در صورت صلاحدید دسترسی آنها را بعنوان مدیر حذف کند.

کانال تلگرام ویلا ارزان

کلیه اعضا قابلیت مشاهده اطلاعات ارسالی از طریق کانال تلگرام را دارند و از این نظر تفاوتی میان آنها نیست ولی هیچ یک از کاربران عادی اجازه ارسال پیام را نخواهند داشت و این مسئله مهمترین تفاوت کانال و گروه در تلگرام است. در ادامه به بررسی موردی امکانات و تفاوت های کانال میپردازیم.

کانال تلگرام ویلا ارزان

امکانات کانال تلگرام

 1. امکان ارسال متن، عکس، ویدئو، فایل صوتی و …
 2. امکان مدیریت کانال از طریق چند حساب کاربری گوناگون
 3. مشاهده لیست اعضا و تعداد اعضای کانال
 4. مشاهده تعداد بازدید هر مطلب ارسالی در کانال و هر جایی خارج از کانال
 5. امکان بازنشر هر مطلب توسط کاربران عضو
 6. جذب اعضای جدید از طریق آی دی یا لینک کانال
 7. قابلیت جذب نامحدود اعضا در کانال
 8. امکان افزودن ربات تلگرام بعنوان مدیر کانال
 9. قابلیت ایجاد کانال خصوصی یا عمومی

دلایل ارزانتر بودن ویلای شمال

گاهاً این تصور برای ما پیش می‌آید که اگر ما برای خرید ملک یا هر چیز دیگری، هزینه کمتری صرف کنیم، به این معنی است که کیفیت آن ملک یا شئ‌ای که خریداری کرده‌ایم به قدر کافی نخواهد بود و به بیان ساده‌تر ارزش و اعتبار چندانی ندارد. اما همیشه عوامل منطقی و قابل توجیهی پشت این ارزانتر بودن یا حتی گرانتر بودن‌ها قرار دارد که در هر صورت می‌تواند خریدار و متقاضی‌اش را توجیه کند.

در رابطه با خرید ویلای شمال نیز همین تصور میان برخی از علاقه‌مندان به خرید ویلا وجود دارد.

اما اگر بخواهیم رک و پوست کنده به سراغ علل عمده ارزانی ویلاهای شمال کشور خصوصاً استان‌های گیلان و مازندران برویم، نگاه و توجیه منطقی در رابطه با ارزانتر بودن خرید ویلای شمال این است که به طور کلی هزینه‌های ساخت ویلا در شمال برای سازنده‌ها بسیار معقول‌تر و در واقع ارزانتر از سایر نقاط کشور و خصوصاً کلان شهرهاست.

دلایل ارزانتر بودن ویلای شمال

طبیعی است که وقتی یک ویلا با هزینه‌های بیشتری (هزینه مصالح، هزینه استادکاران، هزینه زمین و غیره) برای سازنده‌اش تمام می‌شود، خرید آن ویلا هم مبلغی بیشتر از حد معمول نسبت به ویلاهایی که هزینه کمتری برای ساختشان صرف شده است نیاز داشته باشد.

بنابراین این یک رابطه منطقی و معمول است برای توجیه این امر که چرا خرید ویلای شمال برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به خرید ویلا ارزان و به صرفه‌تر است.

دلایل ارزانتر بودن ویلای شمال

از طرفی دیگر یکی از دلایلی که به نوعی می‌تواند مسبب این ارزان بودن ویلای شمال باشد، بحث رقابت در شمال کشور است! رقابت در عرصه ساخت و ساز. علت به وجود آمدن این رقابت هم چیز دور از انتظاری نیست. وقتی تمایل افراد به خرید ویلای شمال روز به روز بیشتر شد و میزان خریداران ویلای شمال به طرز قابل توجهی در سال‌های اخیر افزایش یافت، ناخواسته این رقابت در زمینه ساخت و ساز و خرید و فروش ویلاهای شمال شکل گرفت.

دلایل ارزانتر بودن ویلای شمال

طبیعی بود که برای اینکه هر سازنده و فروشنده‌ای بتواند سهم قابل توجهی در سود کردن در این رقابت داشته باشد، می‌بایست تا حدی که جلب توجه خریدار را کند هزینه‌های خرید ویلای شمال را کاهش می‌داد.

اما این را در نظر داشته باشید که این کاهش هزینه‌ها از سوی سازنده یا فروشندگان ویلای شمال به معنی کاستن از کیفیت برای داشتن قیمت‌های متعادل‌تر نبود و در شمال کشور هم ویلاهایی را خواهید دید که داشتن سرمایه لازم برای خرید آن‌ها کار آسانی نخواهد بود، اما منظور این است که به طور کلی هزینه‌ها در شمال معقول‌تر و در دسترس‌تر هستند.

این نیز به این دلیل است که به عنوان مثال سازنده یک ویلا در لواسان تهران نسبت به سازنده یک ویلا در شمال کشور متحمل هزینه‌های بیشتری خواهد شد. به این دلیل که زمینی که در لواسان یا مناطق ییلاقی شهرهای بزرگتر خریداری می‌شود به طرز چشمگیری پر هزینه‌تر خواهد بود. به همان نسبت هم هزینه‌های مربوط به تهیه مصالح، دستمزد استادکاران و کارگران ساختمانی و هزینه‌های جانبی دیگر در ساخت ویلا نیز بیشتر و بیشتر هستند.

نکات مهم برای خرید ویلای ارزان در شمال

گاهی ممکن است قیمت یک ویلا در شمال بسیار پایین‌تر از سایر املاک منطقه باشد و شما را برای خرید وسوسه کند. توجه داشته باشید که برخی از این ویلاهای ارزان دچار مشکلاتی هستند که در اقدام اول ممکن است از نظر دور بمانند. از جمله این موارد عبارتند از:

• ویلاهای بدون سند

این نوع ویلاها ممکن است نظر شما را خیلی سریع جلب کنند به ویژه اگر بودجه کمی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید. توجه کنید که با این نوع سرمایه‌گذاری نه تنها پول خود را دور ریخته‌اید بلکه با امکان کلاهبرداری بیشتری در مورد این نوع زمین‌ها مواجه خواهید شد.

• ویلای ارزان در مناطق ناامن

برخی از مناطق با قیمت پایین از امنیت مناسبی برخوردار نیستند از این جهت ممکن است مشکلاتی برای مالکان به وجود آورند.

• ویلاهایی که مشکل وراثتی دارند

گاهی برخی از ویلاهایی که به صورت وراثتی هستند با قیمت مناسب و ارزان فروخته می‌شوند توجه داشته باشید که اگر این نوع املاک دارای مشکل باشند ممکن است در آینده شما را با مشکلات عدیده‌ای روبرو کنند.

• ویلاهایی با امکانات غیر قانونی

گاهی ویلا با تجهیزات آب و برق و گاز که به صورت غیر قانونی وجود دارد معامله می‌شوند. در مورد خرید این نوع ویلا توجه کنید که هزینه‌های اضافی و مشکلات عدیده‌ای را پس از خرید ملک پیش رو خواهید داشت.

البته خاطر نشان می‌شود که همه ویلاهای ارزان قیمت با قصد کلاهبرداری معامله نمی‌شوند. اگر به دقت همه جوانب امر را بررسی کنید و در هنگام خرید با مشاوران باتجربه مشورت کنید دچار مشکل در هنگام خرید ملک و عواقب منفی پس از آن نخواهید شد.

کانال تلگرام ویلا ارزان در شمال ایران | کانال تلگرام ویلا ارزان در مازندران | کانال تلگرام ویلا ارزان سنددار | کانال تلگرام ویلا ارزان کلنگی | کانال تلگرام ویلا ارزان روستایی | کانال تلگرام ویلا ارزان روستایی قدیمی

بیشتر بخوانید: 3 دلیل مهم که می‌گوید خرید ویلا در شمال، مقرون به صرفه است

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید