کانال خرید و فروش زمین شمال

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

توضیحات آگهی

کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال | گروه خرید و فروش ملک در تلگرام | بهترین سایت فروش زمین شمال | ثبت آگهی فروش زمین در مازندران | کانال زمین | کانال تلگرام خرید و فروش ملک | کانال خرید و فروش زمین | بهترین سایت فروش زمین

خرید و فروش زمین شمال

01143239307 دفتر ویلا تک

09115706548

09214213728

09391218582

مدیریت : حبیبی

کانال خرید و فروش زمین شمال

کانال خرید و فروش زمین شمال

کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال

زمین و باغ در مازندران

این روزها سرمایه گذاری در خرید و فروش زمین، باغ و ویلا در مازندران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. بازار آنلاین نیاز شمال و ویلا تک در دو پلتفرم سایت و اپلیکیشن، برای خریدار و فروشنده این بستر را فراهم کرده تا در محیطی امن و سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بی شک برای خرید و فروش زمین مسکونی، زمین کشاورزی یا صنعتی، باغ، باغچه و ویلا در مازندران به مشاورین با تجربه‌ای نیاز دارید که از دانش کافی در امور سرمایه‌گذاری نیز برخوردار باشند. با جستجو در ویلا تک و نیاز شمال می‌توانید بهترین و نزدیک‌ترین مشاوران املاک در مازندران را پیدا کرده و با خیالی راحت معامله کنید. شیپور با سال‌ها تجربه در امور زمین و باغ در مازندران می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کند.

خرید و فروش زمین شمال

کانال تلگرام چیست؟

تلگرام این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند برای خود کانال بسازند. یک کانال در واقعی مکانی است که سازنده آن پست های خاصی را در آن ارسال می‌کند و عضوهای کانال فقط قادر به مشاهده و بررسی این پست ها خواهند بود. البته استفاده از قابلیت های مکملی همچون ایجاد نظرسنجی، امکان لایک یا دیس‌لایک پست ها از سوی اعضای کانال و غیره هم می‌تواند از سوی ادمین برای پست های کانال تلگرام لحاظ شود.

کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال

بنابراین به صورت کلی کانال تلگرام را می‌توان مکانی دانست که در آن پست های جالب و عموما با موضوعات مشخص و منحصر به فرد ارسال می‌شوند و کاربران کانال فقط قادر به مشاهده و استفاده از آن‌ها هستند. پس اعضای یک کانال تلگرام امکان گفتگو و چت مستقیم را ندارند. از کانال تلگرام عموما به منظور ارائه اخبار و اطلاعات جدید استفاده می‌شود. با این وجود ادمین کانال در انتخاب موضوع آن می‌تواند کاملا آزادانه تصمیم‌گیری کند.

خرید و فروش زمین شمال

کانال های تلگرام از نظر ساختار چند نوع هستند؟

کانال های تلگرام از نظر ساختار شامل دو نوع مختلف هستند. دسته اول کانال های عمومی (Public Channels) محسوب می‌شوند و دسته دوم با عنوان کانال های خصوصی (Private Channels) شناخته می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد تفاوت‌های مابین این دو دسته از کانال های تلگرام از مقاله “تفاوت کانال خصوصی و عمومی تلگرام | Private vs Public Channels“ استفاده کنید.

چگونه در تلگرام کانال بسازیم؟

ساخت کانال در تلگرام به سادگی امکانپذیر است. اگر قصد ساخت یک کانال عمومی در تلگرام را دارید از مقاله “آموزش ساخت کانال عمومی تلگرام“ استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید یک کانال تلگرام خصوصی بسازید، مراحل شرح داده شده در مقاله “آموزش ساخت کانال خصوصی تلگرام” را طی کنید.

آیا امکان تبدیل کانال خصوصی به عمومی و برعکس وجود دارد؟

بله، شما پس از ساخت کانال در تلگرام می‌توانید در صورت نیاز آن را از خصوصی به عمومی یا برعکس تبدیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه انجام این عمل به مطالعه مقاله “آموزش تبدیل کانال خصوصی تلگرام به کانال عمومی و برعکس“ بپردازید.

آیا می‌توانیم به کانال تلگرام ادمین اضافه کنیم؟

بله شما به عنوان سازنده و صاحب اصلی کانال می‌توانید به آن ادمین اضافه کنید. به منظور آشنایی با نحوه انجام این عمل به مطالعه مقاله “آموزش اضافه کردن ادمین به کانال تلگرام (Add Channel Admin)“ بپردازید.

کانال تلگرام حداکثر می‌تواند چه تعداد عضو داشته باشد؟

تلگرام در صفحه رسمی پرسش و پاسخ‌های خود اشاره داشته که محدودیتی برای تعداد اعضای کانال های تلگرام وجود ندارد. بنابراین کانال های تلگرام می‌توانند بی‌شمار عضو را در خود جای دهد.

تفاوت کانال با گروه تلگرام چیست؟

کانال و گروه تلگرام تفاوت‌های متعددی دارند، اما اصلی‌ترین تفاوت مابین این دو مربوط به عدم امکان چت اعضاء در کانال تلگرام و عدم محدودیت تعداد عضو کانال می‌شود.هر آن‌چه نیاز است قبل از خرید زمین در شمال بدانید را در این مقاله بخوانید:

امروز به سراغ خرید زمین در شمال آمده‌ایم، کاری که به عقیده برخی‌ها دشوار و از نگاه ما ساده است. بی‌تردید خرید زمین شمال با “اما و اگر” هایی گره خورده و نیازمند توجهی ویژه و دانشی به روز است. ما نیز با شما هم عقیده‌ایم که تشخیص قانونی بودن زمین گاهی آسان نیست، شاید تجربه می‌خواهد و گاهی تخصص. با این حال بر آن شدیم در این نوشته مهم‌ترین نکات خرید زمین در شمال و پاسخ سوال “برای خرید زمین به چه نکاتی باید توجه کرد” را تشریح کنیم با این امید که در این مسیر ولو اندک همراه‌تان باشیم.

کانال خرید و فروش زمین شمال

زمین مسکونی

نوع سوم که زمین مسکونی نامگذاری می‌گردد کمترین حجم از زمین‌های موجود در شمال را شامل می‌شود، خریدار چنین زمینی می‌تواند جواز ساخت کسب کند و آپارتمان و ویلای مورد نظرش را در این زمین بالا ببرد. این زمین مختص ساخت واحد مسکونی است.

عموما به هنگام خرید زمین شمال با واژه‌هایی همچون زمین جنگلی یا ساحلی نیز مواجه خواهید شد مقصود از این دو عبارت، زمین‌هایی هستند که در جوار جنگل و یا ساحل قرار گرفته‌اند. هر کدام از این‌ها در زمره یکی از سه مورد بالا جای خواهد گرفت، بدین معنا که زمین ساحلی می‌تواند مسکونی باشد و مناسب برای ساخت، می‌تواند از نوع باغات قلمداد گردد و یا حتی زراعی خوانده شود.

 

قبل از خرید زمین شمال حتما استعلام بگیرید

پیش از آن که زمین را خریداری نمایید و قرارداد را امضا کنید می‌بایست از شرایط زمین استعلام بگیرید تا اطمینان حاصل کنید زمین مورد نظر فاقد مشکل است، درون بافت قرار دارد و کاملا قانونی است. (همین جا اضافه کنیم که زمین را در صورتی خارج از بافت می‌نامند که هیچ نوع کاربری برای آن تعریف نشده باشد، به عبارتی هیچ استفاده‌ای از این زمین نشود و دارای کاربردی نباشد. چنین زمین‌هایی ممکن است بعدها با روی کار آمدن طرح هادی جدید به داخل بافت آمده و شرایط‌شان تغییر کند که گاهی این تغییر نیازمند گذشت ده سال زمان است!). استعلام مزبور قابل دریافت از طریق دهیاری‌هاست هرچند می‌توانید از فروشنده نیز ارائه استعلام را خواستار شوید.

کانال خرید و فروش زمین شمال

پس از آن که استعلام را مشاهده کردید و مطمئن شدید کاربری زمین همان است که مدنظر شماست می‌توانید قرارداد را امضا کنید و رسما ملک را به نام خویش بزنید. این مبایعنامه می‌بایست توسط مشاور املاک تنظیم گردد و دارای مهر شورا و البته کدرهگیری باشد. چنان‌چه به هنگام خرید زمین شمال مطلع شدید سند فاقد مهر شورا و یا کدرهگیری است بدانید این سند قانونی نیست و قابل استناد نخواهد بود. اما چنان‌چه مراحل مذکور را گام به گام طی کنید در نهایت موفق به خرید زمینی سالم و کاملا قانونی در شمال خواهید شد، زمینی که مالکش از نظر قانونی و رسمی شما هستید.

پس از آن که صاحب این زمین شدید می‌توانید در راستای تهیه سند تک برگ و احداث ویلا در زمین مذکور اقدام نمایید.

 

نحوه استعلام نوع کاربری زمین

برای هر یک از زمین‌های موجود در شمال کاربری متفاوتی وجود دارد، این که نحوه استعلام کاربری زمین چگونه است؟ باید مطلب زیر را مطالعه نمایید.

استعلام نوع کاربری زمین را می‌توانید از دوایر دولتی همچون اداره جهاد کشاورزی و اداره منابع طبیعی شهر و محلی که زمین در آن قرار دارد استعلام کنید.

البته در گام نخست استعلام برای خرید زمین را می‌توانید از دهیاری روستا یا محلی که زمین در آن قرار دارد انجام دهید.

کانال خرید و فروش زمین شمال

نکات مهم در خرید زمین در شمال که باید بدانید:
برای خرید زمین در شمال باید به 4 گام با موارد زیر اشاره داشت.

گام اول:

 1. هدف از خرید زمین را مشخص کنید (سرمایه گذاری، سکونت و ساخت و ساز، کشاورزی یا باغداری)

 دوم:

 1. تحقیق و کسب اطلاعات کافی و لازم از منطقه مورد نظر
 2. موقعیت جغرافیایی ملک
 3. طرح‌های توسعه مربوطه
 4. نوع کاربری زمین
 5. استعلامات 5 گانه
 6. شناسایی مالک واقعی
 7. کسب اطلاعات از افراد مجرب

سوم:

 1. تحقیق در مورد قیمت واقعی منطقه و محدوده زمین
 2. انجام مذاکره با فروشنده زمین
 3. بررسی جوانب و رسیدن به توافق اولیه با مالک

چهارم:

 1. انتخاب مشاور املاک معتمد
 2. عقد قرارداد بین طرفین
 3. بررسی کلیه استعلامات و مدارک اصلی
 4. تنظیم قرارداد مبایعنامه در سربرگ اصلی دفتر املاک
 5. مشخص نمودن زمان تسویه حساب نهایی و حضور در دفترخانه
 6. دریافت کد رهگیری از مشاور املاک معتمد مربوطه

کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال آمل | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال سرخرود | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال محمودآباد | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال بابلسر | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال فریدونکنار | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال ایزدشهر چمستان نور رویان | کانال تلگرام خرید و فروش زمین شمال

پیشنهادها

آمار پیشنهادات : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید