کانکس باغی در امیرکلا

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 7771

  • تاریخ ارسال: 2022/12/24

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: بابل

  • بازدیدها: 13

توضیحات آگهی

کانکس باغی در امیرکلا | کانکس باغی قیمت در امیرکلا | کانکس فروشی | کانکس دست دوم |  کانکس ویلایی | قیمت کانکس ویلایی 40 متری | کانکس باغی | کانکس مسکونی | قیمت کانکس 3 متری | قیمت کانکس ویلایی ۶۰ متری

09115706548

09391218582

01143239307

حبیبی – اکبری

کانکس باغی در امیرکلا

کانکس چیست

این طور می توان گفت که کلمه کانکس به نوعی سازه پیش ساخته اطلاق می شود که مانند هر بنایی دارای حداقل چهار دیوار ، یک سقف و کف به همراه یک درب ورودی باشد . از مهمترین ویژگی های آن قابلیت جابجایی ، استفاده از مصالح سبک و پیش ساخته بوده که قطعات آن بدون استفاده از بتن یا آرماتور و یا هر نوع ملات دیگری و فقط از طریق اتصالات جوش ، پیچ یا پرچ به یکدیگر متصل شده اند.کلمه کانکس دارای معادل انگلیسی کیوسک است که در لغت فارسی نیز گاها از کیوسک به جای کانکس استفاده می شود اما در واقع کانکس در برگیرنده انواع مختلفی از سازه های پیش ساخته با ابعاد و کاربری های مختلفی است با این تفاوت که کیوسک به سازه های کوچکتر و معمولا دارای کاربری های فروشگاهی و نگهبانی اطلاق می شود.

کانکس باغی در امیرکلا

کاربرد کانکس چیست

اگر چه در ابتدای امر کانکس ها دارای کاربرد محدودی بوده و فقط یا به عنوان کیوسک و دکه و یا به عنوان سازه های اسکان موقت برای کارگران ساختمانی استفاده می شد اما به مرور زمان و با پیشرفت این صنعت تقریبا می توان گفت امروزه هر نوع بنایی با هر نوع کاربری را می توان با استفاده از انواع کانکس ساخت که مهمترین آنها نوع های ویلایی ، اداری ، مسکونی ، فروشگاهی ، حراستی ، اتاق کنترل ، گیت های ورود و خروج ،سازه های صنعتی ، کمپ های بزرگ آموزشی و درمانی و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود. البته تمامی این نوع ها از نظر امکانات داخلی و نوع مصالح ساخت و نقشه و حتی ابعاد با یکدیگر متفاوت بوده که در ابتدا با توجه به نوع کاربری نقشه های آنها تدوین و سازه بنا می شود.

کانکس باغی در امیرکلا

مزایای کانکس چیست

این سازه ها دارای مزایای زیادی هستند که باعث رونق این صنعت گردیده که می توان مهمترین مزایای کانکس به نمونه های زیر تقسیم نمود.
1. قابلیت جابجایی و حمل از محلی به محل دیگر
2. سبک بودن سازه که باعث مقاومت آن در برابر زلزله می گردد.
3. قابلیت ایجاد انواع کاربری ها با کانکس
4. قابلیت تغییر کاربری و یا افزایش مساحت و یا ارتقاع سازه
5. در دسترس بودن لوازم و قطعات مورد نیاز برای بازسازی
6. استفاده از عایق های حرارتی در جداره ها که باعث کاهش اتلاف انرژی می گردد.

کانکس باغی

آیا باغ دارید؟ آیا چند روزیست در پی مکانی مسقف در گوشه‌ای از باغ خود هستید؟ نظرتان در مورد کانکس باغی چیست؟

کانکس باغی در امیرکلا

شاید در گذشته کانکس باغی که در محوطه باغ نصب می‌شد در قالب یک اتاق ساده یا همان اتاقک بود. الان تا حدود زیادی اوضاع فرق کرده است.

کانکس باغی در امیرکلا

امکاناتی چون سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، وجود چند اتاق، کمد دیواری، تأسیسات برق، مخابرات، اینترنت، لوله کشی آب، وجود مخزن آب، سیستم گرمایشی – سرمایشی و… وجود دارد و گاهی اصلاً نمی‌توان بین یک منزل خارج از باغ و داخل تفکیکی قائل شد. بدین ترتیب کانکس پیش ساخته باغ را می‌توان به شکل تکی، دوقلو، کانکس دوبلکس به مرحله اجرا درآورد و در کوتاهترین زمان مورد بهره برداری قرار داد.

انواع کانکس

کانکس نگهبانی در امیرکلا

نگهبانی : این نوع معمولا دارای ابعاد کوچک و برای استقرار نگهبان یا پرسنل حراست در ورودی مجموعه ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد و شرایط آن بگونه ای است که نفر به تمامی جهات دید کامل داشته باشد تا بتواند کل محدوده را تحت کنترل داشته باشد.

کانکس کارگاهی در امیرکلا

از این رو استفاده از کانکس کارگاهی بهترین گزینه برای این نیاز بشمار می رود و انواع معمولا با ابعاد و اندازه های متفاوتی در هر کارگاه می توان آن ها را یافت.

کانکس باغی در امیرکلا

کانکس ویلایی : استفاده به عنوان خانه پیش ساخته از این سازه ها باعث بوجود آمدن محصولی بنام کانکس ویلایی گردید که این سازه به مانند یک خانه مجهز دارای اتاق های متعدد و سرویس بهداشتی می باشد.بسته به ابعاد امکانات داخلی آن نیز متغییر بوده و بیشتر در مناطقی مانند لواسانات و شهر های خوش آب و هوا از آنها استفاده می کنند.

کانکس باغی در امیرکلا

سرایداری : در بسیاری از مجتمع های آپارتمانی بخصوص اداری و گاها مسکونی با تعداد واحد های زیاد نیاز به یک سرایدار یا نگهبان دارند که بصورت دائمی در آنجا مستقر باشد از این رو برای سکونت و استقرار نگهبان و خانواده اش اقدام به تهیه یک کانکس سرایداری می کنند که معمولا در حیاط یا پارکینگ مجتمع قرار می گیرد.

کانکس فروشگاهی در امیرکلا

این نوع معمولا ابعاد کوچکی داشته که دارای کرکره های برقی و نورپردازی برای روشنایی در هنگام شب می باشد.

کانکس خدمات شهرداری در امیرکلا

کیوسک خدمات شهری : این سازه ها وظیفه ارائه خدمات مختلف اجتماعی و شهروندی را در داخل فضای شهری دارند که از جمله مهمترین آنها ایستگاه های دوچرخه ، کیوسک های دستگاه خودپرداز بانکی ، اهدای خون ، ارائه مشاوره های پزشکی و عرضه محصولات فرهنگی می باشد.

کانکس چرخدار در امیرکلا

چرخدار : نوع چرخدار معمولا برای کاربری هایی که نیاز به جابجایی های زیاد دارند مورد استفاده قرار میگیرد و گاها با نام کاروان های سیار یا کاروان مسافرتی نیز از ان یاد می شود.نمونه های بارز آن ایستگاه های سیار پلیس راه و کاروان های توریستی می باشد.
شرکت تولید کانکس باغی در امیرکلا | شرکت تولید کننده کانکس باغی در امیرکلا | کارگاه شرکت تولیدی کانکس باغی در امیرکلا | مرکز فروش کانکس باغی | تولید و پخش عمده کانکس باغی

پیشنهادها

آمار پیشنهادات : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه های مورد نیاز مشخص شده اند *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید