کرکره برقی در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 6445

  • تاریخ ارسال: 2022/12/07

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 20

توضیحات آگهی

کرکره برقی در سرخرود

کرکره برقی سرخرود | کرکره برقی در سرخرود | فروش و نصب کرکره برقی سرخرود | فروش و نصب کرکره برقی و راه بند سرخرود | فروش و نصب کرکره برقی پارکینک-مغازه-سوله-پنجره ویلا آپارتمان ساحلی-انباری در سرخرود

درباره گروه فنی مهندسی لطفی

گروه فنی مهندسی ویلا تک از سال ۱۳۸۵ تاکنون بعنوان یکی از پیشگامان صنعت ساختمان در بخش درب های اتوماتیک،زمینه ساز برقراری امنیت و آرامش بوده و کماکان زینت بخش پروژه های صنعتی و مسکونی می باشد. هسته اصلی این گارگروه فنی مهندسی ما با بهره گیری از دانش روز و کادری مجرب متشکل از مهندسین معماری و برق و الکترونیک بعنوان اولین کار گروه در زمینه اتوماسیون انواع درب و راهبند در شمال کشور در استان مازندران مطرح بوده و خواهد بود.
اکنون گروه فنی مهندسی ویلا تک در دومین دهه‌ فعالیت خود رضایت مشتریان، نصب مهندسی، گارانتی حقیقی و استفاده از تکنسین‌های مجرب را به بدیهی‌ترین و اولین اصول کاری کار گروه فنی ویلا تک تبدیل کرده است. 
ما اعتقاد داریم که کار با کیفیت حق اولیه مشتری است و بر این اعتقاد پایبند مانده‌ایم. 
برای ما فروش آغاز یک تعهد است.

09391218582

01143239307

حبیبی

برای تخمین قیمت کرکره برقی، شما مشتری گرامی ابتدا باید قیمت تیغه کرکره برقی انتخابی و قیمت موتور مورد نظر را محاسبه کرده تا در انتها بتوانید قیمت کرکره برقی خود را بدست آوردید.

لازم به ذکر است که شما همچنین می توانید برای دریافت قیمت دقیق کرکره برقی به صورت روز اقدام به تماس با شماره های ویلا تک نمایید.

چنانچه شما خواهان خرید کرکره برقی پارکینیگی و یا فروشگاهی و یا خرید یک کرکره اتوماتیک با سنسور ها و قطعات مختلف هستید می توانید پس از انتخاب قطعات مختلف کرکره برقی خود از ما برای دریافت مشاوره و خرید همراه با نصب اقدام نمایید.

تعرفه قیمت کرکره برقی

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب کرکره برقی اهمیت دارد، قیمت آن است. قیمت کرکره برقی با توجه به جنس ،اندازه ،نوع موتور و تیغه آن متفاوت است. شما می توانید اطلاعات کافی درباره ی قیمت کرکره برقی  آن را اینجا مشاهده کنید.ابتدا به بررسی نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در نهایت به معرفی تک تک عوامل موثر در این محاسبه را شرح می دهیم و لیست قیمت محصولات را برای شما قرار میدهیم. دوستان گرامی، خواهشمندیم جهت بررسی دقیق به دلیل نوسانات قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 محاسبه قیمت هر متر مربع کرکره برقی

قیمت کرکره = هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه موتور کرکره برقی + هزینه شفت + هزینه نصب و آهنکشی + هزینه آهن + کرایه حمل تا پروژه

هزینه تیغه کرکره برقی = هزینه روز تیغه کرکره برقی x مساحت دهنه

قیمت روز تیغه = وزن تیغه در هر متر مربع و قیمت روز انواع تیغه و کیفیت آلیاژ در هر نوع تیغه

مساحت دهنه = عرض دهنه x ( ارتفاع + 30 سانتی متر )

موتور کرکره برقی = وزن تیغه در مساحت کل و نوع موتور کرکره برقی

نوع موتور کرکره برقی = مدل کلی موتور و نوع ولتاژ و جنس سیم پیچ و اندازه روتر و نوع گیربکس

شفت = نوع لوله ( 8 یا 11 ) و ( قیمت روز لوله در هر متر طول x عرض دهنه )

نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت و نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن و قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

کرکره برقی چیست؟
 موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده از کرکره برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود.به همین دلیل استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد.

کرکره برقی سرخرود

در سیستم های صنعتی استفاده از کرکره برقی به وفور به چشم می خورد و فضا را مدرن تر نشان می دهد
کرکره برقی سرخرود برای پنجره | کرکره برقی سرخرود برای درب ورودی | کرکره برقی سرخرود برای پارکینگ | کرکره برقی سرخرود برای انبار و مغازه

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید