کلاس آموزش شنا مبتدی در سرخرود

1 از
قبلی بعدی

جزئیات آگهی

  • شناسه تبلیغ: 13065

  • تاریخ ارسال: 2023/02/13

  • شرایط: بدون استفاده

  • موقعیت مکانی : مازندران

  • شهر: سرخرود

  • بازدیدها: 11

توضیحات آگهی

کلاس آموزش شنا مبتدی در سرخرود

کلاس آموزش شنا مبتدی در سرخرود | کلاس آموزش شنا به کودکان در سرخرود | آموزش گام به گام شنا برای مبتدیان در سرخرود | آموزش تخصصی شنا کودکان به صورت خصوصی

کلاس آموزش شنا مبتدی در سرخرود

آکادمی شنای تلما در سال 98 فعالیت خود را به صورت رسمی با کسب مدرک از هیات شنای استان مازندران آغاز کرده است.آکادمی شنا تلما با هدف ارائه انواع آموزش های ورزش شنا با متدهای روز دنیا و صورت تخصصی فعالیت خود را شروع کرده است.آکادمی شنای تلما در زمینه های زیر فعالیت آموزش خصوصی دارد:
(1) آموزش شنای چهار گانه از مبتدی تا سطح قهرمانی
(2) اصلاح تکنیک های شنای 4 گانه از سطح مبتدی تا آمادگی برای مربیگری
(3) آب درمانی و دوره های درمانی برای بیماران حرکتی و روحی
(4)لاغری و کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام دلخواه تنها با شرکت در دوره های ویژه تناسب اندام آکادمی شنای تلما

۰۹۱۱۷۸۰۵۸۷۷ ترمه چهره آزاد

 

کلاس آموزش شنا مبتدی

مدیریت آکادمی شنای خصوصی تلما سرکار ترمه چهره آزاد دارای کارت مربی درجه یک رسمی از فدراسیون شنا و هیئت شنا استان با سابقه طولانی در آموزش شنای باشند.
امید بر آن می رود که با تلاش و همت ما در آکادمی خصصی شنای تلما این مجموعه تبدیل به یک مرجع رسمی برای شنا آموزی در مازندران گردد.

کلاس آموزش شنا مبتدی

بهترین سن برای آموزش شنا در کودکان آموزش شنا به کودکان باید در زمانی اتفاق بیافتد که کودک آمادگی و علاقه خود را نسبت به شنا کردن نشان دهد. اگر کودک شما به بازی با آب در وان علاقه دارد می توانید آموزش شنا را شروع کنید.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

بسیاری از کودکان به حمام کردن و باز ی با آب در وان و همچنین غوطه ور شدن در آب علاقه فراوان دارند و از این کارها لذت می برند بنابراین چنانچه در این بخش از مقاله گفته ایم می توانید کودک خود را به استخر برده و اجازه دهید تحت مراقبت شما با آب بیشتر آشنا شود و از بازی کردن در آب لذت ببرد، به این ترتیب کم کم می توانید شنا کردن را هم به او آموزش دهید.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

فواید ورزش شنا برای کودکان
شنا برای کودکان بسیار مفید است و سبب بالا رفتن آمادگی قلبی- عروقی آنها خواهد شد . شنا سبب حفظ تعادل کودکان کوچکتر شده و عضلات پای آنها را تقویت می کند. شنا حس اعتماد به نفس و استقلال به کودکان می بخشد طوری که بتوانند به توانایی های خود اکتفا نمایند.شنا و بازی در آب سبب باز شدن ذهن کودک و ایجاد احساس شادی در او شده ، این تفریح اشتهای کودک را افزایش می دهد و دارای فواید جسمی و روانی است.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

پیش از این هم در بخش های قبلی ورزش و تناسب اندام در مقاله توضیح دادیم شنا کرد باعث می شود تا کودکان انرژی شان را تخلیه کنند و این موضوع به خصوص برای کودکان بیش فعال بسیار خوب است و باعث می شود کمی آرام تر باشند.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

سن مناسب آموزش ورزش شنا
جنین در طول 9 ماه بارداری در شکم مادر درون محیط مایعی قرار دارد بنابراین اگر نوزاد تازه به دنیا آمده را درون آب قرار دهید در چند ساعت اول تولد می تواند دست و پا بزند و خودش را شناور نگه دارد .

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

کودک را از 6 ماهگی یا یک سالگی به بعد می توان آب آشنا کرد به طوری که پدر یا مادر کودک را در آغوش گرفته و وارد آب شود اما نباید به هیچ وجه کودک را از خود جداکنند و فقط کودک باید در آغوش پدر یا مادرش با آب تماس داشته باشد زیرا در این سن کودک روی حرکاتش کنترلی ندارد تا بتواند بازی خاصی انجام دهد.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

برای آموزش شنا به کودکان باید تا 4 سالگی کودک صبر کرد تا او بتواند خودش را روی آب نگه دارد و مهارت های شنا را بیاموزد.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

اما نباید زیر 4 سالگی به فرزندتان شنا یاد بدهید زیرا عضلات و سیستم عصبی کودک درزیر این سن هماهنگ نیست و او نمی تواند تکنیک های شنا را بیاموزد و فشار زیادی به عضلات او وارد می شود، همچنین احتمال دارد که آب را ببلعد و آب زیادی وارد ریه و دستگاه گوارش خود نماید که این کار بسیار خطرناک است.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

شنا و هیچ ورزش دیگری نباید به کودک فشار وارد نماید ودر او استرس ایجاد کند . اگر والدین به کودک خود برای یادگیری چنین ورزش هایی اصرار نمایند کودک از ورزش زده می شود.

بازی های مناسب کودکان 2 ساله در آب
پس از دو سالگی و بعد از اینکه کودک توانایی راه رفتن را بیاموزد ، می توان او را در آب کم عمق قرار داد تا بازی کند و راه برود اما هیچگاه از کنار فرزندتان دور نشوید و او را تنها نگذارید.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

در سن دو سالگی می توان به کودک توپ بازی در آب را آموخت اینگونه که شما باید توپ را در آب بیندازید تا او توپ را بگیرد. همچنین کودک شما می تواند انواع اسباب بازی های پلاستیکی خود را برای بازی کردن درون آب ببرد.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

آب مناسب برای بازی کودکان
آب های آرام که موج و تلاطم ندارند بهترین آب برای شنای کودک هستند . بنابراین کودکان بهتر است از استخرهای خیلی کوچک مخصوص کودک یا استخرهایی که برای شنای مادر و کودک طراحی شده، به این شرط که نکات بهداشتی استخرها رعایت شده باشد و کلر آن ها استاندارد باشند ، استفاده نمایند.

معایب شنا کردن در استخر برای کودکان

آب تنی یا شنا کردن در استخرها معایبی نیز دارد که یکی از مهم ترین معایب آنها ، حساسیت نسبت به کلر آب است زیرا در صورتی که کلر وارد منافذ تنفسی کودک شود در او آلرژی تنفسی ایجاد می کند و اگر کلر آب در حد استاندارد نباشد، آلرژی شدید تر خواهد شد .

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

کودکانی که مبتلا به آسم هستند در صورتی که برای شنا به استخرهایی که کلر آب آنها زیاد است بروند ، دچار آلرژی های بینی به خصوصآلرژی های ریوی می شوند و به علائمی مانند سرفه، خس خس سینه و… مبتلا خواهند شد. بنابراین اگر کودکتان را به استخر می برید، او را به استخری ببرید که میزان کلر آب آن مرتب اندازه گیری گردد.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

از دیگر معایب بردن کودکان به استخر این است که اگر کودک به استخری وارد گردد که آب آن آلوده باشد و چند روز بدون اینکه تصفیه شود، مورد استفاده قرار بگیرد می تواند منبعی برای عفونت های باکتریال باشد و در سینوس ها و ریه کودکان وارد شود و عفونت های سینوسی و ریوی ایجاد نماید.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

و اگر آب استخر منبع عفونت های قارچی باشد و در تماس با پوست ، عفونت های قارچی پوست را ایجاد می کند یا اگر آب استخر منبع عفونت های مایکوباکتریوم باشد. این عفونت ها، روی سطح پوست به آرامی فعالیت می کنند و ضایعه های پوستی را ایجاد می کنند.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

اگر کودکان به طور همزمان وارد استخر شوند به طوری که برخی از آنها قادر به علت عدم کنترل ادرار و مدفوع خود آب را آلوده نمایند و آب استخر به موقع تعویض نشود و سیتسم فیلتراسیون و تصفیه هم برای استخر وجود نداشته باشد ، متعاقب استفاده از این استخرها بیماری های گوارشی و بیماری ناشی از فعالیت بعضی از ویروس های خاص مانند آدنوویروس ها بین کودکان شیوع پیدا می کند .

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

خطر عفونت های ادراری برای دختربچه ها بعد از ورود به استخر آلوده نیز وجود دارد پس بهتر است فرزندتان را به استخرهای استاندارد ببرید یا در خانه استخر بادی کوچکی را با آب پر کنید و اجازه دهید در آن بازی کند.

آموزش شنا کودکان سرخرود

در شرایط زیر کودک را به استخر نبرید:

اسهال: اگر فرزندتان دچار اسهال است او را به استخر نبرید زیرا بهترین پوشک ها نیزنمی توانند از وارد شدن باکتری به آب جلوگیری کنند و در این صورت آب استخر آلوده می شود.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

عفونت گوش: شنا سبب افزایش خطر عفونت کانال خارجی گوش می شود پس اگر فرزندتان از قبل دچار عفونت گوش است او را شنا نبرید زیرا سبب می شود مشکلش دو چندان شود.

کلاس آموزش شنا مبتدی سرخرود

سرفه و سرماخوردگی: از دیگر عواملی که باعث آلوده شدن آب استخر می شود آبریزش بینی و سرفه است همچنین سردی آب می تواند سرماخوردگی کودکتان را تشدید نماید.

آموزش شنا مبتدی سرخرود

عفونت چشم: شنا کردن با عفونت چشم، چشم ها را آزار می دهد و باکتری را به دیگران انتقال خواهد داد.
آسم، آلرژی و اگزما: هنگام ابتلا فرزندتان به آسم یا آلرژی او را به استخر نبرید زیرا کلر استخر بیماری او را بدتر می کند. اگر فرزندتان اگزما دارد، از او مراقبت ویژه ای نمایید و با پزشکش مشورت کنید.

آموزش شنا کودکان سرخرود

نکاتی برای انتخاب استخر شنا مناسب برای شنای کودکتان
برای کاهش ریسک سرایت عفونت استخر باید دارای حوضچه جداگانه ویژه نوزادان باشد.
کودک خود را به استخری ببرید که آب آن به صورت منظم عوض می شود.
کودک خود را به استخر سرپوشیده که دارای دستگاه های تهویه است ببرید.
استخری با عمق کم انتخاب کنید تا بتوانید به خوبی مراقب فرزندتان باشید.
برای مواقع ضروری حضور نجات غریق در کنار استخر الزامی است.

 آموزش شنا مبتدی سرخرود

وسایل مورد نیاز برای بردن کودک به استخر شنا

پوشک استخری: پوشک استخری پوشکی است که داخل آب باد نمی کندو دارای چسب های بیشتر و خاصیت الاستیسیته یا کشسانی بالاتری هستند و باعث می شود ادرار و مدفوع کودک به آب وارد نشود.

آموزش شنا مبتدی سرخرود

اسباب بازی های آبی: برای سرگرم کردن بچه ها در استخر اسباب بازی های ضدآبی که روی سطح آب شناور می مانند همراه خود ببرید.
حوله: یک حوله نرم برای خشک کردن فرزندتان نیاز دارید.

آموزش شنا مبتدی سرخرود

شیشه شیر و میان وعده: یک شیشه شیر و پوره میوه هایی مثل موز همراه خود ببرید زیرا بعد از استخر، کودکتان گرسنه می شود.

 آموزش شنا مبتدی سرخرود

لباس اضافه: یک دست لباس اضافه را همراه خود برای کودکتان به استخر ببرید.

پیشنهادها

آمار پیشنهاد : 0  پیشنهاد این تبلیغ

شما هم پیشنهاد دهید

برای پیشنهاد دادن باید وارد سایت شوید *

قیمت

classiera loader

دیدگاه

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های موردنیاز مشخص شده اند. *

با موفقیت! با تشکر از ارسال دیدگاه شما ، پس از بررسی نمایش داده خواهد شد
شما ممکن است یکی از فیلد ها را خالی را بگذارید یا خیلی سریع می توانید ارسال کنید