classiera loader

درباره ما

نیاز شمال، پاسخی واقعی به نیاز شما در ایران

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

سایت نیاز شمال پاسخی قطعی به این نیاز می باشد. هدف تیم ما در نیاز شمال ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید. همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با آگاهی کامل بهترین روش را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

نیاز شمال با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما کاربران گرامیان را جلب نماید. ما می دانیم برای اینکه بمانیم باید با نیازهای واقعی شما کاربران گرامی نیاز شمال آشنا شویم و تمام سعی خود را در بر آوردن نیازهای شما انجام خواهیم داد.

 

نیاز روز در سال 1395 متولد شد. در آن سال تعداد سایت های فعال در حوزه تبلیغات آنلاین به تعداد محدودی بودند و صاحبان کسب و کارها نیز آشنایی چندانی با تبلیغات در فضای مجازی نداشتند. با گسترش اینترنت در کشور و آشنا شدن بیشتر مردم، هر روز مثل قارچ سایتی جدید در این حوزه از گوشه ای رشد می کرد تا جایی که ظرف کمتر از 5 سال تعداد سایت های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین به چندین هزار رسید.

این حجم انبوه از سایت های تبلیغات آنلاین به همان سرعت که ایجاد می شدند، یکی پس از دیگری نیز از صحنه روزگار حذف می شدند و مشتریان خود را بلا تکلیف و زیان دیده رها می کردند. مشکل اصلی این سایت ها عدم توجه به نیازهای واقعی مشتریان و تمرکز صرف بر روی کسب درآمد بدون ایجاد ارزش و سود برای مشتریان بود.

ولی ما آمده ایم تا بمانیم و بعد از فراز و نشیب های فراوان، امروز که 6 سال از عمر آن می گذرد،خیلی از صاحبان مشاغل و کسب و کارها به ما اعتماد کرده اند و از خدمات نیاز شمال استفاده می کنند. این چیزی است که ما را به ادامه دادن این راه امیدوار و از نتایج تلاش هایمان مطمئن می کند.

 

خدمات و امکانات نیاز شمال

 

شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان و یا ویژه در سایت نیاز شمال درج کنید. این مرکز اصلی خدمات ما برای شما کاربران عزیز می باشد ولی همه خدمات ما این نیست.

آگهی دهندگان اینترنتی، مخصوصا آنهایی که قصد درج آگهی در مورد کسب و کار خود را دارند، نیازهای مخصوص به خود را داشته که هر روز نیز با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین فناوری تغییر کرده و گسترش می یابند. در نتیجه ما برای پاسخ به هر یک از نیازهای شما امکانات سایت را توسعه داده ایم.

 

تیم های کاری نیاز شمال

 

برای اینکه بتوانیم همواره در حال رشد و توسعه بوده و در عین حال در کنار شما، پاسخگوی نیازها و سوالات شما مشتریان گرامی باشیم، از فعالیت چندین تیم مختلف در نیاز روز بهره می بریم.

 

1- تیم فنی و توسعه نرم افزار

وظیفه این تیم، توسعه فنی وب سایت نیاز شمال است. این تیم به طور مرتب مشکلات و ایرادات فنی پیش آمده در نیاز شمال را بررسی و رفع عیب می کند و همچنین طرح های توسعه ای نیاز شمال را در حوزه فنی اجرا می نماید.

پرسنل تیم ما از افراد متخصص و با کارایی بالا تشکیل شده که با دقت فراوان برای این شغل انتخاب شده اند.

 

3- تیم بازاریابی و فروش نیاز شمال

وظایف این تیم، بازاریابی تلفنی از مشتریان و معرفی خدمات و امکانات نیاز شمال به آنها است. اعضای این تیم در ابتدا سعی می کنند که مشتری را شناخته و با زمینه فعالیت و نیازهای وی آشنایی کافی پیدا کنند. سپس با توجه به نیاز و نوع فعالیت مشتری، سرویس های مختلف نیاز شمال را به او پیشنهاد دهند. فقط در این صورت است که مشتری از خدمات ما بازخورد مناسب را خواهد گرفت و به مشتری دائم ما تبدیل خواهد شد.

 

سخن پایانی نیاز شمال

ایده های بزرگی در سر داریم و کارهای زیادی را برای انجام در آینده برنامه ریزی کرده ایم که یکی پس از دیگری رونمایی خواهند شد. تنها امیدمان این است که تلاش هایمان باعث رضایت شما شود و رونقی به کسب و کار شما بیافزاید.

 

لازم به ذکر است نام و برند تجاری نیاز شمال niazshomal.ir نیز در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت گردیده است.

نیاز شمال توانسته است در مدت زمان کوتاه مشتریان زیادی را جذب خود کند و با راهکارهای نوین در امر تبلیغات اینترنتی نقش بسزایی را ایفا نماید

در صورت داشتن انتقاد،پیشنهاد ، دریافت تعرفه های تبلیغات و یا هر گونه مشکل در سایت از صفحه تماس با ما اقدام نمایید . لازم به ذکر است تایید آگهی شما توسط ما در 24 ساعت کاری انجام می گردد.

صاحب امتیاز : قاسم حبیبی