خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

املاک VIP چمستان

  • ارسال شده: ۰۳/۱۰/۱۳۹۹ ۱۴:۴۹
  • انقضاء: 335 روز, 13 ساعت
املاک VIP چمستان

توضیحات بیشتر

املاک VIP چمستان

املاک VIP چمستان- وی آی پی پروفسور حسینی | املاک VIP چمستان مازندران مدیریت پروفسور حسینی | املاک VIP چمستان خرید و فروش زمین | املاک vip چمستان خرید و فروش ویلا | املاک VIP چمستان خرید و فروش باغ ویلا

املاک VIP چمستان

جهت استعلام قیمت و سفارش خرید با شماره ۰۹۱۳۰۰۰۰۶۱۷ پروفسور حسینی تماس بگیرید

آدرس مجتمع فرهنگی تجاری دانشگاه نیما محمودآبلاد

املاک VIP چمستان

املاک VIP چمستان

املاک VIP چمستان

املاک VIP چمستان

املاک VIP چمستان

راه حل های حرفه ای برای مشاوره در زمینه خرید و فروش انواع ملک، ما را بر آن داشت که با برنامه ویژه ای پس از سالها تلاش بصورت مستمر  در امور ملکی با پشتکار فراوان و اعتماد به نام درخشان املاک وی آی پی قربانی  که شما به آن ، اعتبار می بخشید ؛ باشیم.

املاک VIP چمستان

نسل جدید با استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی روش‌های کار در مشاورین املاک را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در مشاورین حرفه ای املاک هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول در امر خرید – فروش – اجاره – معاوضه و مشارکت مجبور می‏‌کند.

املاک VIP چمستان

این روزها دیگر افراد روشهای مدرن مشاوره را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن و خاص می پسندند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت مشاورین حرفه ای با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. تیم ما سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی در حرفه کاری خود می باشد.

املاک VIP چمستان

امروزه ارزش وقت و زمان ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار مهم شده است. ما برای این وقت و زمان ارزشمند شما برنامه ریزی بهتری کردیم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی و دوندگی های بدون نتیجه در زمینه املاک معنایی در افکار و ایده های ما و شما ندارد.

املاک VIP چمستان

شرایط فعلی انسان‌ها، ما را مجور می‏‌کند که با تغییر روش در الگوهای قدیمی و نا‏ کار آمد مشاوره های طولانی و بدون نتیجه، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنیم. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال ریسک پذیر تر مانند جابجایی ملک و نقل مکان کردن دارد.

املاک VIP چمستان

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتر و عاقلانه تری وجود دارد، از جمله برای انتخاب بهترین مشاورین املاک با گشتن در وب سایتهای املاک و یا نیازمندی های استانی میتوان یافت دیگر کمتر کسی برای مشاوره در زمینه ملک، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

تعهد تیم مشاورین املاک وی آی پی قربانی (VIP)

۱- تعهد
۲- احترام
۳- راستی و صداقت
۴- عملکرد
۵- سادگی
۶- شفافیت
۷- همکاری

با رسیدن به بهترین و  مطلوب ترین ملک پیشنهاد جهت سرمایه گذاری برای شما مابه آرامش بیشتری خواهیم رسید.

املاک VIP چمستان

در همین راستا تیم املاک وی آی پی با مدیریت : جناب آقای قربانی که از سال ۱۳۹۹ در استان مازندران شروع به فعالیت نموده و با بازار پر هیاهو و هزار چهره ملک آشنا شده در نهایت با تلاش های بی وقفه و کسب تجربه و آموزشهای لازم در زمینه ملک ؛ موفق به تاسیس املاک VIP در سال ۱۳۹۰ شدند.

املاک VIP در چمستان

املاک VIP افتخار دارد با کادری موفق در محیطی آرام ، مدرن و گردآوری مجموعه ای پویا با خدمت رسانی مطلوب تر همواره نام املاک وی آی پی قربانی را در خاطره ها به یادگار داشته باشد.

املاک VIP در چمستان

آرامش و امنیت شما در مجموعه املاک وی آی پی قربانی  آرمانهای بزرگ ما را به سوی اهدافی بزرگتر در جهت تصمیمات بهتر برای ارائه خدمات در زمینه ملکی تضمین مینماید .

املاک VIP چمستان

املاک VIP در چمستان

شناسه آگهی : 4995fe324c7db488

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

Sponsored Ads

  • Ad 5
  • Ad 3