خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

املاک VIP در نور

  • ارسال شده: ۱۳۹۹-۱۰-۰۲ ۲۱:۴۰
  • انقضاء: 332 روز, 21 ساعت
املاک VIP در نور

توضیحات بیشتر

املاک VIP در نور

املاک VIP در نور- وی آی پی پروفسور حسینی | املاک VIP در نور مازندران مدیریت پروفسور حسینی | املاک VIP در نور خرید و فروش زمین | املاک در نور خرید و فروش ویلا | املاک VIP در نور خرید و فروش باغ ویلا

املاک VIP در نور

جهت استعلام قیمت و سفارش خرید با شماره ۰۹۱۳۰۰۰۰۶۱۷ پروفسور حسینی تماس بگیرید

آدرس مجتمع فرهنگی تجاری دانشگاه نیما محمودآبلاد

املاک VIP در نور

املاک VIP در نور

املاک VIP در نور

املاک VIP در نور

املاک VIP در نور

راه حل های حرفه ای برای مشاوره در زمینه خرید و فروش انواع ملک، ما را بر آن داشت که با برنامه ویژه ای پس از سالها تلاش بصورت مستمر  در امور ملکی با پشتکار فراوان و اعتماد به نام درخشان املاک وی آی پی قربانی  که شما به آن ، اعتبار می بخشید ؛ باشیم.

املاک VIP در نور

نسل جدید با استفاده از اینترنت و فضاهای مجازی روش‌های کار در مشاورین املاک را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در مشاورین حرفه ای املاک هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول در امر خرید – فروش – اجاره – معاوضه و مشارکت مجبور می‏‌کند.

املاک VIP در نور

این روزها دیگر افراد روشهای مدرن مشاوره را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن و خاص می پسندند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت مشاورین حرفه ای با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. تیم ما سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی در حرفه کاری خود می باشد.

املاک VIP در نور

امروزه ارزش وقت و زمان ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار مهم شده است. ما برای این وقت و زمان ارزشمند شما برنامه ریزی بهتری کردیم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی و دوندگی های بدون نتیجه در زمینه املاک معنایی در افکار و ایده های ما و شما ندارد.

املاک VIP در نور

شرایط فعلی انسان‌ها، ما را مجور می‏‌کند که با تغییر روش در الگوهای قدیمی و نا‏ کار آمد مشاوره های طولانی و بدون نتیجه، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنیم. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال ریسک پذیر تر مانند جابجایی ملک و نقل مکان کردن دارد.

املاک VIP در نور

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتر و عاقلانه تری وجود دارد، از جمله برای انتخاب بهترین مشاورین املاک با گشتن در وب سایتهای املاک و یا نیازمندی های استانی میتوان یافت دیگر کمتر کسی برای مشاوره در زمینه ملک، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

تعهد تیم مشاورین املاک وی آی پی قربانی (VIP)

۱- تعهد
۲- احترام
۳- راستی و صداقت
۴- عملکرد
۵- سادگی
۶- شفافیت
۷- همکاری

با رسیدن به بهترین و  مطلوب ترین ملک پیشنهاد جهت سرمایه گذاری برای شما مابه آرامش بیشتری خواهیم رسید.

املاک VIP در نور

در همین راستا تیم املاک وی آی پی با مدیریت : جناب آقای قربانی که از سال ۱۳۹۹ در استان مازندران شروع به فعالیت نموده و با بازار پر هیاهو و هزار چهره ملک آشنا شده در نهایت با تلاش های بی وقفه و کسب تجربه و آموزشهای لازم در زمینه ملک ؛ موفق به تاسیس املاک VIP در سال ۱۳۹۰ شدند.

املاک VIP در نور

املاک VIP افتخار دارد با کادری موفق در محیطی آرام ، مدرن و گردآوری مجموعه ای پویا با خدمت رسانی مطلوب تر همواره نام املاک وی آی پی قربانی را در خاطره ها به یادگار داشته باشد.

املاک VIP نور

آرامش و امنیت شما در مجموعه املاک وی آی پی قربانی  آرمانهای بزرگ ما را به سوی اهدافی بزرگتر در جهت تصمیمات بهتر برای ارائه خدمات در زمینه ملکی تضمین مینماید .

املاک VIP در نور

املاک VIP نور

شناسه آگهی : 8455fe23078cdb39

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

Sponsored Ads

  • Ad 5
  • Ad 3