خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

تولید درب و پنجره UPVC نور

 • ارسال شده: ۱۳۹۷-۰۴-۰۴ ۲۰:۴۹
 • انقضاء: 219 روز, 20 ساعت
تولید درب و پنجره UPVC نور

توضیحات بیشتر

تولید درب و پنجره UPVC نور

تولید درب و پنجره UPVC نور | شمال تولید درب و پنجره UPVC نور | مازندران تولید درب و پنجره UPVC نور | نمایندگی تولید درب و پنجره UPVC نور چمستان رویان ایزدشهر | نماینده تولید درب و پنجره UPVC نور | شمال نماینده تولید درب و پنجره UPVC نور | مازندران نماینده تولید درب و پنجره UPVC نور

 تولید درب و پنجره UPVC

تولید درب و پنجره UPVC

تولید کننده درب و پنجره UPVC در آمل و ارایه خدمات به شهرهای نور، رویان، محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر در مازندران

 گروه تولیدی ویلا تک تولید کننده و عاملیت فروش چندین شرکت تولید و تولید کننده درب و پنجره upvc در استان مازندران در شمال ایران می باشد

شماره تماس جهت سفارش:۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

تلفن دفتر: ۰۱۱۴۴۸۸۷۷۰۴


 تولید درب و پنجره UPVC نوردرب و پنجره UPVC نوردرب و پنجره UPVC نور درب و پنجره UPVC نور

Upvc Windows

پنجره های UPVC

Upvc Doors

UPVC درب

پورفیل upvc

یکی از مطمین ترین و پر مصرف ترین مواد اولیه در ساخت درب و پنجره های ساختمانی بوده مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد. سبکی وزن، خمش پذیری، عدم اشتعال، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولیوژیک، قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف، و انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد، به همین دلیل مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی در صنعت پنجره سازی تبدیل نمود.

درب و پنجره upvc در پروسه تولید
در پروسه تولید در و پنجره UPVC ابتدا پروفیل های مربوطه پس از برش جوش و استفاده از پروفیل های گالوانیزه میانی(جهت تقویت چارچوب اصلی) به یکدیگر متصل می شوند و سپس با دستگیره ها و یراق آلات نوارهای لاستیکی مخصوص و انواع شیشه دو جداره (بنا به نیاز مصرف کننده) به بازار عرضه می گردند. این پنجره ها از خواص و کیفیت منحصر به فردی برخوردند.

کاهش مصرف انرژی

به علت شیارهای خالی میان پروفیل ها نصب شیشه دو جداره بر روی قا لب پنجره و استفاده از درزگیرهای مقاوم لاستیکی در میان قطعات باعث گردیده است تا پنجره به صورت یک سطح عایق موثر در بدنه ساختمان نقش موثری را در کاهش مصرف انرزی و حفظ گرما / سرمای محیط داخلی سا ختمان ایفا کند. مطالعات انجام شده نشان می دهد استفاده از در و پنجره های استاندارد باعث صرفه جویی در مصرف انرژی به میزان ۴۰٫/. می گردد.

عیق رطوبتی

امروزه پدیده آلودگی صوتی بخشی از مشکلات در شهرهای بزرگ بوده و اثرات نامطوب آن در رفتارهای اجتماعی و سلامتی روح و روان شهروندان به وضوح مشاهده می گردد. وجود کانالهای متعدد در میان پنجره ها باعث شده تا علاوه بر سبکتر شدن وزن سازه ها پنجره مانند یک عایق طبیعی عمل نموده و از انتقال صداهای ناهنجار محیط خارج به فضای داخلی جلوگیری گردد.

مقایسه ای از چوب و آلو منیوم و UPVC

 • چوب

 • مزایای چوب:

 1. عایق خوب

 • معایب چوب:

 1. جذب رطوبت

 2. تاب برداشتن

 3. پوسیدن به مرور زمان که در نهایت باعث نفوذ آب و هوا نیز می شود.

 4. نیاز به رنگ و نگهداری دایمی

 • آلومینیوم

 • مزایا آلومینیوم:

 1. تاب بر نمی دارد

 • معایب آلومنیوم:

 1. عایق بسیار بسیار ضعیف

 2. پوسیده و خورده می شود

 3. خراش بر می دارد

 4. جای ضربه روی آن باقی می ماند

 5. فریم و شاسی به طور مکانیکی بهم متصل شده و گاه به گاه از حالت ثابت در آمده پنجره از تنظیم خارج می شود

 6. پنجره های آلومنیومی رنگ شده در معرض خراش و خوردگی هستند

 7. انتقال گرد و غبار به داخل ساختمان

 • UPVC

 • مزایا UPVC

 1. عایق عالی-هوا

 2. تحت هیچ شرایطی نفوذ پیدا نمی کند-

 3. قابلیت تمیز کردن آسان

 4. مقاوم و ماندگار

 5. پوسیده نمی شود

 6. خراش بر نمی دارد

 7. عملکرد آسان

 8. مدل پنجره همان طرحی است که مشتری می خواهد

 9. پوشش رنگ کامل است بنابراین دیگر نیازی به رنگ ندارد

 10. نارسانا بودن در جریان الکتریسیته

 • معایب UPVC

 1. مقاومت با توان خمش و کشش محدود است که البته این مطلب هم با پروفیل گالوانیزه تقویتی مستحکم می شود تا این مشکل جبران شود.

سایر ویژ گی های درب پنجره UPVC

استفاده نور و هوای مناسب، جلوگیری از نفوذ سرما/گرمای محیط خارجی، جلوگیری از نفوذ حشرات، ضد سرقت و سپر دفاعی مطمین در مقابل سایر عوامل ناخواسته، از ویژیگی های یک در و پنجره UPVC استاندارد در ساختمان ها می باشد

کلمات کلیدی:

تولید درب و پنجرهupvc درآمل، تولید دری و پنجره upvc در محمودآباد، تولید درب و پنجره upvc در نور،تولید درب و پنجره upvc در بابلسر، تولید درب و پنجره upvc در فریدونکنار، تولید درب و پنجره upvc در سرخرود، تولید درب و پنجره upvc در رویان، تولید درب و پنجره upvc در مازندران، تولید درب و پنجره upvc در بابل، تولید درب و پنجره upvc در پلور، تولید درب و پنجره upvc در تهران، درب و پنجره در آمل، درب و پنجره upvc در آمل، درب و پنجره دو جداره upvc در آمل،

UPVC چیست؟ | درب و پنجره UPVC | مزایای استفاده از در و پنجره های UPVC
UPVC چیست؟ازگروه موادمصنوعی است . (Unplasticised Poly Vinyl Chloride (U.P.V.Cاین ماده که نخستین باردرسال ۱۹۱۲تولید آزمایشگاهی شد برپایه سنگ نمک ونفت تشکیل شده که طی فرآیندی شیمیایی وپس ازگذارازچندین مرحله به پودری سفید رنگ بدل می شود که پی وی سی نام دارد. پی وی سی در درآمدزایی ، یکی ازارزشمندترین فرآورده های شیمی به شمارمی رود.دردنیا بیش از۵۰%پی وی سی تولیدشده درساختمان به کارمی رود.علاوه براین از پی وی سی به عنوان پلاستیک  سخت برای کارت های نوار مغناطیسی ، صفحات گرامافون ، سیستم لوله کشی و کانال نیزاستفاده می شود . همچنین با اضافه کردن افزودنی هایی که اصلی ترین آنها فتالیت است می توان پی وی سی را نرمتروقابل انعطاف ترکرد، آنگونه که امروزه درصنایع پوشاک ولوازم خانگی مانند پرده ، روکش مبل، ساخت شلنگ، لوله نرم وتاشو درکف سازی ساختمان ها و رویه بام ها وعایق سازی کابل های برق استفاده می شود.درآتش سوزی ها ،سیم های روکش شده با پی وی سی، گازهیدروژن کلراید تولید می کنند که کلر به عنوان از بین برنده ی رادیکال های آزاد، منشا موادی که احتراق را به تعویق می اندازد. امروزه این ماده یکی ازمهم ترین مواد ترموپلاستیک است که دربسیاری ازرشته ها ی ساختمانی ، صنعت، کشاورزی و بسیاری ازطرح های زیربنایی از آبرسانی و شهرسازی گرفته تا هواپیماسازی کاربرد های گسترده دارد. افزودن مواد پایدار کننده مانند کلسیم موجب افزایش عمر و مقاومت  پی وی سی در برابرعوامل فیزیکی محیطی و آب وهوایی دراقلیم های متفاوت جوی وثابت بودن رنگ دراثرگذشت زمان تابش نور خورشید می شود.

تاریخچه پیدایش درب و پنجره های upvc ساخت درب و پنجره های upvc

حدودآ درسال ۱۹۶۰ میلادی در اروپا آغاز گردید. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش هزینه تولید درب و پنجره چوبی،آهنی و آلمینیومی استفاده از درب و پنجره های upvc رونق روزافزون یافته  است. سهولت ایجادتنوع در طرح و رنگ واستقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابل بازیافت بودن upvc به کار رفته ساخت این نوع درب و پنجره موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است.

تاریخچه تولید درب و پنجره upvc در ایران

در ایران اولین بار در اواخر دهه ۵۰ واحد تولید پروفیل و ساخت درب و پنجره upvc حد فاصل شهرستان های بندرانزلی  و رشت احداث گردید و در سال های بعد واحد های تولیدی دیگری احداث گردید.

هزار دلیل برای استفاده از محصولات upvc

¨        درپنجره های معمولی ازبست های مکانیکی برای اتصال قطعات مختلف درب یا پنجره استفاده می شود وبه طورمعمول تعداد۳عدد یا بیشترازورقه های فلزی برای اتصال به یکدیگر پیچ می شوند واگرحتی پیچ ها ازفولاد ضد زنگ باشند براثرایجاد واکنش گالوانیک پنجره ازهم پاشیده و یا از ریخت می افتد.درصورتیکه این مشکل درمحصولات پی وی سی وجود ندارد.پی وی سی ها به دلیل جوش خوردن و گداخته شدن با گرما و چسبیده شدن  به یکدیگر با فشارقوی، دارای مقاومت بسیاری درمقایسه با بست های مکانیکی قابها هستند.

درب و پنجره UPVC نور

مزایای استفاده از درب و پنجره های upvc

¨      مناسب دربرابرسرما وگرما

¨      کاهش دهنده مناسب شدت صوت

¨      مانع نفوذ گرد وغباروآلودگی های محیطی

¨      کاهش دهنده سرمایه گذاری اولیه و استهلاک سیستم گرمایشی درساختمان

¨      تنوع اشکال بازشو وشکل پذیری متناسب با معماری وفضای ساختمان

¨      صرفه جویی درمصرف انرژی تا۴۰ درصد

¨      کاهش آلودگی صوتی

¨      کاهش آلودگی هوا

¨      کاهش هزینه تاسیسات سرمایشی وگرمایشی درساختمان

¨      درزگیری کامل

¨      تقویت مضاعف با استفاده از پروفیل گالوانیزه درداخل یوپی وی سی

¨      حفاظت ازمحیط زیست ازطریق بازیافت واستفاده درصنایع دیگر

¨      عدم نیازبه سرویس های مکرر(تعویض، رنگ آمیزی و…)

¨      غیرقابل اشتعال بودن

۱-قدرت ووزن سبک:

سبک بودن ، قدرت مکانیکی خوب، استحکام دربرابرساییدگی، ازامتیازهای مهم تکنیکی اند که پی وی سی را برای استفاده درساخت وسازمناسب می کند.

۲-سهولت درنصب:

پی وی سی به راحتی بریده می شود، شکل می گیرد، جوش داده ومتصل می شود.

۳-ضدآتش بودن:

پی وی سی به سختی مشتعل می شود ووقتی عامل حرارت خاموش شود دیگرنمی سوزد.درمقایسه باجایگزین های پلاستیک معمولی، پی وی سی درشرایط جرقه واحتراق، شعله ورشدن و آزادکردن  حرارت، نسبت به سایرموادکم خطرتراست .

دارای مزیت های مهمی است وازنظرنشت کردن اسید، شعله ورشدن و تولید دود کم خطر وضدآتش است.

پی وی سی دربرابرتغییررنگ، فسادشیمیایی، پوسیدگی، ضربه و ساییدگی مقاوم است .ازاین رو به خاطرطول عمرزیاد، درمیان تولیداتی که درمحیط های بیرونی کاربرددارند، انتخاب خوبی به شمارمی رود.درحقیقت برای کاربردهای طولانی ومیان مدت درساخت وساز،۸۵%استفاده ازمحصولات پی وی سی گزارش می شودوبیش از۷۵%لوله های پی وی سی بیش از۴۰سال وباعمربالقوه تاحدود۱۰۰سال دوام خواهندداشت.درموارددیگرنظیر پروفیل پنجره وروکش های کابل ها مطالعات نشان می دهدکه بیش از۶۰% آنها بیش از۴۰سال عمرخواهندداشت.

پی وی سی درچرخه حیات درمقایسه با سایرمصالح به کاررفته درساخت وسازمطلوب دیده شده است. میزان انرژی صرف شده ومیزان استفاده از ذخایر برای تولید و تبدیل آن به محصول تمام شده، در مقایسه با سایرمصالح پایین است.

به عنوان ترموپلاستیک، پی وی سی رامی توان به صورت جداگانه و یا مخلوط با سایر پلاستیک ها بازیافت کرد.

تولیدات ساختمانی پی وی سی درمقایسه بابتن وآهن وفولادسبک ترند وبه مراتب کم ترازآنها به سوخت نیازدارند، مقاوم اند ودرصورت لزوم می توان پی درپی آنها را تعویض کرد وعایق حرارتی بودن پنجره ها به صرفه جویی انرژی درساختمان کمک می کند.

۶-عایق خوب

جریان برق ازپی وی سی عبورنمی کند وبه همین دلیل ماده خوبی

برای روکش کابل هابه شمارمیرود.

۷- انطباق پذیری (چندمنظوره بودن)

ویژگی های فیزیکی پی وی سی باعث میشوددرطراحی محصول جدیدوپیداکردن راه حل،ازپی وی سی به جای ماده جایگزین بامرمت کننده استفاده شود.پی وی سی برای داربسشت بیلبوردها، ووسایل طراحی داخلی، چارچوب پنجره ها،سیستم آب رسانی ، روکش کابل ها و…کاربرددارد.

ازجمله موادافزودنی که کیفیت پی وی سی راشدیداتحت الشعاع قرارمی دهد و باید به مقدار کافی درفرمولاسیون به کارگرفته شود:

پرکننده ها(fillers)که مقاومت ،الاستیسیته،چروکیدگی و سایر خواص محصول نهایی را تحت تاثیر قرار می دهند.

روان سازها: که جهت کمک به جریان مواددرقالب،هنگام عملیات اکستروژن وهمچنین ایجادسطح صیقلی وشفاف در پروفیلتولیدشده به کاربرده میشوند.

تثبیت کننده های حرارتی ورنگی

مقاومت پروفیل را دربرابرحرارت افزایش داده وباعث جلوگیری ازآسیب دیدن درب و پنجره ها در مجاورت هوای آزاد و حرارت حاصل از تابش خورشید می شوند و همچنین ازتغییرات رنگ و خراب شدن پروفیل دربرابراشعه ی ماورابنفش جلوگیری می کند.

Impact modifiers

افزایش پروفیل تولیدی دربرابرضربه وانعطاف پذیری بیشترمیشود.دی اکسیدتیتانیوم که علاوه برتنظیم شفافیت رنگ پروفیل تولیدی موجب بازتابش پرتوهای ماورابنفش میشود.

تفاوت های در وپنجرهای آلومینیومی وUPVC اطلاع رسانی عمومی در مورد معیار های کیفی پنجره های UPVCاز سوی تولید کنندگان دور اندیش و مسئولیت پذیر می تواند باعث روشن شدن افکار عمومی و هموار شدن مسیر توسعه این محصول گردد .
متاسفانه گروهی از صاحبان صنایع بدون توجه به تبعات منفی نشر اطلاعات نادرست ، اقدام به انتشار مطالبی می نمایند که ناشی از عدم آگاهی ایشان در مورد مبحث مذکور و عملکرد سوءمعدودی از عرضه کنندگان پروفیل و یراق غیر استاندارد و ارزان قیمت وارداتی طی سالیان گذشته بوده و نمی تواند به طور اعم صنعت تولید پنجره های UPVC را زیر سوال ببرد . اطلاع رسانی عمومی در مورد معیار های کیفی پنجره های UPVC از سوی تولید کنندگان دور اندیش و مسئولیت پذیر می تواند باعث روشن شدن افکار عمومی و هموار شدن مسیر توسعه این محصول گردد .ابتدا این طور تصور می شود که آلومینیوم یک ماده ارزان در مقابل UPVCاست و از محیط زیست هم محافظت می کند. ولی پس از بررسی های بیشتر مشخص شد که آلومینیوم دارای خواصی است که آن را در ساخت پنجره های مدرن غیر قابل قبول می سازد . برای فرآوری آلومینیوم به هنگام ساخت درب و پنجره ، مواد شیمیایی سمی زیادی در تمام مراحل ساخت استفاده می شود .از حمام های کروماته برا ی شستشوی شاخه های آلومینیومی قبل از آستر کاری و رنگ زدن استفاده می شود .

از لعاب های آکرلیکی و پلی استری برای رنگ کردن شاخه های آلومینیومی و بدون روکش استفاده می شود .

از استات نیکل جهت ایجاد پوشش قطبی محافظ ( آند ایز کرد ن )استفاده می شود . با آندایز کردن می توان از زنگ زدگی یا تخریب الکتروشیمیایی آلومینیوم جلوگیری کرد .

تمام این مواد به عنوان مواد سرطان زا و سمی از طرف سازمان بهداشت و امنیت (UPVC ) شغلی معرفی شده اند که چنانچه این مسئله کنترل نشود به خاطر مجاورت طولانی مدت باعث بیماری می شوند . چارچوب های آلومینیومی گرچه مقاومت و شکل پذیری خوبی دارند ولی رسانالی خوب گرما هستند . بنابراین گرما را سریعا از دست داده و مستعد تعریق هستند . تعریق که از پدیده های متداول در پنجره های آلومینیومی است، باعث آسیب به سطح پنجره و پارچه های منسوجات داخل خانه می شود .

همانطور که گفته شد ،آلومینیوم رسانای گرما است . گرمای تابستان یا سرمای زمستان از طریق پنجره های آلومینیومی به راحتی وارد خانه می شود . برای مقابله با این مسئله کارخانه های تولید کنند ه پنجره های آلومینیومی ، به بسیاری از درب ها وپنجره های آلومینیومی ، THERMAL را اضافه می کنند . این BREAKیک نوار پلیمری است که واردFRAMEیا SASH می شود . این ماده اگر چه میزان عایق بودن پنجره ها را افزایش می دهد اما اضافه کردن این ماده باعث افزایش قیمت می شود .

پنجره های دوجدارهUPVC

استفاده از پنجره های دو جدارهUPVCکه به طور گسترده ای در جهان متداول شده و استفاده ازآنها روز به روز در حال افزایش است ، مقاوم و پایدار بوده و ویژگی ها و مشخصاتی دارد که آلومینیوم هرگز ندارد (!!) از آنجایی كه مصرف انرژی ساخت برای پنجره های وینیلی است (!!) این پنجره ها به عنوان جایگزینی مناسب برای آلومینیوم شناخته شده اند .

میزان مصرف انواع مواد در ساخت پنجره

شرایط جوی تاثیری بر روی وینیل ندارد .آلودگی های هوا باعث آسیب به پنجره های وینیلی نمی شود . گاز های نمکی ، باران های اسیدی ، آلودگی های صنعتی ، آفت کش های ، کود های شیمیایی ، بخار و سایل آلاینده های هوا که روزانه وجود دارند، باعث از بین رفتن رنگ و آسیب به پنجره های وینیل نمی شود .

پنجره های UP.V.C پوسیده نمی شوند ، خراش های سطحی به علت استفاده روزانه به خاطر این که رنگ سرتاسر پروفیل را پوشانده است نشان داده نمی شود .

وجود چندین درزگیر لاستیکی در ساختار پروفیلPVC ، ورود انواع آلاینده ها و غبار را به داخل ساختمان به حداقل رسانده و به این وسیله یکی از مهمترین مناطق محیط زیست که منازل مسکونی و ادار ی هستند می توانند پاک تر مانده و در این صورت نیاز کمتر ی به شوینده های شیمیایی که خود از عوامل آلایندگی محیط زیست هستند ، طرح ریزی تعدلحرارتی ساختمان ها در حال حاضر عملکردی دشوار محسوب می شود و هیچ روش کاملی در اروپا وجود ندارد که بتواند فاکتور تعادل حرارتی را بر آورده سازد . این فاکتور به عوامل متعددی نظیر نوع کاربرد ساختمان ، طراحی ساختمان ، آب و هوا وفصل بستگی دارد . بنابراین جهت طراحی درست پنجره ها لازم است که ناحیه آب وهوا و فصل بستگی دارد . بنابراین جهت طراحی درست پنجره ها لازم است که ناحیه آب و هوایی ، نوع ساختمان و ….. بسیار دقیق مدنظر قرارگیرد . می توان با بررسی عوامل مذکور تعادل حرارتی ساختمان را کنترل نمود . در دوره ای سرد لازم است که اتلاف حرارتی کاهش یابد در حالی که می بایست انرژی خورشیدی دریافت شده را به بیشترین حد ممکن برسانیم . در این مورد لازم است که از سطوح بزرگ عایق دوجداره و یا سه جداره ای استفاده شود که دارای جذب نور خورشید بالا باشند . در مناطق یا فصول سرد سال ، حفظ گرمایش داخل ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است و لذا پنجره های چند جداره بسیار چاره ساز خواهند بود . انتخاب فریم مناسب برای این گونه پنجره ها نیز بسیار مهم می باشد .

امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود ، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد . همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد با عث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد .

در فصل تابستان نیز شرایط به همین منوال است با این تفاوت که حفظ خنکی داخل ساختمان ضروری است. در واقع در تابستان یا نواحی گرم لازم است که از ورود هوای گرم به درون ساختمان جلوگیری نمائیم . در برخی از نقاط كه تغییرات آب و هوایی شدیدمی باشد ، لذا لازم است شرایطی در نظر گرفته شود که از اتلاف حرارتی جلوگیری شود . در این صورت استفاده از پنجره های دو جداره با گاز آرگون توصیه می شود .

استفاده از انرژی خورشیدی یکی از راه های موثر برای ایجاد تعادل حرارتی درون ساختمان است . برای مثال استفاده از پانل ها ولوله های انرژی حرارتی خورشیدی یکی از روش های موثر و کار آمد جهت تامین آب گرم برای کاربرد های کوچک و بزرگ می باشد . با توجه به هدایت حرارتی و دوام بالای آلومینیوم آندایز شده می توان اشعه خورشید را جذب و استفاده مفیدی از آن نمود . جهت بهره بردار ی از سیستم های خورشیدی لازم است که سلول های فوتوولتاییک(PHOTOVOLTAIC) برروی سقف منازل و مراکز تجاری نصب گردد که البته بسیار سنگین می باشد . استفاده از سلول های آلومینیومی در سقف ، در کاهش وزن ساختمان موثر است و لذا از برتری های این فلز به حساب می آید .شناسه آگهی : 5465b3115310c681

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر