خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

 

آسانسور هیدرولیک فریدونکنار

  • ارسال شده: ۱۳۹۷-۰۷-۰۶ ۲۲:۱۵
  • انقضاء: 211 روز, 17 ساعت
آسانسور هیدرولیک فریدونکنار

توضیحات بیشتر

آسانسور هیدرولیک فریدونکنار

آسانسور هیدرولیک فریدونکنار | نصب آسانسور هیدرولیک فریدونکنار | نصب و راه اندازی آسانسور هیدرولیک فریدونکنار مازندران | گروه فنی مهندسی ویلا تگ طراحی و نصب آسانسور هیدرولیک فریدونکنار در مازندران | شمال آسانسور هیدرولیک فریدونکنار | در شمال طراحی و نصب و نگهداری آسانسور هیدرولیک فریدونکنار استان مازندران

طراحی و نصب آسانسور در مازندران

طراحی و نصب و راه اندازی و نگهداری آسانسور در مازندران

ارائه دهنده کلیه خدمات مشاوره ، طراحی ، نصب ،راه اندازی، نگهداری و بازسازی و تعمیرات آسانسور و پله برقی و بالا برهای صنعتی مازندران آمل – عاملیت شرکت شاندر من آسیا

مهندس اکبری – حبیبی

طرحی ونصب آسانسور در آمل،طراحی و نصب آسانسور در بابلسر،طراحی و نصب آسانسور در سرخرود،طراحی و نصب آسانسور در نور،طراحی و نصب آسانسور در مازندران،طراحی و نصب آسانسور در محمودآباد، طرای و نصب آسانسور و پله برقی،طراحی و نصب و راه اندازی آسانسور در رویان،طراحی و نصب آسانسور در چمستان،طراحی و نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی و بالا بر صنعتی،طراحی و نصب آسانسور در مجتمع مسکونی

شماره تماس با مجری و طراح آسانسور : ۰۹۱۱۵۷۰۶۵۴۸ حبیبی

آسانسور هیدرولیک فریدونکنار

آسانسور هیدرولیک نور

مقدمه:

آسانسور هیدرولیک
آسانسور هیدرولیک

انسان در اثر بر خورد با مشکلات روزمره برای جا به جایی اجسام سنگین و به دفعات فراوان و درحقیقت برای رفع نارسایی های جسمانی خود که همراه با پدید آمدن فرهنگ آسمان خراشها و آپارتمان نشینی بوجود آمده بود ناگزیر گردید که وسیله ای اختراع نماید تا بار این مسئولیت را به عهده گیرد. در اوایل قرن نوزدهم، وسیله ای که ما امروزه آن را آسانسور می نامیم پا به عرصه زندگی ما گذاشت و پس از آن هر روز بیشتر از دیروز در زندگی ما رسوخ نمود.  اولین نوع آسانسور از نوع رانش هیدرولیکی بود که با استفاده از  آب بعنوان سیال واسطه عمل می کرد. همانند سایر اختراعات ، آسانسورهای اولیه کارایی محدودی داشته و استفاده از آنها با مشکلات فراوانی همراه بود که این مشکلات به تدریج رفع گردید . در همین ضمن، آسانسورهای رانش کششی پا به عرصه وجود گذاشت و به نحو گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت. اختراع آسانسورهای رانش کششی، نه تنها تاثیری بر بازار آسانسورهای رانش هیدرولیکی نداشت، بلکه باعث تخصصی تر شدن کاربری اینگونه آسانسورها گردید. بطوریکه امروزه راهکار حل مشکل جابجائی در موارد بسیاری تنها و تنها آسانسورهای رانش هیدرولیکی هستند.

طبقه بندی آسانسورها بر اساس نوع رانش:

در مقدمه، واژه های رانش کششی و رانش هیدرولیکی را بکار بردیم. به طور کلی می توان آسانسور ها را بر اساس رانش به دو نوع زیر تقسیم کرد که هر کدام در نوع خود دارای ویژگی هائی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

آسانسور کششی

تصویر مربوطه در فایل پی دی اف این نوشته قابل مشاهده است

آسانسور هیدرولیک

تصویر مربوطه در فایل پی دی اف این نوشته قابل مشاهده است

ویژگی های آسانسور رانش کششی:

این آسانسورها با سرعت بالا و در مسافت های زیاد عمودی، جایگاه مهمی در مهندسی حرکت دارند که در مجالی دیگر به شرح مبسوط این نوع خواهیم پرداخت.

ویژگی های آسانسور رانش هیدرولیک :

در این نوع آسانسور، نیروی رانش از طریق تحت فشار نهادن سیالی نظیر روغن یا آب ایجاد شده و به جکهای هیدرولیک منتقل و باعث ایجاد حرکت می گردد. آسانسور های هیدرولیک در ظرفیت های مختلف با طول مسیر حرکت کم به کار گرفته می شوند و معمولاً در ظرفیت های بالا نسبت به انواع کششی مقرون به صرفه تر می باشند . حرکت نرم و روان و قابلیت تنظیم سرعت ، دقت توقف در تراز طبقه ، شروع و خاتمه حرکت بدون شوک از مزایای این نوع آسانسورها است.

عدم نیاز به پیش بینی موتورخانه در بالای چاه و امکان قرار دادن آن در فضای دورتری از چاه نیز از مزیتهای این نوع میباشد.

Logo-Witturسیستم محرکه آسانسورهای هیدرولیک می تواند از نوع مستقیم یا غیرمستقیم باشد . در نوع مستقیم جک مستقیماً به یوک کابین متصل می گردد و در نوع غیرمستقیم از طریق حرکت سیم بکسل متصل به یوک کابین موجب جابجایی آن می شود در صورتیکه سیستم از نوع مستقیم باشد جک باید دارای شیر اطمینان مخصوص باشد در صورتیکه از نوع غیرمستقیم باشد کابین باید مجهز به سیستم ترمز اضطراری (پاراشوت) و کاورنر باشد.

در صورتیکه بیش از یک جک برای جابجایی کابین بکار رود باید بنحوی به همدیگر مرتبط شوند که فشار روغن آنها همواره یکسان باشد .در صورتیکه آسانسور هیدرولیک از نوعی باشد که نیاز به حفر چاه جهت استقرار جک باشد باید پیش بینی لازم جهت حفر این چاه به عمل آید (سیستم با جک مدفون).

چاه جک (در صورت وجود) باید نسبت به نفوذ آب مقاوم شده و با دقت شاقولی ۲۵ میلی متر در ارتفاع ۳ متر اجرا گردد. ابعاد و نحوه اجرای چاه جک و یا سازه های مختلف اطراف چاه آسانسور (متناسب با نوع جک و سیستم حرکت کابین) باید از شرکتهای معتبر آسانسور اخذ شود .سایر الزامات مانند محاسبه تعداد ، ظرفیت ، جابجایی که برای آسانسورهای کششی مقرر شده ، برای آسانسورهای هیدرولیک نیز لازم الاجرا می باشد .

مزایای آسانسور هیدرولیک:

بررسی آماری از نصب آسانسور هیدرولیکی نشان میدهد که این نوع آسانسور،در بازار رواج یافته است.  در حدود ۷۰% کلیه آسانسورهای فروخته شده برای ساختمانهای جدید در آمریکا، آسانسورهای هیدرولیکی بوده که ۷۰%  آنها، از نوع اتصال مستقیم بوده اند.

آمار نشان می دهد که آسانسور هیدرولیکی مورد استقبال فراوان خریداران بوده و عامل مهمی در جابجائی در ساختمانهای مسکونی به شمار می روند.

آسانسور هیدرولیک مزایای زیرین را در اختیار طراحان و بهره برداران قرار میدهند:

* افزایش ایمنی سیستم و کاهش خطر سقوط کابین بدلیل استفاده از جک

* برخورداری از حرکت یکنواخت و بدون صدا

* توقف ملایم تر و هم تراز شدن بهتر کابین در طبقات

* حرکت رو به پایین کابین با کمک نیروی ثقل و موتور خاموش

* طول عمر زیاد قطعات و استهلاک کم بدلیل کاهش قطعات متحرک

* افزایش ایمنی برای نصب و سرویس بوسیله حذف و یا کاهش قطعات دوار

* افزایش ایمنی و جلوگیری از خطر برق گرفتگی بوسیله قرار دادن الکتروموتور غوطه ور در مخزن پاور یونیت

* کاهش گرمای محیط موتور خانه از طریق خنک شدن الکتروموتور توسط روغن

* امکان حذف گاورنر در سیستم های جک مستقیم و با استفاده از مکانیزم Rapture value برای فعال کردن سیستم ایمنی ترمز اضطراری

centralinaHC* امکان تنظیم سرعت بوسیله شیر کنترل هیدرولیکی که به مراتب کم هزینه تر و ایمن تر از آسانسورهای کششی VVVF است.

* امکان افزایش فضای کابین به علت حذف وزنه تعادل

* کاهش هزینه سازه چاه آسانسور

* کاهش بار اضافی در راس سازه از طریق استقرار موتورخانه در پایین ترین طبقه در کنار چاه آسانسور با فواصل مختلف

* امکان بهره گیری از فضاهای بی استفاده با کمترین محدودیت ممکن

* اعمال بارهای مربوط به آسانسور به کف چاه و اجتناب از تحمیل بارهای اضافی به ساختمان

* دسترسی آسان سرویس کار به موتورخانه در مواقع اضطراری

* کاهش هزینه نگهداری و تامین قطعات

شناسه آگهی : 9575bae5fabade48

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر